lang-close

Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Oznaki starzenia się (2)
Utrata jędrności (2)
Worki i cienie pod oczami (2)
Zmęczone oczy (2)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Skóra szara (1)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra normalna (2)
Skóra mieszana (1)
Skóra sucha (1)
Pielęgnacja Twarzy (5)
CHANEL (2)
CHARLOTTE TILBURY (1)
DIOR (1)
YVES SAINT LAURENT (1)
Serum (4)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Naturalny (1)
Wyłączność (1)
 • DIOR

  Capture Totale Super Potent Eye Serum - Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy

  Pierwsze serum do skóry wokół oczu marki Dior, które przeciwdziała 9 oznakom starzenia Capture Totale Super Potent Eye Serum to kompletne serum przeciwzmęczeniowe i przeciwzmarszczkowe pod oczy, które wygładza i ujędrnia kontur oczu. Skomponowane w 92% ze składników pochodzenia naturalnego, Super Potent Eye Serum zapewnia potrójne działanie korygujące, dzięki formule bogatej w regenerującą longozę i ujędrniający ekstrakt z żyta;. Jednorodność i jasność konturu oczu, pojawienie się zmarszczek, drobnych linii mimicznych, cieni i obrzęków, przekrwienie okolicy oczu, opadające powieki i osłabiony wygląd skóry wokół oczu.
  star star star star star   3
  395,00 zł
  GOOD FOR
 • CHANEL

  LE LIFT - Przeciwzmarszczkowe serum do pielęgnacji okolic oczu

  Specjalistyczna pielęgnacja okolic oczu LE LIFT Concentré Yeux, oddziałująca na zmarszczki, brak jędrności, cienie i opuchnięcia. Błyskawiczny efekt wygładzenia. Świeża, rozpływająca się formuła momentalnie wnika w skórę.
  405,00 zł 242,90 zł
  -40%
 • YVES SAINT LAURENT

  Pure Shots Eye Reboot Concentrate - Przeciwzmarszczkowe serum pod oczy

  Yves Saint Laurent Pure Shots Eye Reboot Concentrate przeciwzmarszczkowe serum pod oczy. Również konsystencja serum przeciwzmarszczkowego łączy to, co. Dzięki temu głęboko wnika w strukturę skóry, działając jednocześnie rozświetlająco, wygładzająco i nawilżająco.
  329,00 zł
 • CHANEL

  LE LIFT UJĘDRNIAJĄCE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

  Zindywidualizowana pielęgnacja przeciwstarzeniowa, uwzględniająca koleje losu skóry. Intensywnie korygujące serum LE LIFT stopniowo uwalnia dwa aktywne składniki, stosowane wyłącznie w linii LE LIFT. Styl życia, emocje i otoczenie mają wpływ na młodzieńczy wygląd i witalność skóry nawet w większym stopniu niż czynniki genetyczne.
  599,00 zł 298,90 zł
  -50%
 • CHARLOTTE TILBURY

  Magic Serum Crystal Elixir - Serum przeciwzmarszczkowe (format podróżny)

  Przedstawiamy…Przełomowy produkt do pielęgnacji skóry serum przeciwzmarszczkowe od Charlotte Tilbury!przełomowe peptydy precyzyjnie atakują zmarszczkinajnowszej generacji złota witamina Ckompleks 5 kryształówsilnie nawilżający kwas poliglutaminowy 4 x mocniejszy niż kwas hialuronowy REPLEXIUM® jest zastrzeżonym znakiem towarowym BASF Beauty Care Solutions France SAS. 91% potwierdza że pory wyglądają na mniejsze91% zauważyło że linie i zmarszczki są zredukowane90% uważa że koloryt skóry jest bardziej wyrównany97% potwierdza że skóra sprawia wrażenie intensywnie nawilżonej93% dostrzega że skóra wygląda młodziejTesty kliniczne przeprowadzone z udziałem 209 osób w wieku 18-80 lat w ciągu 4 tygodni stosowania.
  star star star empty star empty star   1
  139,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane