lang-close

Pędzle do makijażu zestaw zoeva

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (8)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (11)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (11)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (11)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (11)
Syntetyczne (12)
Naturalne (5)
Zestaw / paleta (11)
Standard (1)
Makijaż (12)
Wyłączność (12)
ZOEVA (12)
Do wszystkich typów skóry (11)
Czarny (4)
Niebieski (1)
Różowy (1)
Puder w kompakcie (1)
 • ZOEVA

  Vegan Face Set - Zestaw pędzli do twarzy

  Zapewnij skórze delikatność używając zestawu 6 wegańskich pędzli do aplikacji makijażu. Syntetyczne włosie doskonale nadaje się do formuł płynnych i kompaktowych a miękkość i gęstość włosia gwarantuje perfekcyjną aplikację makjiażu.
  star star star star star   2
  379,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  Classic Face Set - Zestaw pędzli do twarzy

  Zestaw z wysokiej jakości włosia naturalnego i syntetycznego zawiera 6 pędzli do makijażu twarzy. Niezbędny zestaw do codziennego rytuału makijażowego. Aplikuj płynne i pudrowe formuły jak profesjonalistka i uzyskaj perfekcyjny rezultat.
  star star star star star   2
  379,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  Classic Eye Set - Zestaw pędzli do oczu

  Classic Eye Set od ZOEVA to ekskluzywny wybór 6 pędzli wysokiej jakości do oczu. Dzięki temu zestawowi pędzli wykonasz profesjonalny makijaż oczu zarówno subtelny jak i wyrazisty smoky-eyes.
  star star star star star   6
  235,00 zł 140,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • ZOEVA

  Complete Set - Zestaw pędzli do twarzy i oczu

  ZOEVA Complete Set jest ekskluzywnym wyborem pędzli ZOEVA do makijażu twarzy i oczu Zestaw zawiera 15 podstawowych pędzli do perfekcyjnego wykończenia makijażu. Od pędzli do pudru podkładu i różu po profesjonalne pędzelki do aplikacji cieni do powiek i eyelinera w tym zestawie masz wszystko czego Ci trzeba!
  star star star star half star   11
  629,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  Complete Eye Set - Zestaw pędzelków do oczu

  Dzięki Complete Eye Set stworzysz swoje ulubione looki. Każdy z 12 pędzelków jest dostosowany do specyficznej techniki makijażu nude smoky klasyczny lub odważny.
  star star star star star   21
  379,00 zł 226,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • ZOEVA

  Luxe Prime Set - Zestaw pędzli do twarzy i oczu

  Niezrównanie miękkie włosie naturalne i z syntetycznego taklonu zmienią Twój makijażowy rytuał w prawdziwie zmysłową przyjemność. Zestaw ZOEVA Luxe Prime zadba o Twoją twarz dzięki 10 ekskluzywnym pędzlom do twarzy i oczu. Zakosztuj tego luksusu.
  star star star star half star   4
  479,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  Classic Brush Set - Zestaw pędzli do twarzy i oczu

  Popraw naturalne piękno używając odpowiednich akcesoriów do aplikacji produktów do makijażu. Używaj ich na co dzień a stworzysz naturalny lub wyrafinowany makijaż ale zawsze promienny. Zestaw zawiera 8 podstawowych pędzli wysokiej jakości z włosia naturalnego i sztucznego do twarzy i oczu.
  star star star star half star   5
  379,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  Vegan Prime Set - Zestaw pędzli do twarzy i oczu

  Aplikacja makijażu to czynność spersonalizowana! Zestaw 10 całkowicie wegańskich pędzli będzie Twoją sekretną bronią w tworzeniu ulubionych looków zarówno na dzień jak i na wieczór. Kompaktowe i miękkie syntetyczne włosie umożliwia nabranie odpowiedniej ilości produktu i aplikację dając piękne wykończenie.
  star star star star star   4
  465,00 zł 347,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • ZOEVA

  Vegan Brush Set - Zestaw pędzli do twarzy i oczu

  Kolekcja zawiera podstawowe pędzle do makijażu twarzy i oczu i jest doskonałym zestawem dla amatorek prostego rytuału makijażowego. Zestaw 8 wysokiej jakości pędzli wykonanych wyłącznie z syntetycznego włosia. Pędzle odpowiednie także do skóry bardzo wrażliwej.
  379,00 zł
  GOOD FOR
 • ZOEVA

  Offline Brush Set - Zestaw pędzli

  Ten zestaw wyprodukowanych rzemieślniczo pędzli do makijażu powiek i twarzy jest doskonały do użycia w każdej sytuacji aby stworzyć codzienny lub najbardziej ekstrawagancki look. Zestaw ZOEVA Offline to 4 wspaniałe profesjonalne pędzle do makijażu. Metaliczne zielone etui ze złotym suwakiem i z designerską klamrą jest pięknym modowym dodatkiem.
  star star star star star   6
  235,00 zł 140,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • ZOEVA

  Aristo Brush Set - Zestaw pędzli

  Elegancki zestaw 5 pędzli ZOEVA Aristo do profesjonalnego makijażu podkreśla piękno i pieści skórę połączeniem naturalnego i syntetycznego włosia. Pędzle do makijażu oczu i twarzy mają czarny uchwyt z naturalnego drewna i wąską złotą nasadkę; są jak dzieło sztuki niezbędne do wykonania wspaniałego makijażu. Starannie przechowywać w dopasowanym czarnym etui ozdobionym logo i designerska klamrą.
  star star star star star   1
  259,00 zł 193,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • ZOEVA

  Zestaw Screen Queen Complete

  Zestaw Zoeva Screen Queen Complete zawiera 15 rękodzielniczo wykonanych pędzli do makijażu twarzy i oczu.Spraw przyjemność skórze połączeniem najdelikatniejszego syntetycznego i naturalnego włosia. Każde dotkniecie pędzelka to komfort i styl.Pędzelki w różowym kolorze ze złocistą nasadką kryją się w stylowym różowym etui ze złotymi akcentami.
  star star star star star   4
  699,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane