lang-close

Pomadka do ust wkład

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Beżowy (3)
Brązowy (3)
Czerwony (3)
Różowy (3)
Fioletowy (2)
Pomarańczowy (2)
Błyszczący (2)
Długotrwały (2)
Matowy (2)
Nawilżający (2)
Metaliczny (1)
Satynowy (1)
Standardowy (1)
Matowe (2)
Błyszczący (1)
Metaliczny (1)
Pudrowe (1)
Średnia (2)
Lekkie krycie (1)
Pełne krycie (1)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra normalna (1)
W kremie (3)
Balsam (1)
Makijaż (3)
DIOR (2)
FENTY BEAUTY (1)
Flakon z możliwością uzupełnienia (1)
Standard (1)
Naturalny (2)
Aromatyczny (1)
 • DIOR

  Rouge Dior Refill - Pomadka do ust (wkład)

  Zgodnie z obecnym zrównoważonym podejściem Domu Mody Dior pomadka Rouge Dior może być teraz wielokrotnie napełniana. Kiedy sztyft pomadki się skończy wybierz jeden spośród kilkudziesięciu odcieni couture i ciesz się możliwością wymiany go bez końca na inny wariant. GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony.
  od 155,00 zł
  GOOD FOR
 • DIOR

  Dior Addict Refill - Wkład do pomadki

  Odkryj wkład uzupełniający Dior Addict kiedy sztyft Twojej pomadki jest już zużyty, włóż wkład Dior Addict do środka i wymieniaj go wielokrotnie. Dostępny teraz w szerokiej gamie odcieni, wkład Dior Addict jest częścią inicjatywy Domu Dior w zakresie ekorozwoju. Wielokrotnie napełnialny wkład Dior Addict stworzony w 90% ze składników pochodzenia naturalnego wosk jaśminowy i olejki na bazie roślin pomagają utrzymać nawilżenie ust przez 24 godziny.
  159,00 zł
 • FENTY BEAUTY

  Fenty Icon - Semi-Matte Lipstick (wkład)

  10 odcieni pomadek opracowanych przez Rihannę stanie się Twoimi ulubionymi i będziesz chciała używać ich wielokrotnie dlatego Rihanna stworzyła pomadki Fenty Icon z możliwością wielokrotnego napełniania, z etui, które Cię olśni!Wybierz swój odcień, wybierz swoją obudowę i bądź swoją własną ikoną!Kremowa konsystencja, półmatowe wykończenieStarannie opracowana przez Rihannę gama czerwieni i odcieni nude dla każdego!Można ją ponownie napełniać, więc wybierz odcień, a następnie obudowę, aby stworzyć własną pomadkę Fenty Icon. Teraz nie musisz już wybierać między wygodą a wyglądem z FENTY ICON!Ta kremowa, półmatowa formuła otula Twoje usta luksusową teksturą przez cały czas noszenia pomadki. Kiedy skończysz, po prostu kup wkład!Wysoko napigmentowana i lekka w dotyku formułaKształt jest inspirowany łukiem kupidyna Rihanny, co umożliwia precyzyjną aplikację.
  95,00 zł
  star star star star star
  GOOD FOR
Polecane