Pędzel do konturowania

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (3)
  Więcej (4)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
Standard (7)
Format podróżny (1)
Makijaż (8)
Wyłączność (8)
FENTY BEAUTY (2)
ZOEVA (2)
CHARLOTTE TILBURY (1)
DIOR BACKSTAGE (1)
SEPHORA COLLECTION (1)
TOO FACED (1)
Syntetyczne (6)
Naturalne (1)
Czarny (2)
Beżowy (1)
Fioletowy (1)
Niebieski (1)
Różowy (1)
Do wszystkich typów skóry (2)
Naturalne (1)
 • FENTY BEAUTY

  Sculpting Bronzer Brush - Pędzel do konturowania

  Pędzel 195 sprawdza się idealnie do aplikacji bronzera Sun Stalk'r bez wysiłku uzyskasz perfekcyjny kontur. Specjalista w konturowaniu odkryj idealny pędzel, aby uzyskać perfekcyjnie podkreślone kości policzkowe, linię żuchwy, skronie i nos. Jedwabiste, miękkie i syntetyczne włosie jest zebrane w taki sposób, by aplikacja produktów była maksymalnie precyzyjna i łatwa.
  169,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • FENTY BEAUTY

  Face Shaping Brush - Pędzel do konturowania

  Policzków, bronzera i rozświetlacza. Pędzel do konturowania twarzy 125 od FENTY – delikatnie rzeźbi. Pędzel powstał z włosia.
  139,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • ZOEVA

  110 Face Shape - Pędzel Do Konturowania

  110 Face Shape jest kompaktowym pędzlem o zaokrąglonej główce do aplikacji pudru kompaktowego, aby wyrzeźbić twarz metodą konturowania. Daje perfekcyjny rezultat konturowania i wykończenie jak w wykonaniu profesjonalnego makijażysty. Rzeźbić twarz odcieniem odrobinę ciemniejszym od naturalnej karnacji nana wybranych strefach, takich jak policzki, skronie i podbródek.
  77,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • CHARLOTTE TILBURY

  POWDER & SCULPT BRUSH - pędzel do konturowania

  Darlings, z tym pędzlem do konturowania wykonacie perfekcyjny makijaż twarzy! Mój pędzel Powder & Sculpt Brush jest świetny do konturowania policzków i skroni oraz podkreślania kości policzkowych, nosa i łuku kupidyna. Co sprawia, że pędzel do konturowania Charlotte Tilbury Powder & Sculpt Brush to produkt wyjątkowy?Ekologiczna, drewniana rączka pędzla została zaprojektowana w taki sposób, aby pędzel był łatwy w użyciu i nie staczał się z toaletki.
  209,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Profesjonalny pędzel do rozświetlaczy i konturowania nr 80

  Stożkowaty kształt główki umożliwia aplikację rozświetlaczy płynnych, kremowych i w pudrze. Użycie Pędzel do precyzyjnego i kontrolowanego rozświetlenia stref twarzy, takich jak oczy i nos. Pędzel o specyficznym włosiu do lekkiej, kontrolowanej i precyzyjnej aplikacji rozświetlającej formuły i naturalnego rezultatu.
  89,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • TOO FACED

  Mr. Chiseled Contouring Brush - Pędzel do konturowania

  Jest idealnym pędzlem do konturowania, dzięki któremu łatwo i precyzyjnie wykonturujesz twarz. Przyjazne zwierzętom włosie Teddy Bear Hair, które zdobi pana Chiseleda sprawiają, że jest on delikatny i zbity, co czyni go idealnym trenerem do nakładania i blendowania kolorów. Mister Chiseled!Z nim wyrzeźbisz swoją twarz w kilka sekund.
  155,00 zł 92,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • ZOEVA

  109 Luxe Face Paint - Pędzel do konturowania

  Płaski i wydłużony kształt umożliwia modelowanie twarzy, przyciemnianie i wykonanie profesjonalnego konturowania. Jak używać?Modeluj twarz pudrem, umieszczając pędzel na poziomie środka ucha, następnie przesuń pędzel w kierunku skrzydełka nosa, zatrzymując się tuż przed poziomem wewnętrznego kącika oka. 109 Luxe Face Paint jest pędzlem do konturowania twarzy z naturalnym i syntetycznym włosiem o unikalnym designie.
  87,00 zł 64,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • DIOR BACKSTAGE

  Dior Backstage Contour Brush N°15 - Pędzel do konturowania

  Idealny do modelowania rysów twarzy, gęsty i precyzyjny pędzel umożliwia pełną kontrolę nad intensywnością makijażu. Dla zachowania odpowiedniej higieny regularnie czyścić pędzelek za pomocą preparatu Dior Brush Cleanser. Inspirowany kulisami pokazów mody Dior pędzel do konturowania N° 15 zapewnia prostą i perfekcyjną aplikację pudru do modelowania twarzy dla doskonałego i naturalnego efektu.
  199,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane