Pędzel do bronzera

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
Wyłączność (4)
Tylko online (1)
Makijaż (4)
CHARLOTTE TILBURY (2)
FENTY BEAUTY (1)
HUDA BEAUTY (1)
Beżowy (2)
Fioletowy (1)
Różowy (1)
Standard (3)
Syntetyczne (3)
 • CHARLOTTE TILBURY

  BRONZER & BLUSHER BRUSH - pędzel do bronzera i różu

  Mój Bronzer & Blusher Brush to idealny pędzel do makijażu, dzięki któremu uzyskasz efekt muśniętej słońcem skóry i dodasz policzkom odmładzającego koloru. Co sprawia, że pędzel do bronzera i różu Charlotte Tilbury Bronzer & Blusher Brush jest wyjątkowy. Perfekcyjna aplikacja bronzera i różu!
  185,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • FENTY BEAUTY

  Cheek-Hugging Bronzer Brush - Pędzel do bronzera

  Pędzel Cheek Hugging nr 190 to większy brat słynnego pędzla Fenty Beauty, Cheek Hugging Highlight Brush 120 jest większy i grubszy. Pędzel Cheek Hugging nr 190 sprawdzi się idealnie przy delikatnym ocieplaniu skóry bronzerem Sun Stalk'r, ale też do konturowania kości policzkowych, skroni i żuchwy. Nowy pędzel od Fenty Beauty by Rihanna jest wyjątkowo miękki.
  169,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • HUDA BEAUTY

  Glowish – All over bronze – Pędzel do bronzera

  Dopasowuje się do konturów twarzy, dzięki czemu nałożysz puder brązujący, tworząc niewyczuwalną warstwę. Pędzel jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i nowicjuszy. GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  139,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • CHARLOTTE TILBURY

  THE AIR-BRUSH KABUKI BRUSH - pędzel do bronzera

  Ten rewolucyjny pędzel do bronzera w stylu Kabuki to najlepsze narzędzie kosmetyczne! Ten wyjątkowy pędzel do bronzera został ręcznie wykonany, umożliwia precyzyjną aplikację produktu, zapewniając efekt muśniętej słońcem skóry i gładkie wykończenie, gdziekolwiek jesteś!. Idealny pędzel do PODRÓŻNEJ KOSMETYCZKI.
  185,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane