lang-close

Perfumy Mon Paris YVES SAINT LAURENT

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Szyprowy (6)
Kwiatowy (3)
Świeże (1)
≤ 50 ml (6)
51 - 100 ml (4)
Perfumy (6)
YVES SAINT LAURENT (6)
Woda perfumowana (4)
Woda toaletowa (2)
Standard (5)
 • YVES SAINT LAURENT

  Mon Paris - Woda toaletowa

  Mon Paris to woda toaletowa dla kobiet od Yves Saint Laurent, który wciąga w wir gorących uczuć. Woda toaletowa Mon Paris to nowa definicja uwznioślającej miłości, która należy do tej samej rodziny zapachów Yves Saint Laurent i również pochodzi z Paryża – miasta zakochanych. Serce Mon Paris Eau de Toilette stanowi absolut białego jaśminu, tuberoza i akord kwiatów piwonii, które otula kwiat pomarańczy.
  od 239,00 zł 178,90 zł
  star star star star empty star
  -25%
 • YVES SAINT LAURENT

  Mon Paris - Woda Perfumowana

  Yves Saint Laurent prezentuje nową damską wodę perfumowaną MON PARIS. Niepokój miesza się z ekscytacją…Flakon Mon Paris skrojony został na miarę kobiecego smokingu z archiwalnych projektów Monsieur Yves Saint Laurent. Zwieńczeniem flakonu jest czarna kokarda – klasyka mody od Yves Saint Laurent.
  od 315,00 zł
  star star star star half star
 • YVES SAINT LAURENT

  Mon Paris - Woda perfumowana roll-on

  Yves Saint Laurent prezentuje nową damską wodę perfumowaną MON PARIS. Zapach dla współczesnych kochanków z całego świata, inspirowany Paryżem. Kwiat, który w ciągu dnia jest delikatny, nocą zaskakuje silnym aromatem.
  99,00 zł
  star star star star star
 • YVES SAINT LAURENT

  Mon Paris Woda Perfumowana - Zestaw

  Postaw na ponadczasową czerń lub delikatny róż, który jest podobny do delikatnej barwy wody Mon Paris. W skład zestawu wchodzą woda perfumowana Mon Paris od Yves Saint Laurent, do której dołączona jest dekoracyjna kokarda. Mon Paris to uzależniający zapach inspirowany kochankami, którzy spacerują urokliwymi paryskimi uliczkami z dala od zazdrosnych spojrzeń reszty świata.
  435,00 zł 299,90 zł
  -31%
 • YVES SAINT LAURENT

  Mon Paris Intensement - Woda perfumowana

  Kwiatowa woda perfumowana Mon Paris Intensément od Yves Saint Laurent to kolejny zapach, który zasila uwodzicielską linie Mon Paris. Mon Paris Intensément to wyznanie miłosne, które otula Twoje zmysły, onieśmiela. Kwiatowa woda perfumowana z linii Mon Paris.
  od 325,00 zł
  star star star star star
 • YVES SAINT LAURENT

  Mon Paris Floral - Woda perfumowana

  Mon Paris Floral to kwiatowy zapach dla kobiet od Yves Saint Laurent, który poprowadzi Cię przez nieznaną ścieżkę pożądania. Woda toaletowa Mon Paris Floral, to nowa definicja uwznioślającej miłości, która należy do tej samej rodziny zapachów Yves Saint Laurent i również pochodzi z Paryża miasta zakochanych. Serce Mon Paris Floral Eau de Toilette stanowi absolut białego jaśminu, i akord kwiatów durmanu.
  od 315,00 zł
  star star star star star
Polecane