lang-close

Pędzle Sigma

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Standard (3)
Zestaw / paleta (3)
Format podróżny (1)
Makijaż (7)
Wyłączność (7)
SIGMA (7)
Różowy (4)
Syntetyczne (3)
 • SIGMA

  Sigma Spa Brush Cleaning Mat - Mata do czyszczenia pędzli

  Nie zawiera lateksu, BPA, ołowiu. OPATENTOWANA mata do czyszczenia pędzli Sigma Spa Brush Cleaning Mat jest innowacyjnym przyrządem o 7 różnych teksturach do mycia pędzli do twarzy i powiek. Jest dostosowana do większości umywalek i jest o 32 % mniejsza od poprzedniej wersji maty Sigma Spa Brush Cleaning Mat.
  125,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SIGMA

  Sigma Spa Express Brush Cleaning Mat - Mata do czyszczenia pędzli

  Nie zawiera lateksu, BPA, ołowiu. Praktyczna, nieduża. OPATENTOWANA mata do czyszczenia pędzli Sigma Spa Express jest innowacyjnym przyrządem o 7 różnych teksturach do mycia pędzli do twarzy i powiek.
  92,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SIGMA

  Spa Express Brush Cleaning Glove - Rękawica do czyszczenia pędzli

  Nie zawiera lateksu, BPA, ołowiu. Odpowiednia do każdego rozmiaru pędzla. Rękawica umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie, ma pasek który można owinąć wokół kciuka i nadgarstka, aby rękawica nie zsuwała się przy energicznym czyszczeniu.
  92,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SIGMA

  Zestaw pędzli Most-Wanted

  Zestaw 5 pędzli Most Wanted Brush Set Sigma najlepiej sprzedających się, wybranych przez fanki makijażu. Stworzysz ulubione looki najmodniejszymi pędzlami makijażowego przemysłu. Najpopularniejsze pędzle w jednym zestawie.
  319,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SIGMA

  Kit Essential - Zestaw pędzli do makijażu twarzy i oczu

  Kit Essentiel zawiera dwanaście profesjonalnej jakości pędzli do makijażu twarzy i powiek. Pędzle umożliwią stworzenie looku niezależnie od umiejętności w sztuce makijażu.
  669,00 zł
  star empty star empty star empty star empty star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SIGMA

  Basic Eyes Kit - Zestaw pędzli do oczu

  Basic Eyes Kit zawiera siedem profesjonalnej jakości pędzelków do powiek. Doskonałe do aplikacji, cieniowania, rozcierania, jednym słowem są idealne do pełnego makijażu oczu. Ponadto objęte są bezpłatną dwuletnią gwarancją!.
  339,00 zł
  star star star star half star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SIGMA

  Dry'N Shape Spa

  CharakterystykaOpatentowany i na wyłączność, SigmaSnap stabilnie utrzymuje każdy uchwyt pędzla. Centralna część Sigma Spa zawiera 7 opatentowanych tekstur do czyszczenia pędzli, a wyjmowane podstawki zmieniają przyrząd w wieżę Sigma Dry'n Shape, która jednorazowo mieści aż 18 pędzli Kompaktowy przyrząd 3 w 1, praktyczny w podróży, idealny do średniej wielkości zestawu pędzli. Elastyczne taśmy wywierają niezbędny nacisk, aby włosie odzyskało kształt przy główce zwróconej w dół.
  128,00 zł
  star star star empty star empty star
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane