lang-close

Perfect cushion

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Średnia (5)
Lekkie krycie (4)
Pełne krycie (4)
Do wszystkich typów skóry (5)
Skóra normalna (4)
Makijaż (4)
Pielęgnacja Twarzy (1)
DIOR (5)
Beżowy (2)
Brązowy (2)
Pomarańczowy (1)
W płynie (4)
Żel (1)
Naturalne (5)
Standard (4)
Odwodnienie (1)
Skóra szara (1)
Tłuste (1)
 • DIOR

  Diorsnow Perfect Light - Perfect Glow Cushion SPF 50 - PA +++

  Diorsnow Perfect Glow Cushion jest teraz dostępny z unowocześnioną formułą która zapewnia głębsze nawilżenie do 24h i rozświetloną bezbłędną cerę a wszystko to w jednym geście. Odkryj na nowo nieskazitelną niesamowicie równą skórę i naturalnie piękną cerę.Ekstrakt z szarotki alpejskiej Dior skutecznie i trwale chroni piękno i równomierność Twojej skóry.NAJLEPSZE Z OPTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ DIORPołączenie perłowych cząsteczek wykonanych w najnowszej generacji technologii optycznych i korygujących koloryt oferuje półprzezroczysty naturalny różany blask.Pomaga zmniejszyć zażółcenie skóry jednocześnie sprzyjając korekcji niedoskonałości i lepszemu odbiciu światła. SZAROTKA ALPEJSKA CENNY SKŁADNIK O WYJĄTKOWYCH NATURALNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH ROZJAŚNIAJĄCYCHStarzenie się skóry i powtarzająca się ekspozycja na słońce sprzyjają nieestetycznej dyfuzji melaniny zmieniając równomierność i naturalny koloryt skóry.Nauka Dior odkryła że szarotka alpejska z ogrodów Dior w Szwajcarii zakłóca ten proces i może pomóc zmniejszyć skorygować i zapobiec pojawieniu się ciemnych plam w głębi skóry.
  385,00 zł
 • DIOR

  Diorsnow Perfect Light Glow Cushion - Wkład

  Wkład do podkładu Diorsnow Perfect Glow Cushion idealny do stosowania w ciągu dnia. Przedłużone nawilżenie nawet do 24 godzin połączone z intensywnym działaniem udoskonalającym ujednolicającym i rozświetlającym wszystko to w jednym kroku.
  205,00 zł
 • DIOR

  Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion SPF 50 PA+++ - Podkład

  Z łatwością uzupełnij swój produkt pielęgnacyjny Dreamskin Moist & Perfect Cushion za pomocą kompaktu w formie wkładu uzupełniającego. Dreamskin Moist & Perfect Cushion dostępny jest teraz w formie wkładu uzupełniającego. Dreamskin Moist & Perfect Cushion stapia się ze skórą i pomaga idealnie podkreślić i poprawić wygląd cery ujednolicając jej kolor.
  star star star star star   1
  395,00 zł
 • DIOR

  Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion SPF 50 PA+++ - Wkład uzupełniający

  Dreamskin Moist & Perfect Cushion to kultowy produkt do pielęgnacji twarzy marki Dior. Dreamskin Moist & Perfect Cushion ma potrójne działanie zapewniające naturalne efekty dzięki silnie działającemu składnikowi nawilżającemu jakim jest gliceryna pochodzenia roślinnego skóra wydaje się być natychmiastowo ujędrniona. Dreamskin Moist & Perfect Cushion zmniejsza widoczność porów łagodne zaczerwienienia i ogranicza świecenie się skóry nadając jej piękny wygląd w każdej sytuacji.
  209,00 zł
 • DIOR

  Capture Totale Dreamskin - Perfect Skin Cushion SPF 50 PA +++ - Wkład

  DreamSkin Perfect Skin Cushion to hybrydowa pielęgnacja która tworzy nowy wymiar perfekcyjnej cery. Jego formuła to kwintesencja wiedzy i doświadczenia w oparciu o technologię „Air Cushion” zawartą w płynnej i nawilżającej konsystencji która zapewnia efekt jednolitej cery skuteczną ochronę oraz naturalne i perfekcyjne wykończenie.Hermetyczne objęte zgłoszeniem patentowym opakowanie „Air Cushion” skutecznie chroni formułę oraz jej składniki a jego wnętrze kryje duże lusterko i elastyczną gąbeczkę która umożliwia drobne poprawki w każdej chwili.Płynna konsystencja 2w1 z lekką koloryzującą formułąMożliwość modulowania kryciaŁatwa i prosta w użyciu aplikacjaSpecjaliści Dior wyposażyli DreamSkin Perfect Skin Cushion w składniki biomimetyczne posiadające zdolność naśladowania naturalnego pigmentu skóry. Cera jest świeża matowa i promienna przez cały dzień a jej kolor pozostaje nieskazitelny.
  199,00 zł 138,90 zł
  -30%
Polecane