Perfumy guerlain mon guerlain

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (6)
  Więcej (9)
  Więcej (9)
  Więcej (9)
  Więcej (9)
Orientalny (13)
Świeże (12)
Waniliowy (12)
Drzewny (8)
Kwiatowy (7)
Aromatyczny (1)
Owocowy (1)
Szyprowy (1)
Perfumy (17)
GUERLAIN (17)
≤ 50 ml (11)
51 - 100 ml (5)
Zestaw / paleta (6)
Standard (4)
Woda perfumowana (7)
Woda toaletowa (1)
Edycja Limitowana (3)
Wyłączność (1)
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw

  Mon Guerlain nowy zapach Domu, składa hołd współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, inspirowanej i uosabianej przez Angelinę Jolie. Świeży orientalny zapach zawiera wyjątkowe surowce lawendę Carla z Prowansji, jaśmin wielkolistny z Indii, sandałowiec biały z Australii oraz wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Firma Liberty London Fabrics podjęła współpracę z marką Guerlain, by stworzyć piękny wzór do ekskluzywnej kolekcji zestawów prezentowych.
  309,00 zł 200,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw świąteczny

  Dom Perfumeryjny Guerlain prezentuje nowy zapach "Mon Guerlain", który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej. Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Zapach preferowany przez kobiety.
  295,00 zł 191,90 zł
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw świąteczny

  Mon Guerlain to zapach, który opiewa współczesną kobiecość – silną, swobodną i zmysłową, inspirowana postacią Angeliny Jolie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i 190 rocznicy powstania Domu, Guerlain dał wolną rękę francuskiej artystce Giselle Balosso Bardin. Zestaw składa się z wody perfumowanej Mon Guerlain 50 ml i świeczki zapachowej.
  429,00 zł 127,90 zł
  -70%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain EDP - Zestaw świąteczny

  Mon Guerlain to zapach, który opiewa współczesną kobiecość – silną, swobodną i zmysłową, inspirowana postacią Angeliny Jolie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i 190 rocznicy powstania Domu, Guerlain dał wolną rękę francuskiej artystce Giselle Balosso Bardin. Ta świeża, orientalna kompozycja zawiera wyjątkowe surowce lawendę Carla z Prowansji, jaśmin wielkolistny z Indii, drewno sandałowca białego z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei.
  459,00 zł 136,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -70%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw świąteczny

  Mon Guerlain – nowy zapach Domu, składa hołd współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, inspirowanej i uosabianej przez Angelinę Jolie. Świeży orientalny zapach zawiera wyjątkowe surowce lawendę Carla z Prowansji, jaśmin wielkolistny z Indii, sandałowiec biały z Australii oraz wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Firma Liberty London Fabrics podjęła współpracę z marką Guerlain, by stworzyć piękny wzór do ekskluzywnej kolekcji zestawów prezentowych.
  309,00 zł 91,90 zł
  -70%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Mój niewidoczny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain nazwa szeptana niczym pieszczota skóry… Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Dom Perfumeryjny Guerlain prezentuje nowy zapach „Mon Guerlain”, który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej. Flakon „quadrilobe”, zaprojektowany w 1908 roku, zdobył pozycję jednego z legendarnych flakonów marki Guerlain.
  429,00 zł 282,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -34%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Mój niewidoczny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain nazwa szeptana niczym pieszczota skóry…Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Dom Perfumeryjny Guerlain prezentuje nowy zapach „Mon Guerlain”, który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej. Flakon „quadrilobe”, zaprojektowany w 1908 roku, zdobył pozycję jednego z legendarnych flakonów marki Guerlain.
  od 379,00 zł
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Mój niewidoczny tatuaż, mój zapach, Mon Guerlain nazwa szeptana niczym pieszczota skóry…Ten świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Zapach „Mon Guerlain”, który jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej. Kobietą, która zainspirowała jego powstanie jest Angelina Jolie.
  119,00 zł
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Woda Perfumowana - Zestaw 3

  Mon Guerlain to zapach składający hołd współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej, jak Angelina Jolie, która zainspirowała jego powstanie. Przedawkowany jaśmin wielkolistny i świeża lawenda Carla, w połączeniu z delikatną piwonią tworzą kompozycję pełną blasku niczym bukiet kwiatów rozświetlonych promieniami słońcem. Aby celebrować Święta Bożego Narodzenia, marka Guerlain nawiązała współpracę z Domem Preciously Paris i jego dyrektorką artystyczną – Carole Tessier.
  625,00 zł 405,90 zł
  -35%
 • GUERLAIN

