lang-close

Pędzel do bronzera

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Makijaż (4)
CHARLOTTE TILBURY (2)
FENTY BEAUTY (1)
REM BEAUTY (1)
Standard (3)
Wyłączność (3)
Beżowy (1)
Fioletowy (1)
Różowy (1)
Syntetyczne (2)
Morski (1)
 • REM BEAUTY

  Pędzel do bronzera b2 - Pędzel do makijażu

  • MARKA: REM BEAUTY
  • NUTY ZAPACHOWE: Morski
  119,00 zł
  Dostępne 72 odcieni
 • FENTY BEAUTY

  Cheek-Hugging Bronzer Brush - Pędzel do bronzera

  Pędzel Cheek Hugging nr 190 sprawdzi się idealnie przy delikatnym ocieplaniu skóry bronzerem Sun Stalk'r ale też do konturowania kości policzkowych skroni i żuchwy.
  star star star star empty star   5
  179,00 zł 94,21 zł / 100g
  Dostępne 2 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • CHARLOTTE TILBURY

  BRONZER & BLUSHER BRUSH - pędzel do bronzera i różu

  Mój Bronzer & Blusher Brush to idealny pędzel do makijażu dzięki któremu uzyskasz efekt muśniętej słońcem skóry i dodasz policzkom odmładzającego koloru. Perfekcyjna aplikacja bronzera i różu!
  195,00 zł
  Dostępne 3 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • CHARLOTTE TILBURY

  THE AIR-BRUSH KABUKI BRUSH - pędzel do bronzera

  Ten rewolucyjny pędzel do bronzera w stylu Kabuki to najlepsze narzędzie kosmetyczne!
  star star star star half star   21
  209,00 zł 418,00 zł / 100g
  Dostępne 2 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • Może Cię zainteresować
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel Pro #64 - Pędzel do podkładu

  Ten wegański pędzel zaprojektowany z wykorzystaniem całej wiedzy Sephora PRO jest idealny do nakładania płynnych i kremowych podkładów.PlusyŁatwy w użyciu profesjonalny pędzel.Niezwykle miękkie włosie dla wygodnej aplikacji.Pędzel zaprojektowany z bardziej odpowiedzialnym podejściem papier w etui i drewno w rączce pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony a siatka ochronna może być używana do przenoszenia i przechowywania pędzla.Dlaczego go kochamy?Zaprojektowany z włosia z włókien syntetycznych ten pędzel PRO ma krótkie włosie aby zebrać odpowiednią ilość substancji i dłuższe włosie aby ją rozmyć zapewniając naturalny gładki efekt.Jego elastyczna główka pomaga opanować zarówno okrężne ruchy blendowania jak i szybkie precyzyjne pociągnięcia zapewniając nieskazitelną cerę.Wegański włosie wykonane z włókien syntetycznych
  star star star star half star   131
  129,00 zł
  Dostępne 223 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel Pro #47 - Pędzel do podkładu

  Ten wegański pędzel zaprojektowany z wykorzystaniem całej wiedzy Sephora PRO jest idealny do nakładania podkładów w płynie kremie lub sztyfcie.KorzyściProfesjonalny pędzel który jest łatwy w użyciu.Niezwykle miękkie włosie dla wygodnej aplikacji.Pędzel zaprojektowany z bardziej odpowiedzialnym podejściem papier w etui i drewno w rączce pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony a siatka ochronna może być używana do przenoszenia i przechowywania pędzla.Dlaczego go uwielbiamy?Jego płaska główka i gradientowe włosie sprawiają że aplikacja jest tak łatwa jak przy użyciu palców zapewniając naturalnie wyglądający efekt makijażu. Zaprojektowany z włosia z włókien syntetycznych ten pędzel PRO umożliwia precyzyjne nakładanie podkładu w celu uzyskania umiarkowanego lub lekkiego krycia w zależności od pożądanego efektu.Wegański włosie wykonane z włókien syntetycznych
  star star star star empty star   352
  119,00 zł
  Dostępne 289 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKEUP BY MARIO

  Pędzel F4 - Pędzel do podkładu

  Dwustronny pędzel do podkładu z dwoma różnymi aplikatorami do łatwego mieszania i nakładania podkładu.Duży koniec tego pędzla ma unikalny skośny kształt który idealnie dopasowuje się do krzywizn twarzy zapewniając łatwą aplikację i równomierne rozcieranie.Kompaktowy koniec pędzla zapewnia również bardziej kontrolowaną aplikację i pomaga łatwo budować i nakładać podkład do pożądanego poziomu krycia.Informacje o składnikach produkt nie był testowany na zwierzętach.
  star star star star half star   13
  165,00 zł
  Dostępne 80 odcieni
 • REM BEAUTY

