Perfumy paco rabanne pure

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Orientalny (4)
Waniliowy (4)
Ambrowy (2)
Kwiatowy (2)
Piżmowy (2)
Pudrowy (2)
Słodki (2)
Świeży (2)
51 - 100 ml (4)
≤ 50 ml (3)
Perfumy (4)
PACO RABANNE (4)
Woda perfumowana (2)
Woda toaletowa (2)
Standard (3)
 • PACO RABANNE

  Pure XS - Woda toaletowa

  Pure XS dla mężczyzny to świeży męski zapach, który podnosi ciśnienie i oszałamia. Niezwykły spokój, niewyobrażalne piękno, a do tego jeszcze prezent dla kobiet, których pożądasz? Najpierw poczujesz wybuchowy zapach świeżości, który szybko może zamienić się w Twoją obsesję.
  od 345,00 zł
 • PACO RABANNE

  Pure XS Night - Woda perfumowana

  Seksowna, orientalna kompozycja rozpoczyna się dreszczem pożądania soczysty, zmrożony imbir, pulsujący żeń szeń. Zapach Pure XS Night to woda perfumowana, która wynosi nadmiar na jeszcze wyższy poziom. Marka Paco Rabanne rozwija kultową linię XS.
  od 349,00 zł 260,90 zł
  -25%
 • PACO RABANNE

  Zestaw Pure XS For Her - Zestaw

  Zapach bez zahamowań, ucieleśniony przez elektryzującą Emily Ratajkowski. Dziko prowokująca i nieposkromiona – kwiatowa kompozycja stworzona została przez Quentina Bischa, który postawił przed sobą cel zobrazować esencję orgazmu, eksplozję zmysłów z charakterystycznym polotem Paco Rabanne. Quentin wymyślił wybuchowy duet magnetyczny ylang ylang na tle intrygującej nuty popcornu.
  438,00 zł 284,90 zł
  -35%
 • PACO RABANNE

  Pure XS For Her - Woda perfumowana

  Pure XS For Her, czyli nowy kobiecy zapach od Paco Rabanne, który ucieleśniła zjawiskowa Emily Ratajkowski. Znalazła się tu esencja kwiatu ylang ylang z jego mięsistym wnętrzem, a obok tego… zapach ciepłego popcornu. Pure XS to perfumy pudrowe, które nasycą zmysły i każą domagać się więcej.
  od 289,00 zł
Polecane