  Zestaw Mon Guerlain - Woda Perfumowana

  Z okazji gwiazdki, Dom Guerlain dał wolną rękę tatuażystom graffiti , Alexowi i Marine, aby stworzyli wyjątkowe etui. Mon Guerlain, jest hołdem złożonym współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, zainspirowanej osobowością Angeliny Jolie. Świeżo orientalny zapach zawiera wyjątkowe składniki lawendę Carla z Prowansji, jaśmin Sambac z Indii, sandałowiec biały z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei.
  439,00 zł 284,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Intense - Woda Perfumowana

  Wodę Perfumowaną Mon Guerlain Intense zaprezentowano w perfekcyjny sposób we flakonie „quadrilobé”. Niezwykle szlachetna i bardzo ceniona przez Dom Guerlain, wanilia zyskała w Mon Guerlain Intense jeszcze większe znaczenie. Mon Guerlain to wonny manifest współczesnej kobiecości uosabianej przez Angelinę Jolie kobietę o wielu obliczach, silną, wolną i zmysłową.
  od 405,00 zł
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Bloom of Rose - zestaw upominkowy

  Aby uczcić Dzień Matki, marka Guerlain zwróciła się do utalentowanego artysty Michaela De Feo, znanego jako „The Flower Guy”, który słynie z charakterystycznych interpretacji kwiatów. Ta kwiatowa Woda Toaletowa przypomina bukiet charakterystyczne nuty Mon Guerlain – jaśmin wielkokwiatowy i lawendę – połączono z neroli i różą, aby skomponować promienny i żywy zapach. Dzięki Wodzie Toaletowej Bloom of Rose, Mon Guerlain nadal zgłębia różne oblicza kobiecości i zachęca kobiety, aby w pełni korzystały z każdej chwili.
  439,00 zł 328,90 zł
  -25%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Sparkling Bouquet - Woda Perfumowana

  Mon Guerlain to pachnący manifest współczesnej kobiecości, uosabianej przez Angelinę Jolie – kobietę o wielu różnych twarzach, silną, wolną i zmysłową. Kompozycja fasetowana jak klejnot powraca do kluczowych składników Mon Guerlain lawendy, jaśminu wielkolistnego, wanilii tahitańskiej i drewna sandałowego – tym razem w owocowym i intensywnie świetlistym rejestrze. Nowa kompozycja Sparkling Bouquet staje się apoteozą pozytywnego myślenia, aurą promiennej kobiety, której uśmiech rozświetla cały świat.
  od 379,00 zł
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Woda Perfumowana - Zestaw 2

  Mon Guerlain to zapach składający hołd współczesnej kobiecości – silnej, wolnej i zmysłowej, jak Angelina Jolie, która zainspirowała jego powstanie. Przedawkowany jaśmin wielkolistny i świeża lawenda Carla, w połączeniu z delikatną piwonią tworzą kompozycję pełną blasku niczym bukiet kwiatów rozświetlonych promieniami słońcem. Aby celebrować Święta Bożego Narodzenia, marka Guerlain nawiązała współpracę z Domem Preciously Paris i jego dyrektorką artystyczną – Carole Tessier.
  449,00 zł 290,90 zł
  -35%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain woda perfumowana - Zestaw świąteczny ze świecą

  O jakim prezencie marzysz na Gwiazdkę?W zapachu Mon Guerlain lawenda odświeża otulającą wanilię tahitańską, a zebrany o świcie jaśmin wielkolistny przeplata się z sandałowcem i nadaje tej wykwintnej kompozycji zmysłową, orientalną aurę. Mon Guerlain to pachnący manifest współczesnej kobiecości, uosabianej przez Angelinę Jolie – kobietę o wielu różnych twarzach, silną, wolną i zmysłową. Świeca zapachowa ze świątecznym ornamentem czerpie inspirację z wyjątkowych składników Mon Guerlain.
  519,00 zł 362,90 zł
  -30%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Bloom of Rose - Woda Perfumowana

  Zapach Mon Guerlain umieszczono w charakterystycznym flakonie „quadrilobé”. Promienna Woda Perfumowana, której kompozycja zawiera legendarną parę składników lawendę i wanilię, ubarwiona została intensywnym bukietem róż i apetyczną nutą gruszki. Tę edycję zdobi luksusowe masywne szkło w intensywnie czerwonym odcieniu, który oddaje hołd głównemu składnikowi kompozycji róży.
  od 379,00 zł
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain Eau de Toilette Bloom of Rose - Woda toaletowa

  Kwiatowy, promienny, ożywiony i delikatny – autentyczny bukiet charakterystycznych składników Mon Guerlain jaśminu wielkolistnego i lawendy Carla, połączonych z neroli i różą. Zapach Mon Guerlain to hołd złożony współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, której źródłem inspiracji była Angelina Jolie. Tę kwiatową wodę toaletową skomponowano niczym bukiet charakterystyczne nuty Mon Guerlain – jaśmin wielkolistny i lawendę Carla, połączono z neroli i różą, aby stworzyć zapach promienny i żywy.
  od 0,00 zł
Polecane