  Pędzel do różu b1 - Pędzel do makijażu

  Pędzel świetnie sprawdzający się do jednolitego nakładania różu na policzkach.Idealny do uzyskania pożądanego koloru i do podkreślenia najpiękniejszych rysów twarzy.
  star star star star star   1
  109,00 zł
  Dostępne 70 odcieni
 • HOURGLASS

  Pędzel nr 5 - Pędzel do korektora

  Smukły design zapewnia doskonałą kontrolę nad precyzyjną aplikacją korektora. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY Posiada wysokiej jakości bardzo miękkie włosie Taklon zaaprobowane przez PETA Odpowiednio wyważony metalowy uchwyt zapewnia kontrolę która umożliwia bezproblemowe mieszanie i aplikację kosmetyków Może być stosowany do nakładania produktów w formie płynu kremu lub pudru Taklon jest doskonałą alternatywą dla osób cierpiących z powodu alergii na sierść zwierzęcą Taklon jest bardziej higieniczną alternatywą dla sierści zwierzęcej
  199,00 zł
  Dostępne 1 odcieni
  TYLKO ONLINE
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel Pro #90 - Pędzel do rozświetlacza

  Ten wegański pędzel zaprojektowany z wykorzystaniem całej wiedzy Sephora PRO jest idealnym sprzymierzeńcem do łatwego nakładania rozświetlacza.ZaletyProfesjonalny pędzel który jest łatwy w użyciu.Niezwykle miękkie włosie dla wygodnej aplikacji.Pędzel zaprojektowany z bardziej odpowiedzialnym podejściem papier w etui i drewno w rączce pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony a siatka ochronna może być używana do przenoszenia i przechowywania pędzla.Dlaczego go kochamy?Zaprojektowany z włosia z włókien syntetycznych ten pędzel PRO ma okrągłą precyzyjną główkę do nakładania wszystkich tekstur rozświetlających pudrów płynów kremów i sztyftów.Tworzy strefy rozświetlenia na twarzy zapewniając naturalny równomierny efekt.Wegański włosie wykonane z włókien syntetycznych
  star star star star half star   59
  119,00 zł
  Dostępne 28 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HOURGLASS

  Pędzel nr 11 - Pędzel do blendowania

  Krótkie gęste włoski ułatwiają aplikację i blendowanie cieni pozwalając wykreować bardzo zmysłowy makijaż. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY Posiada wysokiej jakości bardzo miękkie włosie Taklon zaaprobowane przez PETA Odpowiednio wyważony metalowy uchwyt zapewnia kontrolę która umożliwia bezproblemową aplikację kosmetyków Może być stosowany do nakładania produktów w formie kremu lub pudru Taklon jest doskonałą alternatywą dla osób cierpiących z powodu alergii na sierść zwierzęcą Taklon jest bardziej higieniczną alternatywą dla sierści zwierzęcej
  199,00 zł
  Dostępne 2 odcieni
  TYLKO ONLINE
 • HOURGLASS

  Pędzel nr 4 - Pędzel do powiek

  Idealny do precyzyjnego konturowania i blendowania cieni do oczu. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY Posiada wysokiej jakości bardzo miękkie włosie Taklon zaaprobowane przez PETA Odpowiednio wyważony metalowy uchwyt zapewnia kontrolę która umożliwia bezproblemowe mieszanie i aplikację kosmetyków Może być stosowany do nakładania produktów w formie płynu kremu lub pudru Taklon jest doskonałą alternatywą dla osób cierpiących z powodu alergii na sierść zwierzęcą Taklon jest bardziej higieniczną alternatywą dla sierści zwierzęcej
  199,00 zł
  Dostępne 3 odcieni
  TYLKO ONLINE
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzel #108 - Szeroki pędzel do podkładu

  Pędzel do podkładu #108 jest dużym i płaskim pędzlem z włókien o niezrównanej delikatności. Umożliwia kryjącą i jednolitą aplikację każdego rodzaju podkładu. Idealny pędzel zwłaszcza do aplikacji Podkładu HD Make Up For Ever.
  star star star star half star   170
  235,00 zł
  Dostępne 77 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzel #130 - Szeroki pędzel do pudru

  Szeroki pędzel do pudru #130 jest grubym zaokrąglonym pędzlem z włókien o niezrównanej delikatności. Idealny do szybkiej i delikatnej aplikacji pudrów sypkich lub kompaktowych.
  star star star star half star   104
  299,00 zł
  Dostępne 50 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • REM BEAUTY

  Pędzel F1 - Pędzel do podkładu

  Pędzel do korektora zaprojektowany specjalnie w celu uzyskania rozmytego wykończenia i 100% spersonalizowanego krycia preferowanej przez Ari metody aplikacji.Elastyczne ścięte włosie jest wyjątkowo miękkie i pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości korektora.Blenduj podnoś kształtuj i rzeźb do woli.Zaprojektowany aby idealnie współpracować z korektorem ze słodzikiem.
  105,00 zł
  Dostępne 17 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel 04 - Pędzel do różu

  Makijaż SEPHORA COLLECTION jest świetny a przybory do makijażu nie pozostają w tyle!
  star star star star half star   29
  59,00 zł
  Dostępne 856 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzel #156 - Pędzel do różu

  Pędzel do różu #156 jest płaskim zaokrąglonym pędzlem z włókien o niezrównanej delikatności. Nadaje się do aplikacji każdego rodzaju różu umożliwia natychmiastowe uzyskanie efektu wypoczętej twarzy.
  star star star star empty star   29
  235,00 zł
  Dostępne 73 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzel Kabuki #124 - Pędzel Kabuki do pudru

  Pędzel Kabuki do pudru #124 ma gęste włókna o niezrównanej delikatności. Zapewnia gładką i równą aplikację każdego rodzaju pudru daje lekki i doskonały wygląd skóry. Jest przede wszystkim dostosowany do aplikacji Pudru HD Make Up For Ever.
  star star star star half star   46
  289,00 zł
  Dostępne 57 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel 01 - Pędzel do podkładu

  Makijaż SEPHORA COLLECTION jest świetny a przybory do makijażu nie pozostają w tyle!
  star star star star star   2
  59,00 zł
  Dostępne 596 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel 05 - Pędzel do rozświetlacza

  Makijaż SEPHORA COLLECTION jest świetny a przybory do makijażu nie pozostają w tyle!
  star star star star star   10
  59,00 zł
  Dostępne 594 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HOURGLASS

  Pędzel nr 3 - Pędzel do cieni do oczu

  W bezproblemowy sposób pozwala nakładać stopniować i blendować cienie do oczu na całej powiece. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY Posiada wysokiej jakości bardzo miękkie włosie Taklon zaaprobowane przez PETA Odpowiednio wyważony metalowy uchwyt zapewnia kontrolę która umożliwia bezproblemowe mieszanie i aplikację kosmetyków Może być stosowany do nakładania produktów w formie płynu kremu lub pudru Taklon jest doskonałą alternatywą dla osób cierpiących z powodu alergii na sierść zwierzęcą Taklon jest bardziej higieniczną alternatywą dla sierści zwierzęcej
  199,00 zł
  Dostępne 2 odcieni
  TYLKO ONLINE
 • SEPHORA COLLECTION

  Pędzel 02 - Pędzel do korektora

  Makijaż SEPHORA COLLECTION jest świetny a przybory do makijażu nie pozostają w tyle!
  star star star star half star   9
  49,00 zł
  Dostępne 574 odcieni
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HOURGLASS

  Pędzel nr 9 - Okrągły pędzel do cieni do oczu

  Gęste zaokrąglone włoski ułatwiają precyzyjne podkreślenia oka. WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY Posiada wysokiej jakości bardzo miękkie włosie Taklon zaaprobowane przez PETA Odpowiednio wyważony metalowy uchwyt zapewnia kontrolę która umożliwia bezproblemowe mieszanie i aplikację kosmetyków Może być stosowany do nakładania produktów w formie płynu kremu lub pudru Taklon jest doskonałą alternatywą dla osób cierpiących z powodu alergii na sierść zwierzęcą Taklon jest bardziej higieniczną alternatywą dla sierści zwierzęcej
  199,00 zł
  Dostępne 1 odcieni
  TYLKO ONLINE
 • MAKE UP FOR EVER

  Pędzel nr 160 - Pędzel do nakładania różu

  Pędzel do nakładania różu Blush nr 160 to długi stożkowy pędzel wykonany z prostych i falistych włókien syntetycznych o niezwykłej miękkości.
  star star star star half star   29
  249,00 zł 24900,00 zł / 100ml
  Dostępne 1 odcieni
Polecane