lang-close

Pasta do zębów Marvis

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Ciało i Kąpiel (3)
MARVIS (3)
Fluid (3)
 • MARVIS

  Marvis Toothpast Smokers Withening small - Mini Pasta do Zębów

  Dedykowana specjalnie dla osób palących tytoń i miłosników espresso zawiera aktywną formułę skutecznie przywracającą biel zębów.Ta pasta do zębów o ostrym smaku chłodnej mięty zapewnia przyjemną i trwałą świeżość wybielając zęby i zapewniając piękny jaśniejszy uśmiech.
  24,00 zł 17,90 zł
  -25%
 • MARVIS

  Marvis Toothpast Jasmin Mint small - Mini Pasta do Zębów

  Pasta do zębów Marvis Jasmin Mint zapewnia kompletnąpielęgnację zębów i dziąseł. Czyści zęby z osadu nazębnego i resztek jedzeniaa jednocześnie pielęgnuje dziąsła i śluzówkę jamy ustnej.
  25,00 zł 17,90 zł
  -28%
 • MARVIS

  Pasta do zębów - Karakum Limited

  Pasta do zębów Marvis Karakum to zaskakujące połączenie smaku mięty kardamonu i soku z pomarańczy. Inspiracją do stworzenia Marvis Karakum była egzotyczna podróż przez Morze Czarne Persję aż na wschód Chin.
  49,00 zł 35,90 zł
  -27%
 • Może Cię zainteresować
 • MERCI HANDY

  Toothpaste - Pasta do zębów

  Pasta do zębów od Merci Handy zawiera formułą z węglemroślinnym znaną z efektu wybielającego oraz ekstrakt z kokosa.Pasta posiada teksturę inspirowaną gwiaździstym niebem oraz mamiętowy aromat. Formuła zawiera 96% naturalnych składników.Opakowanie nadaje się do recyklingu.GOOD FOR YOUFormuly zawierajace minimum 90% skladników naturalnego pochodzeniaGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego
  28,00 zł
  GOOD FOR
 • MR BLANC

  Pasta wybielająca z węglem z bambusa do zębów

  Pasta wybielająca z węglem z bambusa do zębów od MrBlanc Teeth działa kierunkowo na taniny występujące w wielu produktach żywnościowych takich jak kawa herbata wino które przebarwiają zęby.Nieścierający aktywny węgiel usuwa taniny z powierzchni zębów nie uszkadzając szkliwa aby zęby stały się bielsze.Pasta wybielająca z węglem z bambusa do zębów od MrBlanc Teeth dba zdrowe i twarde szkliwo daje uczucie długotrwałej świeżości i czystości.
  star star star star half star   11
  23,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • MR BLANC

  Pasta do wybielania zębów wrażliwych

  Wybielająca pasta do zębów Mr. Blanc o zapachu kokosa zapewnia efekt wybielania wrażliwych zębów. Krzemionka wspomaga efekt wybielania Hydroksyapatyt i Aloe Vera chronią i łagodzą.
  23,00 zł 12,90 zł
  -44%
 • RESPIRE

  Natural Toothpaste Mint and Eucalyptus Scent - Pasta do zębów

  Pasta do zębów Respire jest w 99% naturalna wegańska i wykonana we Francji.Jego składniki czyszczą i chronią zęby dla pięknego uśmiechuEkstrakty z liści brzozy i hydroksyapatytu chroniące szkliwo zębów.Soda oczyszczona i krzemionka do czyszczenia i złuszczania.I wreszcie zapach mięty i eukaliptusa dla świeżego uśmiechu przez cały dzień.100% naturalny smak dla uczucia świeżości.GOOD FOR YOUFormuly zawierajace minimum 90% skladników naturalnego pochodzeniaGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego
  25,00 zł
  GOOD FOR
Polecane