lang-close

Pędzel dwustronny

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Makijaż (3)
CHANEL (1)
HUDA BEAUTY (1)
SHISEIDO (1)
Standard (2)
Czarny (1)
Fioletowy (1)
Wyłączność (1)
Syntetyczne (1)
Sztyft (1)
Błyszczący (1)
 • SHISEIDO

  FACE DUO BRUSH - Dwustronny pędzel do twarzy

  Pędzel dedykowany makijażowi twarzy w szczególności podkładom płynnym. Specjalny diamentowy kształt pędzla zapewnia idealną aplikację. Wyjątkowy profesjonalny pędzel o ergonomicznym kształcie.
  star star star star star   1
  349,00 zł
 • CHANEL

  PINCEAU N°200 - Dwustronny pędzel do cieni

  Umożliwia pewną aplikację i niezawodny profesjonalny efekt.Specjalnie dobrane miękkie i jedwabiste włosie łatwo nabiera cienie do powiek i zapewnia ich zmysłową aplikację i idealne łączenie.Końcówka do cieniowania o wydłużonym kształcie nabiera i rozprowadza cienie kremowe i pudrowe – łatwo i precyzyjnie.Końcówka do łączenia cieni o pełnym kształcie i elastycznym włosiu łączy i miesza ze sobą różne odcienie produktów oraz łagodzi kontury aby udoskonalić efekt makijażu.Aplikacja jest możliwa w każdej chwili dwie wysuwane końcówki pędzla są zabezpieczone skuwkami dzięki czemu łatwo można go wsunąć do torebki. Właściwie zabezpieczone w czarnej lakierowanej oprawie elegancko wytrzymują próbę czasu.N°200 to pędzelek z dwiema końcówkami zaprojektowany z myślą o precyzyjnej aplikacji cieni kremowych i pudrowych. Gama pędzli LES PINCEAUX DE CHANEL udostępnia wszystkim użytkownikom techniki stosowane przez wizażystów.
  245,00 zł
 • HUDA BEAUTY

  Bake & Blended Dual-Ended Brush - Dwustronny pędzel do pudru

  Pędzel o dwustronnym zakończeniu z włókien syntetycznych przeznaczony do nakładania sypkiego pudru. Tworzy idealny duet z Easy Bake Powder.Możesz nim również perfekcyjnie wykonturować twarz oraz precyzyjnie nałożyć ulubiony róż do policzków.Syntetyczne i gęste włosie dozuje optymalną ilość produktu dzięki czemu "baking" staje się dziecinnie proste.Końcówka pędzla o nierównym wykończeniu jest przeznaczona do nakładania pudru w trudno dostępne obszary twarzy za pomocą wklepywania podczas gdy zadaniem jedwabiście miękkiek końcówki jest usuwanie nadmiaru pudru.Połączenie obu końcówek pędzla sprawia że używanie pudru jest wyjątkowo proste!
  star star star empty star empty star   1
  159,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane