lang-close

Pędzelki do makijażu

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (12)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (24)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (32)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (32)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (33)
Makijaż (47)
MAKE UP FOR EVER (13)
DIOR BACKSTAGE (8)
SEPHORA COLLECTION (8)
ZOEVA (6)
SISLEY (3)
BENEFIT COSMETICS (2)
DIOR (2)
CLINIQUE (1)
GIVENCHY (1)
KVD Beauty (1)
NATASHA DENONA (1)
TARTE (1)
Standard (41)
Ołówek / pisak (2)
Zestaw / paleta (1)
Czarny (21)
Brązowy (9)
Beżowy (4)
Różowy (3)
Transparentny (2)
Wielofunkcyjny (2)
Czerwony (1)
Fioletowy (1)
Syntetyczne (37)
Naturalne (3)
Wyłączność (39)
Do wszystkich typów skóry (17)
Skóra normalna (5)
Skóra dojrzała (4)
Skóra sucha (4)
Skóra mieszana (3)
Skóra przetłuszczająca się (3)
Skóra wrażliwa (3)
Pełne krycie (4)
Średnia (4)
Lekkie krycie (2)
Puder w kompakcie (3)
W płynie (3)
Balsam (2)
W kremie (2)
Naturalne (6)
Matowe (2)
Metaliczny (1)
Pudrowe (1)
Długotrwały (3)
Nawilżający (2)
Metaliczny (1)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Objętość (1)
Nietłusty (1)
 • BENEFIT COSMETICS

  Pędzelek do makijażu brwi

  Efekt WOW w pędzelku!Za co go kochamy?Ten uniwersalny, dwustronny pędzelek to must have każdej szanującej się maniaczki brwi!Zaprojektowany tak, aby bez trudu aplikować wosk, puder, pomadę i żel oraz wblendować makijaż załączoną szczoteczką. Ten pędzelek to sekret zadbanych brwi 24h! Noś go zawsze w torebce, a zrozumiesz co mamy na myśli!.
  star star star star half star   3
  129,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Wysuwany pędzelek do makijażu ust

  Wysuwany pędzelek do aplikacji szminki lub błyszczyka. Dlaczego to kochamy?Idealny pędzelek do aplikacji szminki, błyszczyka i kredki do ust. Odpowiedni do aplikacji szminki, błyszczyka i kredki do ust.
  star star star half star empty star   5
  45,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • BENEFIT COSMETICS

  POWmade - Pędzelek i szczoteczka do makijażu brwi

  Ścięty i precyzyjny pędzelek do łatwej aplikacji pomady i szybkiego wypełniania brwi Dołączona szczoteczka do blendowania produktu dla naturalnego efektu Idealnie współgra z POWmade, kremową pomadą.
  star star star star star   20
  115,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #144 - Pędzelek do powiek

  Wysokiej jakości profesjonalny pędzel "na miarę" o unikalnym designie. Idealny do nakładania cieni na całą powiekę. Pędzelek do powiek #144 jest płaskim, średniej wielkości pędzelkiem z włókien o niezrównanej delikatności.
  235,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #304 - Pędzelek do ust

  Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Pędzelek do ust #304 jest gęstym pędzelkiem z włókien z metalowym etui. Idealny do szybkiej aplikacji pomadki do ust lub błyszczyku.
  star star star star empty star   1
  159,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #244 - Precyzyjny pędzelek do cieniowania

  Precyzyjny pędzelek do cieniowania #244 jest dużym, płaskim pędzelkiem z nowo opracowanych włókien przez Make Up For Ever. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Nadaje się do szybkiej i jednolitej aplikacji, cieniowania i rozcierania każdego rodzaju cieni do powiek.
  195,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #226 - Średni pędzelek do cieniowania

  Średni pędzelek do cieniowania #226 jest płaskim, ostro zakończonym pędzelkiem z nowo opracowanych włókien przez Make Up For Ever. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Ułatwia szybką aplikację i roztarcie wszelkiego rodzaju cieni na powiece i pod łukiem brwiowym.
  165,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #234 - Ukośny pędzelek do cieniowania

  Ukośny pędzelek do cieniowania #234 idealnie nadaje się do równej aplikacji cieni na ruchomą powiekę. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie.
  star star star star star   1
  195,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #400 - Pędzelek kaligraficzny

  Pędzelek kaligraficzny #400 jest trójkątnym pędzelkiem z nowo opracowanych włókien przez Make Up For Ever. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Umożliwia wykonanie trójwymiarowych kształtów, linii wąskich lub o średniej grubości, zależnie od nacisku wywieranego na pędzelek.
  115,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #172 - Ukośny pędzelek

  Umożliwia narysowanie precyzyjnej kreski cieniem w kamieniu lub w kremie i, dzięki mięsistemu włosiu, cieniowanie kreski wykonanej ołówkiem. Ukośny pędzelek #172 jest małym, ukośnym pędzelkiem z włókien o niezrównanej delikatności. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie.
  star star star star star   1
  145,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SISLEY

  Pędzelek do rozcierania

  Do jakiego rodzaju makijażu? Podpowiedzi makijażysty Ten pędzelek jest idealny do łączenia kolorów dla makijażu na miarę. Do nienagannego i ultra łatwego makijażu powiek.
  305,00 zł
 • SISLEY

