Rzęsy na pasku

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (3)
  Więcej (3)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
Makijaż (25)
Miniformat (1)
ARDELL (26)
Nowości (21)
Czarny (21)
 • ARDELL

  Glamour lashes - Sztuczne rzęsy na pasku

  Sztuczne rzęsy na pasku marki Ardell. Opakowanie zawiera próbkę kleju DUO. Wykonane z naturalnego włosia.
  32,00 zł
 • ARDELL

  Remy Lashes 780 - Rzęsy na pasku

  Dłuższe w zewnętrznych kącikach i krótsze w wewnętrznych kącikach dla natychmiastowego efektu kociego okaPełne objętości, puszyste rzęsyCienkie, zwężające się końcówkiBezwęzełkowy pasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Remy 780Pełna objętość, ciemne i uwodzicielskie taka jest kolekcja Remy! Rzęsy są pełne, ciemne i puszyste, dla natychmiastowego zalotnego wyglądu.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Lift Effect 742 - Rzęsy na pasku

  Średnia objętość, subtelna długośćDłuższe rzęsy w środku i krótsze w kącikach, co wizualnie powiększa oczyMiękkie, cienkie, zwężające się włoskiPasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Lift Effect 742Kolekcja Lift Effect zainspirowana popularną usługą liftingu rzęs to idealnie podkręcone, podkreślone rzęsy, wyglądające jak od razu po wyjściu z salonu. Lift Effect uwydatnia Twoje rzęsy dzięki wyraźnym podkręceniom, błyskawicznej długości i odrobinie objętości.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Lift Effect 741 - Rzęsy na pasku

  Średnia objętość, subtelna długośćDłuższe rzęsy w środku i krótsze w kącikach, co wizualnie powiększa oczyMiękkie, cienkie, zwężające się włoskiPasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Lift Effect 741Kolekcja Lift Effect zainspirowana popularną usługą liftingu rzęs to idealnie podkręcone, podkreślone rzęsy, wyglądające jak od razu po wyjściu z salonu. Lift Effect uwydatnia Twoje rzęsy dzięki wyraźnym podkręceniom, błyskawicznej długości i odrobinie objętości.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Remy Lashes 782 - Rzęsy na pasku

  Dłuższe w zewnętrznych kącikach i krótsze w wewnętrznych kącikach dla natychmiastowego efektu kociego okaPełne objętości, puszyste rzęsyCienkie, zwężające się końcówkiBezwęzełkowy pasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Remy 782Pełna objętość, ciemne i uwodzicielskie taka jest kolekcja Remy! Rzęsy są pełne, ciemne i puszyste, dla natychmiastowego zalotnego wyglądu.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Lift Effect 745 - Rzęsy na pasku

  Średnia objętość, subtelna długośćDłuższe rzęsy w środku i krótsze w kącikach, co wizualnie powiększa oczyMiękkie, cienkie, zwężające się włoskiPasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Lift Effect 745Kolekcja Lift Effect zainspirowana popularną usługą liftingu rzęs to idealnie podkręcone, podkreślone rzęsy, wyglądające jak od razu po wyjściu z salonu. Lift Effect uwydatnia Twoje rzęsy dzięki wyraźnym podkręceniom, błyskawicznej długości i odrobinie objętości.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Remy Lashes 775 - Rzęsy na pasku

  Dłuższe w zewnętrznych kącikach i krótsze w wewnętrznych kącikach dla natychmiastowego efektu kociego okaPełne objętości, puszyste rzęsyCienkie, zwężające się końcówkiBezwęzełkowy pasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Remy 775Pełna objętość, ciemne i uwodzicielskie taka jest kolekcja Remy! Rzęsy są pełne, ciemne i puszyste, dla natychmiastowego zalotnego wyglądu.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Remy Lashes 777 - Rzęsy na pasku

