lang-close

Podkłady do cery mieszanej

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (3)
Skóra przetłuszczająca się (3)
Skóra normalna (2)
Skóra sucha (1)
Beżowy (3)
Brązowy (2)
Czarny (1)
Średnia (3)
Lekkie krycie (1)
Pełne krycie (1)
Puder w kompakcie (2)
W płynie (2)
Matowe (2)
Naturalne (2)
Makijaż (3)
SEPHORA COLLECTION (2)
CLINIQUE (1)
Standard (2)
Nietłusty (2)
Wyłączność (2)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
 • SEPHORA COLLECTION

  Kompaktowy podkład korygujący i matujący - Podkład

  Ultra kremowa formuła wtapia się w skórę tworząc perfekcyjnie wykończenie maskując niedoskonałości i wygładzając cerę.Kompleks pudrów z lekkością matuje i zapewnia nieświecącą się skórę przez cały dzień.PlusyAksamitna formuła dla długotrwałego absolutnego komfortu.Regulowany średni poziom krycia.Opakowanie w formacie podróżnym z aplikatorem i wbudowanym lusterkiem dla szybkiego i łatwego makijażu.Jak używać? Podkład w pudrze SEPHORA COLLECTION dla jednolitej i matowej cery bez efektu obciążenia.Do jakiego rodzaju makijażu? Można stopniować poziom krycia w zależności od żądanego rezultatu.Nadaje się także do poprawek w ciągu dnia.DLACZEGO TO KOCHAMY?Aksamitna formuła dla długotrwałego absolutnego komfortu i matowej cery bez efektu maski.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego.
  star star star star empty star   9
  od 75,00 zł 36,90 zł
  GOOD FOR
  -51%
 • SEPHORA COLLECTION

  Podkład korygujący 10h

  Do jakiego rodzaju makijażu?Sprężysta formuła tworzy efekt drugiej skóry kamuflując wszystkie niedoskonałości (przebarwienia blizny wypryski) i upiększa cerę. Skóra jest natychmiastowo i długotrwale wygładzona piękna i ma wyrównany koloryt.Długotrwały rezultat makijażuPlusyFormuła wzbogacona celulozą aby stworzyć sprężystą i delikatną powłokę która perfekcyjnie przylega do skóry i pozwala jej oddychać tworząc niewidoczny i naturalny efekt makijażu.Regulowany poziom krycia z pigmentami odbijającymi światło aby zatrzeć i zakamuflować niedoskonałości oraz płytkie zmarszczki.Kwas hialuronowy i witamina E zapewniają nawilżenie i ochronę skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Jak używać?Regulowany poziom krycia o efekcie korygującym który zwiększa się w miarę stosowania i wykończenie makijażu bez efektu maski. Podkład o regulowanym poziomie krycia dla nieskazitelnie zauważalnie naturalnej cery.
  star star star star empty star   98
  73,00 zł 29,90 zł
  GOOD FOR
  -59%
 • CLINIQUE

  Stay Matte Oil-Free Makeup - Podkład matujący o żelowo-kremowej formule

  Matujący podkład wspomagający regulowanie nadmiaru sebum. Pozwala skórze oddychać.Podkład odporny na działanie wysokiej temperatury i wilgotności powietrza. Nietłusta formuła kontroluje błyszczenie skóry zapewnia świeżą cerę o wyrównanym kolorycie przez cały dzień.
  star star star half star empty star   5
  od 145,00 zł 71,90 zł
  -50%
Polecane