Płyn do płukania jamy ustnej

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Ciało i Kąpiel (5)
MARVIS (5)
W płynie (2)
 • MARVIS

  Płyn do płukania jamy ustnej - Spearmint

  Płyn do płukania jamy ustnej Marvis Spearmint nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby. Zapobiega rozwojowi próchnicy zębów, ochrona przed nalotem na zębach, zapewnia świeży oddech.
  47,00 zł
 • MARVIS

  Płyn do płukania jamy ustnej - Spearmint format podróżny

  Płyn do płukania jamy ustnej Marvis Spearmint nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby. Zapobiega rozwojowi próchnicy zębów, ochrona przed nalotem na zębach, zapewnia świeży oddech. W wersji mini zawsze może Ci towarzyszyć.
  15,00 zł
 • MARVIS

  Koncentrat płynu do płukania jamy ustnej Strong

  Skoncentrowany, bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej, który zwalcza próchnicę zębów, bakterie i płytkę nazębną, zapewniając jednocześnie wrażenie świeżości. Silnie miętowy płyn do płukania jamy ustnej importowany z Florencji we Włoszech, zapewniający idealną higienę jamy ustnej, zapewnia energetyzujące, oczyszczające uczucie, dzięki długotrwałej i odświeżającej mięcie pieprzowej dla zdrowo wyglądających zębów i dziąseł. Wzbogacona o ksylitol, formuła promuje zdrowy poziom pH i zwalcza próchnicę, podczas gdy propolis zwalcza stany zapalne, bakterie i płytkę nazębną, zapewniając wyjątkowo pyszne doznania oczyszczające.
  77,00 zł
 • MARVIS

  Płyn do płukania jamy ustnej - Anise Mint

  Płyn do płukania jamy ustnej Marvis Anise Mint nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby. Zapobiega rozwojowi próchnicy zębów, ochrania przed nalotem na zębach, zapewnia świeży oddech. Zaskoczy Cię niespotykanym delikatnym smakiem anyżu i mięty.
  47,00 zł
 • MARVIS

  Płyn do płukania jamy ustnej - Cinnamon Mint

  Płyn do płukania jamy ustnej Marvis Cinnamon Mint nie tylko odświeża oddech, ale jednocześnie walczy z osadem nazębnym i pomaga zachować zdrowe dziąsła i zęby. Zaskoczy Cię niespotykanym delikatnym i słodkim smakiem cynamonu z miętą. Zapobiega rozwojowi próchnicy zębów.
  47,00 zł
Polecane