  Dłuższe w zewnętrznych kącikach i krótsze w wewnętrznych kącikach dla natychmiastowego efektu kociego okaPełne objętości, puszyste rzęsyCienkie, zwężające się końcówkiBezwęzełkowy pasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Remy 777Pełna objętość, ciemne i uwodzicielskie taka jest kolekcja Remy! Rzęsy są pełne, ciemne i puszyste, dla natychmiastowego zalotnego wyglądu.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Lift Effect 743 - Rzęsy na pasku

  Średnia objętość, subtelna długośćDłuższe rzęsy w środku i krótsze w kącikach, co wizualnie powiększa oczyMiękkie, cienkie, zwężające się włoskiPasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Lift Effect 743Kolekcja Lift Effect zainspirowana popularną usługą liftingu rzęs to idealnie podkręcone, podkreślone rzęsy, wyglądające jak od razu po wyjściu z salonu. Lift Effect uwydatnia Twoje rzęsy dzięki wyraźnym podkręceniom, błyskawicznej długości i odrobinie objętości.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Faux mink lashes - Sztuczne rzęsy na pasku

  Sztuczne rzęsy na cienkim pasku marki Ardell z kolekcji premium Faux Mink. Wykonane ręcznie z niezwykłą precyzją z naturalnego wyprofilowanego włosia, które daje jeszcze bardziej naturalny i delikatny efekt. Opakowanie nie zawiera kleju.
  39,00 zł
 • ARDELL

  Extension FX Curl D - Rzęsy na pasku

  Ich skręt D Curl nadaje efekt poszerzenia spojrzenia, dlatego stworzone zostały dla osób, które maja blisko osadzone oczy w kształcie migdałów. Rzęsy Ardell Extension FX D CurlIdealnie dopasowują się do kształtu powieki oraz bezproblemowo stapiają z naturalną linią włosków. Dzięki miękkiej i lekkiej strukturze nie obciążają powiek i sprawiają, że aplikacja jest łatwa.
  35,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Extension FX Curl L - Rzęsy na pasku

  "skośnymi oczami" i opadającą powieką. Rzęsy Ardell Extension FX L CurlIdealnie dopasowują się do kształtu powieki oraz bezproblemowo stapiają z naturalną linią włosków. Dzięki miękkiej i lekkiej strukturze nie obciążają powiek i sprawiają, że aplikacja jest łatwa.
  35,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Extension FX Curl B - Rzęsy na pasku

  Rzęsy mają jedwabiście miękkie, delikatne, zwężające się włókna. Łatwe w aplikacji, wielokrotnego użytkuOpakowanie nie zawiera kleju. Rzęsy Ardell Extension FX B CurlSpecjalnie zaprojektowane dla głęboko osadzonych oczu.
  35,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  3D Faux Mink 859 - Rzęsy na pasku

  Rzęsy Ardell 3D Faux Mink 859Wszystkie najlepsze cechy kolekcji Faux Mink, teraz z efektem 3D!Lekko zaokrąglone-Włoski krzyżują się, pierzasty efektSuper miękkie, cienkie, zwężające się włoski, z zaokrąglonymi końcówkamiŚrednia do pełnej objętościPasek Invisiband® dla jednolitego wyglądu i wygody noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Jednostka 1 para rzęs.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  3D Faux Mink 860 - Rzęsy na pasku

  Rzęsy Ardell 3D Faux Mink 860Wszystkie najlepsze cechy kolekcji Faux Mink, teraz z efektem 3D!Lekko zaokrąglone-Włoski krzyżują się, pierzasty efektSuper miękkie, cienkie, zwężające się włoski, z zaokrąglonymi końcówkamiŚrednia do pełnej objętościPasek Invisiband® dla jednolitego wyglądu i wygody noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Jednostka 1 para rzęs.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Extension FX Curl C - Rzęsy na pasku

  Rzęsy Ardell Extension FX C Curl Specjalnie zaprojektowane dla oczu okrągłych i blisko osadzonych. Jednostka 1 para rzęs. Te oszałamiające sztuczne rzęsy są subtelne i rozkloszowane idealne do wydłużania i poszerzania konturu oka.
  35,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  3D Faux Mink 858 - Rzęsy na pasku

  Rzęsy Ardell 3D Faux Mink 858Wszystkie najlepsze cechy kolekcji Faux Mink, teraz z efektem 3D!Lekko zaokrąglone-Włoski krzyżują się, pierzasty efektSuper miękkie, cienkie, zwężające się włoski, z zaokrąglonymi końcówkamiŚrednia do pełnej objętościPasek Invisiband® dla jednolitego wyglądu i wygody noszeniaOpakowanie nie zawiera kleju. Jednostka 1 para rzęs.
  45,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Wispies - Rzęsy na pasku w zestawie z klejem Duo

  Puszyste, pełne objętości rzęsy, które nadal wyglądają naturalnie dzięki krzyżowanym wiązaniu. Dzięki długim włoskom i rozkloszowanym stylu rzęs możesz w mgnieniu oka uzyskać odważny, imprezowy look. Rzęsy Ardell WISPIES + DUOLegendarne rzęsy Ardell Wispies!
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Baby wispies black lashes - Sztuczne rzęsy na pasku

  Sztuczne rzęsy na pasku marki Ardell model Baby Wispies. Opakowanie zawiera próbkę kleju DUO. Wykonane z naturalnego włosia.
  32,00 zł
 • ARDELL

  Ardell 105 - Rzęsy na pasku w zestawie z klejem Duo

  Lekko rozkloszowane rzęsy nadają look kociego oka. Rzęsy Natural 105 mają naturalny wygląd, a jednocześnie znaczącą objętość. Wystarczająco wyraziste żeby zrócić na siebie uwagę, i wystarczająco proste, by nosić jako dodatek do wszystkiego!Opakowanie zawiera klej DUO 1g.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Ardell 117 - Rzęsy na pasku w zestawie z klejem Duo

  Rzęsy Ardell Natural 117 + DUOLekkie rzęsy Natural 117 są wystarczająco luksusowe na imprezę, ale też wystarczająco naturalne, aby podkręcić stylizację na dzień! Średnia objętość i długośćKrótsze w wewnętrznym i dłuższe w zewnętrznym kącikuPasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie zawiera klej DUO 1g. Idealne dla tych, którzy mają oczy w kształcie migdałów lub głęboko osadzone.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Ardell 116 - Rzęsy na pasku w zestawie z klejem Duo

  Subtelna objętość i długośćIdealne dla początkującychŁatwe w nakładaniu i noszeniuKrótsze w wewnętrznym kącie i dłuższe w zewnętrznym kącikuPasek Invisiband® zapewnia jednolity wygląd i wygodę noszeniaOpakowanie zawiera klej DUO 1g. Zainspirowane sposobem, w jaki rosną Twoje naturalne rzęsy, włókna są grubsze i dłuższe w zewnętrznych kącikach oraz mają różną długość. Rzęsy Ardell Natural 116 + DUOUzyskaj subtelny look za pomocą rzęs Natural 116.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Ardell 120 Demi - Rzęsy na pasku w zestawie z klejem Duo

  Rzęsy Ardell Natural 120 Demi + DUOOpakowanie zawiera jedną parę sztucznych rzęs. Jednostka 1 para rzęs. Są one lekkie, wygodne oraz łatwe w aplikacji.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
 • ARDELL

  Ardell 110 Demi - Rzęsy na pasku w zestawie z klejem Duo

  Rzęsy Ardell Natural 110 + DUOTak delikatne, że możesz pomylić rzęsy Natural 110 z własnymi! Zaokrąglone włoski otwierają i rozjaśniają oczy, a zróżnicowana długość zapewnia całkowicie naturalny wygląd. Jednostka 1 para rzęs.
  30,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane