lang-close

Perfumy do samochodu

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Świeże (3)
Kwiatowy (2)
Orientalny (2)
Perfumy (5)
RITUALS (5)
Mgiełka zapachowa (5)
≤ 50 ml (4)
 • RITUALS

  The Ritual of Karma – Zapach do samochodu

  Unikalny zapach do samochodu na bazie białego lotosu i organicznej białej herbaty. Samochód będzie Twoim drugim domem za sprawą tego oryginalnego zapachu do samochodu który jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu.Zapach łączy subtelny kwiatowy aromat białego lotosu z intensywną świeżością białej herbaty.Zapach utrzymuje się 6–8 tygodni w zależności od warunków stosowania.Estetyczny drewniany uchwyt można wykorzystywać wielokrotnie wymieniając wkład zapachowy.
  85,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Hammam – Zapach do samochodu

  Unikalny zapach do samochodu na bazie odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Ten zapach do samochodu jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu i sprawia że możesz poczuć się w samochodzie jak we własnym domu.Łączy aromatyczne i pobudzające właściwości odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Zapach utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni w zależności od użytkowania.Estetyczny drewniany uchwyt można wykorzystywać ponownie wymieniając wkład zapachowy.
  85,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Sakura – Zapach do samochodu

  Życie to podróż... Ciesz się każdą chwilą tej podróży z zapachem do samochodu o ożywczych nutach kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Zapach utrzymuje się od sześciu do ośmiu tygodni i jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu w samochodzie.Ten zapach do samochodu jest umieszczony w eleganckim drewnianym etui z wymiennym wkładem.
  85,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Hammam – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu

  Dwa wkłady uzupełniające zapachu do samochodu.Unikalny zapach do samochodu na bazie odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu. Ten zapach do samochodu jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu i sprawia że możesz poczuć się w samochodzie jak we własnym domu. Łączy aromatyczne i pobudzające właściwości odświeżającego eukaliptusa i rozmarynu.
  69,00 zł
 • RITUALS

  The Ritual of Sakura – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu

  Aby zawsze cieszyć się pięknym zapachem w podróży sięgnij po ten zestaw dwóch wkładów uzupełniających o ożywczym aromacie kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Każdy wkład uzupełniający wystarcza na 6–8 tygodni i pasuje do drewnianego uchwytu.
  69,00 zł
Polecane