lang-close

Szampon koloryzujący

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Normalne (9)
Suche (8)
Cienkie pozbawione objętości (1)
Farbowane i z pasemkami (1)
Kręcone (1)
Tłuste (1)
Włosy (9)
MOROCCANOIL (7)
CHRISTOPHE ROBIN (1)
HAIR RITUEL BY SISLEY (1)
Standard (5)
Witamina E (1)
Wyłączność (1)
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Bordeaux - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Bordeaux to intensywna karmazynowa czerwień do włosów w kolorze od jasnoszatynowego do ciemnoszatynowego. Efekt i jego trwałość mogą się różnić w zależności od pierwotnego koloru włosów i ich stanu.
  165,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Champagne - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Champagne to złocisty ciepły blond do włosów bardzo jasnych i średnio jasnych. Efekt i jego trwałość mogą się różnić w zależności od pierwotnego koloru włosów i ich stanu.
  165,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Cocoa - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Cacao to kasztanowy brąz do włosów w kolorze od jasnoszatynowego do ciemnoszatynowego. Efekt i jego trwałość mogą się różnić w zależności od pierwotnego koloru włosów i ich stanu.
  165,00 zł
 • CHRISTOPHE ROBIN

  Żel tymczasowo koloryzujący włosy

  Ten żel koloryzujący dokładnie pokryje siwe włosy nie niszcząc ich. Włosy są lśniące i wyraźnie wzmocnione.Wybierz odcień najbardziej zbliżony do naturalnego koloru włosów. (2) Każdy odcień testowano na 35 osobach z wrażliwą skórą skóry głowy.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego.
  star star empty star empty star empty star   3
  135,00 zł 80,90 zł
  GOOD FOR
  -40%
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Hibiscus - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Hibiscus to promienny kwiecisty róż do włosów blond od bardzo jasnych po średnio jasne. Ze względu na swój wyjątkowo połyskliwy kolor może utrzymać się on na włosach dłużej niż inne odcienie z tej kolekcji.
  165,00 zł
 • HAIR RITUEL BY SISLEY

  Color Perfecting Shampoo - Szampon podkreślający kolor włosów

  Delikatnie oczyszcza pielęgnuje farbowane i rozjaśniane włosy. Przedłuża trwałość koloru i zapobiega wypłukiwaniu się pigmentu. Unikalny świeży zapach "aktywnej molekuły" pochodzenia naturalnego.
  star star star star star   1
  329,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Platinum - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Platinum to odcień platynowego blondu do włosów bardzo jasnych i średnio jasnych. Efekt i jego trwałość mogą się różnić w zależności od pierwotnego koloru włosów i ich stanu.
  165,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Aquamarine - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Aquamarine to świeży niebieski kolor do włosów bardzo jasnych i średnio jasnych. Efekt i jego trwałość mogą się różnić w zależności od pierwotnego koloru włosów i ich stanu.
  165,00 zł
 • MOROCCANOIL

  Color Depositing Mask Rose Gold - Koloryzująca maska do włosów

  Maska koloryzująca do włosów od MOROCCANOIL o podwójnym działaniu tymczasowo koloryzuje włosy jednocześnie zapewniając im pielęgnację i efekt błyszczących zdrowych włosów. Odcień Rose Gold to delikatny róż o złocistych połyskach do włosów bardzo jasnych i średnio jasnych. Efekt i jego trwałość mogą się różnić w zależności od pierwotnego koloru włosów i ich stanu.
  165,00 zł
Polecane