lang-close

Ręcznik na włosy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Normalne (5)
Kręcone (4)
Suche (4)
Cienkie, pozbawione objętości (2)
Farbowane i z pasemkami (2)
Tłuste (2)
Włosy (8)
AQUIS (4)
DEVACURL (2)
COCO & EVE (1)
GLOV (1)
Standard (3)
Zestaw / paleta (1)
Wyłączność (3)
Tylko online (1)
 • AQUIS

  Hair Turban Classic – Ręcznik do włosów

  Ten ultra lekki i wygodny ręcznik do włosów skraca czas suszenia i sprawia, że włosy nabierają większego połysku.
  129,00 zł 63,90 zł
  -50%
 • AQUIS

  Lisse Luxe Turban - Ręcznik-turban do suszenia włosów

  Przy użyciu technologii AQUITEX® z ultra cienkich włókien podzielonych na nitki cieńsze od jedwabiu, nie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik. Najlepiej zdjąć ręcznik, gdy jest „przemoczony” w dotyku. Pochylić głowę do przodu, tak aby włosy opadały przed twarzą.
  129,00 zł 89,90 zł
  star star star half star empty star
  -30%
 • AQUIS

  Copper Sure – Ręcznik do włosów skracający czas suszenia

  Ten specjalny ręcznik umożliwia suszenie włosów bez użycia siły i ciepła. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i zdrowsze, a czas suszenia jest krótszy.
  135,00 zł
  star star star star star
 • DEVACURL

  DevaTowel AntiFrizz Microfiber Towel - Recznik z mikrofibry

  HipoalergicznyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Ręcznik został wykonany z mikrofibry dzięki czemu pomaga zwalczyć puszenie się włosów oraz pozwala włosom szybko wychynąć. Ręcznik idealny do wszystkich typów loków.
  87,00 zł
  GOOD FOR
 • DEVACURL

  DevaTwist Anti-Frizz Roll-Up - Ręcznik do włosów z mikrofibry

  Miękki materiał z mikrofibry, pomoże wysuszyć Twoje loki, nie powodując zniszczeń, które często powstają przy użyciu standardowego ręcznika. Jego pojemna forma półksiężyca, idealna dla wszystkich rodzajów włosów kręconych, posiada bezpieczne zapięcie, dzięki czemu z łatwością wykonasz inne czynności, podczas gdy Twoje loki będą schły. Zwijaj i działaj!GOOD FOR VEGANProdukt bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  115,00 zł
  star star star star star
  TYLKO ONLINE
 • AQUIS

  Alice + Olivia - Dwuwarstwowy turban do włosów

  Ręczniki i turbany Aquis zostały stworzone, aby szybciej odprowadzać z włosów wodę niż ręczniki bawełniane. Ten turban do włosów skraca czas suszenia, aby włosy stały się wyraźnie piękniejsze. Produkt w edycji limitowanej we współpracy z alice + olivia.
  205,00 zł
 • GLOV

  GLOV Hair Wrap

  Turban do włosów, stworzony ze specjalistycznych, absorbujących i ultracienkich włókien, dzięki któremu zapomnisz o nieprzyjemnościach związanych z długotrwałym suszeniem włosów!Benefity używania GLOV Hair Wrapskraca czas suszenia włosówdoskonale absorbuje wodęnie narusza osłonek włosów jak zwykły ręcznik delikatniejszy dla włosów niż zwykły ręcznikułatwia rozczesywanie włosówpoprawia wygląd włosówwłosy są bardziej podatne na układanie włosy wyglądają na zdrowe i błyszczące zmniejsza efekt puszenia się włosówidealny dla wszystkich rodzajów włosówGLOV Hair Wrap nie zastępuje suszarki do włosów. Suche i zniszczone włosy? Połamane, rozdwojone końcówki?
  79,00 zł
  star star star star half star
 • COCO & EVE

  Pamper Pals Gift Set - Zestaw świąteczny

  Wygładza niesforne pasma, zmniejszając tarcie występujące podczas wycierania zwykłym ręcznikiem. Dzięki technologii mieszanego włosia rozczesuje ona włosy, zapewniając maksymalną ochronę przed ich łamaniem i uszkodzeniem. Stworzona z myślą o WSZYSTKICH rodzajach włosów i kilkakrotnie nagrodzona maska "Like a Virgin" przywróci włosom ich dziewicze piękno.
  225,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane