Nowe perfumy damskie

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Świeże (4)
Kwiatowy (3)
Orientalny (3)
Waniliowy (3)
Drzewny (2)
Piżmowy (1)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Format podróżny (2)
Flakon (1)
Standard (1)
Zestaw / paleta (1)
Perfumy (5)
ATELIER COLOGNE (2)
GUERLAIN (2)
DIOR (1)
Edycja Limitowana (2)
Przedpremiera (1)
Wyłączność (1)
Woda perfumowana (2)
Woda kolońska (1)
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain EDP - Zestaw świąteczny

  Mon Guerlain to zapach, który opiewa współczesną kobiecość – silną, swobodną i zmysłową, inspirowana postacią Angeliny Jolie. Ta świeża, orientalna kompozycja zawiera wyjątkowe surowce lawendę Carla z Prowansji, jaśmin wielkolistny z Indii, drewno sandałowca białego z Australii i wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i 190 rocznicy powstania Domu, Guerlain dał wolną rękę francuskiej artystce Giselle Balosso Bardin.
  459,00 zł 136,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -70%
 • GUERLAIN

  Mon Guerlain - Zestaw

  Mon Guerlain nowy zapach Domu, składa hołd współczesnej kobiecości silnej, wolnej i zmysłowej, inspirowanej i uosabianej przez Angelinę Jolie. Świeży orientalny zapach zawiera wyjątkowe surowce lawendę Carla z Prowansji, jaśmin wielkolistny z Indii, sandałowiec biały z Australii oraz wanilię tahitańską z Papui Nowej Gwinei. Firma Liberty London Fabrics podjęła współpracę z marką Guerlain, by stworzyć piękny wzór do ekskluzywnej kolekcji zestawów prezentowych.
  309,00 zł 200,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -35%
 • ATELIER COLOGNE

  Sud Magnolia - Woda Perfumowana

  Zapach Unisex. Jej maskę zdobiły białe pióra i kryształki w kolorze karmazynu. Nacieszył się patrzeniem na nią, ale nie na długo, musiał znów mieć ją w ramionach,jak najszybciej.
  od 89,00 zł 52,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -41%
 • DIOR

  Miss Dior - woda perfumowana

  Elegancka, a jednocześnie nieco figlarna kokarda sztyletowa Miss Dior, to znak rozpoznawczy Domu Mody Dior. Odkryj nową wodę perfumowaną Miss Dior marzenie couture. „Miss Dior Eau de Parfum owiewa Cię swymi różanymi aromatami wzmocnionymi przez świeżą konwalię, pikantną piwonię oraz pudrowego irysa.
  od 375,00 zł
  GOOD FOR
 • ATELIER COLOGNE

  Clémentine California Cologne Absolue - Woda perfumowana (f. podróżny)

  Zapach Unisex. Słoneczny zapach, który jest jednocześnie owocowy, zielony i łagodny, niczym włoska klementynka. Cologne Absolue to ekstrakty perfum lub wody perfumowanej dla kobiet i mężczyzn, podkreślające świeżość i elegancję cytrusów.
  139,00 zł
Polecane