Shiseido essential energy day

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Pielęgnacja Twarzy (3)
SHISEIDO (3)
Nowości (2)
Oznaki starzenia się (2)
Do wszystkich typów skóry (2)
 • SHISEIDO

  Essential Energy Day Emulsion SPF20 - Emulsja do twarzy z SPF

  Zawiera w składzie technologię ReNeura, która odpowiada za poprawę sposobu przyjmowania kosmetyków pielęgnacyjnych przez skórę. Ta świeża emulsja szybko wnika wgłąb skóry i zapewnia jej komfortowy poziom nawilżenia. Testowana dermatologicznie.
  345,00 zł 257,90 zł
  -25%
 • SHISEIDO

  Hydrating Day Cream - Krem do twarzy

  Dlaczego stosujemy krem z SPF20 ?Hydrating Day Cream Essential Energy z SPF20 chroni przed promieniowaniem UV w ciągu dnia, jednocześnie nawilżając skórę i zapobiegając powstawaniu drobnych linii. Dostępny w formie refillaNIE ZATYKA PORÓWTESTOWANY DERMATOLOGICZNIE. Efekty92% badanych zauważa natychmiastowe nawilżenie skóry85% badanych potwierdza, że już po tygodniu skóra jest delikatna i przyjemnie miękka77% badanych potwierdza, że po 2 tygodniach drobne zmarszczki są mniej widoczne92% badanych potwierdza, że skóra wygląda dużo zdrowiejNowy ESSENTIAL ENERGY Hydrating Cream to trzykrotnie dłuższy efekt nawilżenia w porównaniu do poprzedniego kremu Essential Energy .
  295,00 zł
  NOWOŚĆ
 • SHISEIDO

  Moisture Activating Day Cream Refill - Krem na dzień

  Efekty92% badanych zauważa natychmiastowe nawilżenie skóry85% badanych potwierdza, że już po tygodniu skóra jest delikatna i przyjemnie miękka77% badanych potwierdza, że po 2 tygodniach drobne zmarszczki są mniej widoczne92% badanych potwierdza, że skóra wygląda dużo zdrowiejNowy ESSENTIAL ENERGY Hydrating Cream to trzykrotnie dłuższy efekt nawilżenia w porównaniu do poprzedniego kremu Essential Energy . Aktywuje zdolność skóry do głębokiego nawilżenia i zapobiegania drobnym zmarszczkom dzięki ekskluzywnemu kwasowi hialuronowemu SHISEIDO RED. Zasilany przez Ginseng RED dla mniej widocznych.
  245,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane