lang-close

Ręcznik turban

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Suche (4)
Normalne (3)
Kręcone (2)
Cienkie pozbawione objętości (1)
Włosy (6)
AQUIS (5)
GLOV (1)
Biały (1)
Czerwony (1)
Niebieski (1)
Standard (2)
Wyłączność (1)
 • AQUIS

  Lisse Luxe Turban - Ręcznik-turban do suszenia włosów

  Przy użyciu technologii AQUITEX® z ultra cienkich włókien podzielonych na nitki cieńsze od jedwabiu, nie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik. Najlepiej zdjąć ręcznik, gdy jest „przemoczony” w dotyku. Umieścić koniec z zapięciem u podstawy głowy, odpowiednio ciasno zakręcić ręcznik i zapiąć guzik na pętelkę.
  star star star half star empty star   3
  129,00 zł 89,90 zł
  -30%
 • AQUIS

  Lisse Luxe Hair Turban - Ręcznik turban do suszenia włosów

  Ten bardzo lekki i wygodny ręcznik skraca czas suszenia włosów o 50% a włosy wyglądają na zdrowsze i mają żywy kolor.Wykonany przy użyciu technologii AQUITEX® z ultra cienkich włókien podzielonych na nitki cieńsze od jedwabiu nie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik. Najlepiej zdjąć ręcznik gdy jest „przemoczony” w dotyku. Umieścić koniec z zapięciem u podstawy głowy odpowiednio ciasno zakręcić ręcznik i zapiąć guzik na pętelkę.
  star star star star half star   22
  od 129,00 zł
 • AQUIS

  Hair Turban Classic Edycja Świąteczna – Ręcznik do włosów

  Ten ultra lekki i wygodny ręcznik do włosów skraca czas suszenia i sprawia, że włosy nabierają większego połysku.
  199,00 zł 98,90 zł
  -50%
 • AQUIS

  Alice + Olivia - Dwuwarstwowy turban do włosów

  Ręczniki i turbany Aquis zostały stworzone, aby szybciej odprowadzać z włosów wodę niż ręczniki bawełniane. Ten turban do włosów skraca czas suszenia, aby włosy stały się wyraźnie piękniejsze. Produkt w edycji limitowanej we współpracy z alice + olivia.
  205,00 zł
 • AQUIS

  Copper Sure – Ręcznik do włosów skracający czas suszenia

  Ten specjalny ręcznik umożliwia suszenie włosów bez użycia siły i ciepła. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i zdrowsze, a czas suszenia jest krótszy.
  star star star star star   1
  135,00 zł
 • GLOV

  GLOV Hair Wrap

  Turban do włosów, stworzony ze specjalistycznych, absorbujących i ultracienkich włókien, dzięki któremu zapomnisz o nieprzyjemnościach związanych z długotrwałym suszeniem włosów!Benefity używania GLOV Hair Wrapskraca czas suszenia włosówdoskonale absorbuje wodęnie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik delikatniejszy dla włosów niż zwykły ręcznikułatwia rozczesywanie włosówpoprawia wygląd włosówwłosy są bardziej podatne na układanie włosy wyglądają na zdrowe i błyszczące zmniejsza efekt puszenia się włosówidealny dla wszystkich rodzajów włosówGLOV Hair Wrap nie zastępuje suszarki do włosów. Jego ultracienkie włókna doskonale absorbują wodę, skracając czas suszenia włosów. Połamane, rozdwojone końcówki?
  star star star star half star   14
  79,00 zł
Polecane