lang-close

Serum zwężąjące pory

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Do wszystkich typów skóry (4)
Skóra dojrzała (2)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (2)
Skóra wrażliwa (1)
Odwodnienie (1)
Powiększone pory (1)
Skóra normalna (1)
Skóra szara (1)
Utrata jędrności (1)
Pielęgnacja Twarzy (4)
CLARINS (1)
DR.JART+ (1)
ESTÉE LAUDER (1)
SEPHORA COLLECTION (1)
Serum (4)
Standard (3)
Naturalny (1)
Wyłączność (1)
 • CLARINS

  Pore Control - Serum zmniejszające widoczność porów

  Pory wydają się niewidoczne dzięki ekstraktom z owoców organicznego drzewa truskawkowego i komórek kwiatu winorosli Widocznie gładsza wyrównana struktura skóry kwasy zawarte w pulpie Tamadryndowca Indyjskiego pomagają usunąć martwe komórki naskórka które zatykają pory skóra jest wygładzona i oczyszczona. Dlatego Clarins stworzył rozwiązanie doskonałe nową pielęgnację upiększającą Pore Control. Skóra staje się nieskazitelna niemal natychmiast Serum posiada właściwości wygładzające które przywracają skórze piękny satynowy blask.
  star star star star star   5
  275,00 zł
 • SEPHORA COLLECTION

  Serum zmniejszające pory do twarzy i szyi 6% BHA + PHA

  Ekologiczne serum na pory Butelka jest wykonana ze szkła nadającego się do recyklingu jej obudowa pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i jest ozdobiona tuszami pochodzenia roślinnego.GOOD FOR YOUFormuly zawierajace minimum 90% skladników naturalnego pochodzeniaGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego Serum które działa na rozszerzone pory Na pytanie „jak zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów na twarzy” Sephora daje odpowiedź w postaci skoncentrowanego serum z 6% BHA (kwas salicylowy) i PHA oraz 96% składników naturalnych. Jego szybko wnikająca konsystencja jest potężnym sprzymierzeńcem w poprawie wyglądu porów przed nałożeniem kremu nawilżającego.
  star star star star star   7
  99,00 zł 48,90 zł
  GOOD FOR
  -51%
 • DR.JART+

  Peptidin Firming Serum - Serum zmniejszające widoczność porów

  Produkty składające się z ośmiu kompleksów peptydów. Niebieskie serum dla skóry suchej które odbudowuje i przywraca jej jędrność oraz zwalcza rozszerzone pory.Wypróbuj także różowe serum które wypełnia ożywia skórę i daje efekt promiennej cery.
  star star star half star empty star   4
  179,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ESTÉE LAUDER

  Serum wygładzające Idealist - Pore Minimizing Skin Refinisher

  Twoja idealna skóra.Szybko działające serum zapewnia przełomowe korzyści całkowicie odmieniające wygląd skóry.Niewiarygodnie miękka i gładka Idealist usuwa nierówną fakturę skóry łuszczenie i szorstkość. Rozprowadź aby od razu cieszyć się wrażeniem miękkości gładkości i jedwabistości które tak kochasz.Niezwykle czysta i o wyrównanym kolorycie dostrzeż większą jasność i blask skóry w miarę jak Idealist wyrównuje jej koloryt.Do wszystkich rodzajów cery. Zobacz.
  star star star star empty star   11
  519,00 zł
Polecane