lang-close

Perfumy damskie kaszmir

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Drzewny (3)
Orientalny (3)
Kwiatowy (2)
Pikantny (2)
Ambrowy (1)
Owocowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (3)
101 - 200 ml (1)
Standard (5)
Perfumy (5)
TOM FORD (2)
CAROLINA HERRERA (1)
JULIETTE HAS A GUN (1)
MUGLER (1)
Woda perfumowana (2)
Woda toaletowa (1)
Wyłączność (2)
Do wszystkich typów skóry (1)
Normalne (1)
Spray (1)
 • TOM FORD

  Fucking Fabulous - Mgiełka do ciała

  Mgiełka do ciała Facking Fabulous zawiera przyprawy oraz ciepłe i słodkie gourmands.Odważny. Wyjątkowo delikatne jasne drewno tworzy wyrazistą ekspresję czystego luksusu o kremowym wykończeniu.„Fucking Fabulous to dekadencka bursztynowa skóra. Ociekająca od woni kwiatu irysa i jego korzenia włoska skóra miękka i słodka ujawnia swoje wykwintne piękno.Uzależniająca fasola tonka i bogata skóra kreują zapach a bursztynowe akodry rozbrzmiewają ciepłym blaskiem.
  star star star star star   1
  429,00 zł 343,20 zł
  -20%
 • JULIETTE HAS A GUN

  Another Oud - Woda perfumowana

  Dokładnie odwrotnie!Główne nuty Bergamotka drzewo Oudowe Kaszmir Malina Piżmo Zapach jest głęboką kompozycją drzewną wykonaną wokół ultra nowoczesnej interpretacji znanego składnika. Tajemnicza i oryginalna woń tworzy nowy niepowtarzalny i znamienny szlak.
  635,00 zł 508,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -20%
 • MUGLER

  ALIEN - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety.Alien to orientalno drzewny zapach dla kobiet który jest pełen magicznego wdzięku. Serce perfum tworzą aksamitne akordy drzewa kaszmirowego które dodają poczucia zmysłowości i pożądania. Na końcu do kompozycji dołącza delikatny zapach białej ambry który otuli Cię w tajemnicze szaty pełne wdzięku i namiętności.
  star star star star star   2
  od 245,00 zł 196,00 zł
  -20%
 • CAROLINA HERRERA

  Good Girl Hair Mist - Mgiełka do włosów

  Zapach preferowany przez kobiety.Zapach to coś więcej niż zbiór akordów to doskonała okazja aby zaznać przyjemności i cieszyć się intymną ceremonią aplikacji zapachu. Carolina Herrera zgłębia estetyczny rytuał perfumiarski Mgiełką do Włosów Good Girl inspirowaną wodą perfumowaną Good Girl jednym z bestsellerowych zapachów od chwili wprowadzenia na rynek w 2016 roku.Mgiełka do Włosów Good Girl jest produktem wielozadaniowym perfumuje rozświetla pielęgnuje i otula każdą fryzurę zmysłowością orientalnego aromatu.
  star star star star empty star   1
  175,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • TOM FORD

  Fucking Fabulous - Woda perfumowana

  Woda perfumowana Fucking Fabulous zawiera przyprawy oraz ciepłe i słodkie gourmands.Odważny. BUTELKAElegancki architektoniczny wygląd wzorowany na figurze szachowej.„Fucking Fabulous to dekadencka bursztynowa skóra. Wyjątkowo delikatne jasne drewno tworzy wyrazistą ekspresję czystego luksusu o kremowym wykończeniu.INSPIRACJAWielowarstwowy i teksturowy sposób patrzenia na zapachy.
  star star star star star   1
  od 919,00 zł 735,20 zł
  -20%
Polecane