  Pędzelek do kresek

  Prosta i płaska główka pędzelka umożliwia podkreślenie linii rzęs cieniem do powiek, zintensyfikowanie makijażu, narysowanie kreski eyelinerem, utrwalenie lub roztarcie kreski narysowanej ołówkiem. Do jakiego rodzaju makijażu? Podpowiedzi makijażystypędzel może być także stosowany do roztarcia kreski eyelinera.
  219,00 zł
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #274 - Ukośny pędzelek do brwi ze szczoteczką

  Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Ukośny pędzelek do brwi ze szczoteczką #274 jest skośny, krótki i sztywny, ma szczoteczkę z nowoczesnych włókien. Szczoteczka służy do czesania brwi i rozdzielania rzęs.
  star star star empty star empty star   2
  165,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #216 - Precyzyjny pędzelek mieszany

  Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Precyzyjny pędzelek mieszany #216, okrągły i gęsty, z włókien specjalnie dostosowanych do precyzyjnego rozcierania cieni w załamaniu powieki. Jest idealny do intensywnie czarnego makijażu lub do stopniowego cieniowania typu "banan".
  star star star star star   1
  165,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #236 - Precyzyjny pędzelek mieszany

  Precyzyjny pędzelek mieszany #236 jest dużym, okrągłym i gęstym pędzelkiem z nowo opracowanych włókien przez Make Up For Ever. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Delikatnie rozciera każdego rodzaju cienie do powiek na większej powierzchni, zapewnia łatwą i szybką aplikację.
  195,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SISLEY

  Pędzelek do cieni do powiek

  Idealny pędzelek do smoky eyes, do zintensyfikowania makijażu lub do roztarcia kredki wykonanej ołówkiem. Podpowiedzi makijażystypędzel może być także stosowany do aplikacji korektora Phyto Cernes Eclat z wysokim poziomem krycia. Dzięki okrągłej, gęstej i sprężystej główce pędzelek umożliwia aplikację, rozcieranie i intensyfikowanie wszelkiego rodzaju cieni do powiek.
  245,00 zł
 • SEPHORA COLLECTION

  Precyzyjny pędzelek do eyelinera nr 23

  Pędzelek, który umożliwia łatwe narysowanie kreski dzięki ukośnej nasadce; wygodnie układa się w dłoni i umożliwia kontrolę nad rysunkiem.
  star star star star empty star   3
  69,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • DIOR

  Dior Contour - Konturówka i pędzelek do ust

  Idealne wykończenie makijażu ust staje się rzeczywistością dzięki konturówce Dior Contour która jest niezwykle łatwa w użyciu. Konturówka ma delikatną wtapiająca się w usta konsystencję i gwarantuje piękną kreskę która zwiększa objętość ust.
  star star star star empty star   4
  135,00 zł
 • SEPHORA COLLECTION

  Cienki pędzelek do powiek nr 15

  Mały pędzelek o cienkiej stożkowej główce i stopniowanym włosiu do precyzyjnej aplikacji sypkich cieni do powiek w ciemnym kolorze. Może służyć do zintensyfikowania koloru lub roztarcia ciemnego cienia do powiek w wybranym punkcie.
  star star star star half star   3
  79,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  317 Wing Liner - Pędzelek Do Eyelinera

  Jak używać?Pędzelek 317 Wing Liner tworzy nienaganna kreskę przy użyciu produktów żelowych, kremowych czy płynnych. Miękkie włosie z wegańskiego syntetycznego taklonu ułatwia aplikację produktów żelowych, kremowych czy płynnych i zapewnia nienaganny efekt. 317 Wing Liner nadaje się także do produktów w pudrze, aby nadać linię brwiom.
  star star star star star   5
  57,00 zł 41,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -26%
 • ZOEVA

  142 Concealer Buffer - Pędzelek do korektorów

  Dla naturalnego wykończenia bez efektu maski, aplikować korektor delikatnymi dotknięciami pędzelka, a następnie rozetrzeć. Wykonany ręcznie 142 Concealer Buffer jest zaokrąglonym pędzelkiem do aplikacji wszelkiego rodzaju korektorów na kontur oka i na trudno dostępne strefy. Jedwabiste, wegańskie włosie z taklonu jest idealne do delikatnej aplikacji produktów na delikatne okolice oczu.
  star star star star empty star   6
  57,00 zł 33,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -41%
 • SEPHORA COLLECTION

  Profesjonalny pędzelek do brwi nr 20

  Ukośny pędzelek jest optymalny do wypełniania brwi pudrem, a szczoteczka do utrwalenia produktu i naturalnego wykończenia. Włosie Ukośny pędzelek z włosia naturalnego, szczoteczka z włosia syntetycznego. Użycie Ukośny pędzelek do precyzyjnej aplikacji, szczoteczka do utrwalenia produktu.
  star star star empty star empty star   9
  79,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #104 - Mały pędzel do podkładu

  Mały pędzel do podkładu #104 jest bardzo delikatnym, płaskim, długim pędzlem z nowo opracowanych włókien przez Make Up For Ever. Wysokiej jakości profesjonalny pędzel "na miarę" o unikalnym designie. Umożliwia dokładną i jednolitą aplikację każdego rodzaju podkładu.
  225,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzelek #300 - Lip Brush

  Pędzelek #300 jest płaskim, kwadratowym pędzelkiem z nowo opracowanych włókien przez Make Up For Ever. Wysokiej jakości profesjonalny pędzelek "na miarę" o unikalnym designie. Końcówka umożliwia łatwe obrysowanie konturu ust, część płaską stosuje się do aplikacji każdego rodzaju produktu do malowania ust.
  star star star star star   1
  145,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane