Szczoteczka soniczna do twarzy

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
Pielęgnacja Twarzy (2)
Promocje (1)
Edycja Limitowana (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
FOREO (3)
Standard (2)
Do wszystkich typów skóry (2)
Syntetyczne (1)
 • FOREO

  LUNA mini 2 - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Oszczędzaj i pielęgnuj skórę, korzystając z nowoczesnego designu i najwyższej technologii!Jak działa szczoteczka do twarzy Foreo LUNA mini 2?Soniczna szczoteczka do twarzy Foreo LUNA mini 2 oczyszcza skórę dokładniej niż zwykły wacik i ujędrnia lepiej niż niejeden krem! Oczyszczający masaż soniczną szczoteczką do twarzy Foreo eliminuje zmarszczki i wygładza fakturę skóry. Kultowa soniczna szczoteczka do twarzy Foreo LUNA mini 2 to patent na gładką cerę pełną promiennego blasku.
  od 519,00 zł 310,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -40%
 • FOREO

  LUNA Mini 3 - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Superdelikatne silikonowe wypustki i 12 poziomów intensywności sonicznych pulsacji usuwają 99% zanieczyszczeń, sebum i martwych komórek skóry za pomocą 30 sekundowego trybu Glow Boost, bez podrażniania twarzy. Szczoteczka hi tech sterowana aplikacją, odpowiednia do wszystkich typów skóry, zapewnia głębokie oczyszczanie i pozostawia chłonną bazę na Twoje ulubione kosmetyki. Dbaj o swoją skórę z LUNĄ mini 3, elektrycznym masażerem oczyszczającym twarz od szwedzkiej marki FOREO.
  739,00 zł
 • FOREO

  Luna Mini 2 CNY - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Oczyszczający masaż soniczną szczoteczką do twarzy, eliminuje zmarszczki i wygładza fakturę skóry. FOREO LUNA mini 2 to limitowana wersja kultowej szczoteczki sonicznej do twarzy, stworzona z okazji Chińskiego Nowego Roku. Jak działa szczoteczka do twarzy FOREO LUNA mini 2?
  519,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
Polecane