Pisak do brwi

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (3)
  Więcej (4)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
Do wszystkich typów skóry (4)
Skóra dojrzała (1)
Skóra mieszana (1)
Skóra normalna (1)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Brązowy (3)
Beżowy (2)
Czarny (1)
Transparentny (1)
Makijaż (6)
Wyłączność (5)
Tylko online (1)
BENEFIT COSMETICS (2)
GRANDE COSMETICS (1)
MILK MAKEUP (1)
SEPHORA COLLECTION (1)
ZOEVA (1)
Ołówek / pisak (3)
Standard (1)
Sztyft (1)
W płynie (3)
Serum (1)
Naturalne (3)
Matowe (1)
Lekkie krycie (1)
Średnia (1)
Normalne (1)
Suche (1)
Syntetyczne (2)
Naturalność (1)
Wzbogacony w antyoksydanty (1)
 • BENEFIT COSMETICS

  Brow Microfilling Pen - Pisak Do Brwi

  Dzięki Microfilling Pen uzyskasz naturalnie wyglądające, pełne brwi bez zobowiązań! Microblading brwi bez zobowiązań! 91% potwierdza, że produkt wygląda naturalnieUzyskaj większą objętość brwi z Gimme Brow+ i nieziemską objętość rzęs z BADgal BANG!.
  135,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MILK MAKEUP

  Kush Triple Brow Pen - Pisak do brwi

  GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. W swoim składzie zawiera olejek z konopi siewnej, słonecznikowy oraz aloes, dzięki czemu nawilża i odżywia skórę pod brwiami. KUSH Triple Brow Pen to zakrzywiony pisak do brwi o trzech ząbkach, które w łatwy i szybki sposób wypełniają ubytki w brwiach.
  115,00 zł
  GOOD FOR
 • SEPHORA COLLECTION

  Mikroprecyzyjny pisak do brwi - pisak do brwi z efektem mikropigmentacji

  Trójzębna końcówka — z wypustkami, które umożliwiają imitowanie metody mikropigmentacji typu „włosek po włosku” rysuje precyzyjne, cienkie linie wzdłuż linii brwi. Dostępny w 6 odcieniach, mikroprecyzyjny pisak do brwi zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację, która stworzy wrażenie naturalnych brwi, bez konieczności udawania się do gabinetu kosmetyczki!. Stworzony specjalnie z myślą o imitacji efektu techniki mikropigmentacji, mikroprecyzyny pisak do brwi SEPHORA COLLECTION doskonale podkreśla, wyznacza kształt i uzupełnia brwi, zapewniając naturalny efekt i 24 godzinną trwałość.
  46,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • GRANDE COSMETICS

  GrandeBROW Brow Enhancing Serum – Serum do brwi

  Rewolucyjne serum do brwi wzbogacone w zestaw witamin, antyoksydantów i aminokwasów, które sprawiają, że brwi stają się grubsze i bardziej gęste już po 6 8 tygodniach, a pełna poprawa stanu brwi jest widoczna po 4 miesiącach. – 94% zauważyło, że brwi stały się zdrowsze. Idealne do przerzedzonych, cienkich, krótkich i nadmiernie wydepilowanych brwi.
  od 109,00 zł
 • BENEFIT COSMETICS

  POWmade - Pędzelek i szczoteczka do makijażu brwi

  Ścięty i precyzyjny pędzelek do łatwej aplikacji pomady i szybkiego wypełniania brwi Dołączona szczoteczka do blendowania produktu dla naturalnego efektu Idealnie współgra z POWmade, kremową pomadą.
  109,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  146 Concealer Perfector - Pędzel do korektora

  GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Pędzel do korektora 146 Concealer Perfector został zaprojektowany tak, aby naśladować delikatny i precyzyjny ruch opuszka palca, ale z łatwością i starannością pędzla. Pędzel jest idealny do nakładania korektora w takie miejsca jak oczy, nos, wargi i brwi.
  87,00 zł
  GOOD FOR
Polecane