lang-close

Nutrix lancôme

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Skóra sucha (4)
Do wszystkich typów skóry (1)
Skóra wrażliwa (1)
Ciało i Kąpiel (2)
Pielęgnacja Twarzy (2)
LANCÔME (4)
Standard (2)
Skóra sucha (2)
 • LANCÔME

  Nutrix Royal - Krem Do Ciała

  Odbudowa i odżywienie skóry suchej Royal Lipideum™, wyjątkowy kompleks na bazie mleczka pszczelego i olejków roślinnych, został stworzony dla odbudowy, odżywienia i pobudzenia przesuszonej skóry. Odtworzenie bariery lipidowej Bogaty w peptydy orzechowe Royal Lipideum™ wspomaga produkcję lipidów skórnych chroniąc tym samym skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Mleczko o bogatej, odżywczej konsystencji zapewnia skórze 24 godzinne nawilżenie, przywracając ekstremalnie przesuszonej skórze uczucie głębokiego komfortu.
  star star star star star   3
  259,00 zł
 • LANCÔME

  Nutrix - Odżywczy i łagodzący bogaty krem

  • Marka : LANCÔME
  • Potrzeby skóry : Skóra sucha
  • Rodzaj skóry : Skóra sucha
  165,00 zł
 • LANCÔME

  Nutrix Visage Face Cream – Krem do twarzy

  Unikalny proces odwróconej emulsji, który polega na zamknięciu naturalnego kwasu tłuszczowego najbliższego ludzkiej skórze i przekształceniu go w odżywczy balsam, który w naturalny sposób uzupełnia, przywraca i chroni holistyczne piękno i dobre samopoczucie skóry. Pierwszy krem do twarzy od Lancôme. Krem, który kobiety wybierają i któremu ufają od 1936 r. Tradycja intensywnego nawilżania i bogatego odżywiania skóry twarzy o udowodnionym działaniu zmiękczającym skórę oraz zmniejszającym napięcie i uczucie dyskomfortu w przypadku skóry bardzo suchej, wrażliwej lub delikatnej.
  309,00 zł
 • LANCÔME

  Nutrix Royal Body -Nawilżające mleczko do ciała

  Odbudowa i odżywienie skóry suchej Royal Lipideum™, wyjątkowy kompleks na bazie mleczka pszczelego i olejków roślinnych, został stworzony dla odbudowy, odżywienia i pobudzenia przesuszonej skóry. Odtworzenie bariery lipidowej Bogaty w peptydy orzechowe Royal Lipideum™ wspomaga produkcję lipidów skórnych chroniąc tym samym skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Mleczko o bogatej, odżywczej konsystencji zapewnia skórze 24 godzinne nawilżenie, przywracając ekstremlanie przesuszonej skórze uczucie głębokiego komfortu.
  star star star star empty star   3
  259,00 zł
Polecane