Perfumy unisex paco rabanne

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (5)
Drzewny (6)
Kwiatowy (5)
Świeże (4)
Owocowy (3)
Pudrowy (2)
Szyprowy (2)
Waniliowy (2)
Morski (1)
Orientalny (1)
Świeży (1)
Perfumy (9)
PACO RABANNE (9)
51 - 100 ml (9)
Atomizer (6)
Wyłączność (6)
Woda toaletowa (6)
 • PACO RABANNE

  Pacollection Blossom Me - Woda Perfumowana

  Odkryj nowe zapachy Pacollection marki Paco Rabanne. W tej krystalicznej atmosferze wetiwer przynosi ulgę dzięki swoim autentycznym drzewnym nutom. Do roślinnego naparu oblanego kwiatem pomarańczy dołącza świetlista poświata.
  385,00 zł
 • PACO RABANNE

  Pacollection Dandy Me - Woda Perfumowana

  Odkryj nowe zapachy Pacollection marki Paco Rabanne. W górnej części, blask grejpfruta wzmocniony elegancją majestatycznego kwiatu, róży Centifolia. Wyrafinowana ekscentryczność tego sojuszu róży i geranium rozwija potężny i twarzowy bukiet.
  385,00 zł
 • PACO RABANNE

  Pacollection Major Me - Woda Perfumowana

  Odkryj nowe zapachy Pacollection marki Paco Rabanne. Zapach zyskuje na głębi dzięki obecności kadzidła i drewna oudowego skrzyżowanych z pulsem paczuli. Soczysty akord wiśniowy, który łączy się z potężną drzewną bazą.
  379,00 zł
 • PACO RABANNE

  Pacollection Erotic Me - Woda perfumowana

  Perfumy Paco Rabanne Erotic Me łączą w sobie zwierzęce zapachy świeżego mleka i skóry w szalenie zmysłową kompozycję, która będzie do Ciebie przylegać jak druga skóra. Znalazły się tu też nuty brzoskwini i odrobina kadzidła, które w końcowym efekcie układają się w słodkie perfumy o aksamitnym zakończeniu. Ten niewiarygodnie zmysłowy jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
  385,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PACO RABANNE

  Pacollection Strong Me - Woda perfumowana

  Te ciepłe perfumy ambrowe przywodzą na myśl intensywne w smaku czarne owoce, pokryte metalem. Zapach Paco Rabanne Strong Me jest gładki, a jednocześnie przesycony naturalnym aromatem kory drzewnej. Powstał zapach niesamowicie zmysłowy łączący aromaty naturalne i metaliczne.
  379,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PACO RABANNE

  Pacollection Fabulous Me - Woda perfumowana

  Perfumy Paco Rabanne Fabulous Me to orientalny zapach z miedzianymi i drzewnymi akcentami. Te waniliowe perfumy unisex mienią się on od nut z pięknych drzew, poczynając od drzewa sandałowego po cedrowe. Ostatecznie otrzymaliśmy czarujące i niepowtarzalne perfumy odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
  385,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PACO RABANNE

  Pacollection Dangerous Me - Woda perfumowana

  Ten orientalny zapach zawiera w sobie tajemnicę ciemną jak atrament świeżego tatuażu, rozjaśnioną plamą rozkosznej wanilii. To perfumy korzenne, które w towarzystwie piżma i drzewa z odrobiną cedru składają się razem na zapach trudny do pomylenia z innymi – tak jak słynna cekinowa torba „kolczuga” zaprojektowana przez Rabanne. Paco Rabanne Dangerous Me to sensoryczna jazda bez trzymanki.
  385,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PACO RABANNE

  Pacollection Genius Me - Woda perfumowana

  Paco Rabanne Genius Me to trwałe perfumy unisex zawierające magiczne aldehydy – związki chemiczne dające zapach niczym niezmąconej czystości i dwie interpretacje tego, co oznacza świeży zapach. To zaskakujące połączenie dało w efekcie mocne, cytrusowe perfumy z rozmarynem, które dają wrażenie krystalicznie czyste i orzeźwiające. Drugie oblicze jest futurystyczne to cząsteczki cristallfizzTM zaczerpnięte ze składu proszku do prania.
  385,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • PACO RABANNE

  Pacollection Crazy Me - Woda perfumowana

  To zapach paradoks, przeciwności zamknięte w jednym flakonie wody perfumowanej unisex. Perfumy Paco Rabanne Crazy Me dostarczą Ci kwiatowego odurzenia. W ich esencji znajdziesz aksamitne nuty mimozy otulone perfumami z drzewem sandałowym.
  385,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane