lang-close

Naturalny krem z filtrem do twarzy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Do wszystkich typów skóry (2)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Pielęgnacja Twarzy (4)
CLARINS (1)
REN CLEAN SKINCARE (1)
THE INKEY LIST (1)
THE ORDINARY (1)
Naturalny (2)
Standard (1)
Wyłączność (1)
Skóra sucha (1)
Woda / mgiełka (1)
 • CLARINS

  Krem ochronny z filtrem UV

  Dla wszystkich kobiet , które żyją w środowisku miejskim i szukają codziennej ochrony skóry przed promieniowaniem UV, a tym samym chcą zapobiegać powstawaniu ciemnych plam, przedwczesnego starzenia się skóry i odwodnienia. TECHNOLOGIĄ OBRONNĄ, zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i 5 głównymi zanieczyszczeniami dla ujednoliconej, zdrowo i młodzieńczo wyglądającej skóry. Codzienna wielozadaniowa ochrona skóry, wzmocniona REWOLUCYJNĄ.
  od 0,00 zł
 • THE ORDINARY

  Krem przeciwsłoneczny z filtrem SPF 30 z antyoksydantami

  Lipidy, których zadaniem jest zapobieganie transepidermalnej utracie wody . UV Mineral Filter SPF 30 with Antioxidants zawiera następujące technologieBioaktywny kompleks antyoksydacyjny, który neutralizuje wolne rodniki i minimalizuje intensywność promieniowania UV przenikającego przez skórę. Kompleks higroskopijnych molekuł, który pozwala skórze utrzymać wilgoć w krótkim i długim okresie czasu.
  49,00 zł
  GOOD FOR
 • THE INKEY LIST

  Krem do codziennej pielęgnacji z filtrem przeciwsłonecznym SPF 30

  The INKEY List daily SPF 30 Sunscreen zawiera filtry o szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. W 100% mineralna formuła, zawierająca 22% nano tlenku cynku, jest idealna do codziennego stosowania i nadaje się do każdego rodzaju skóry, w tym skóry wrażliwej i podatnej na wypryski. Pollustop® 1% pomaga chronić skórę przed zanieczyszczeniami i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
  72,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • REN CLEAN SKINCARE

  CLEAN SCREEN MINERAL SPF 30 - Matujący krem z filtrem SPF

  Niezawierający silikonu mineralny krem przeciwsłoneczny jest rezultatem 6 lat badań naukowych, mających na celu opracowanie filtra przeciwsłonecznego, który byłby idealny dla skóry, a jednocześnie nie zanieczyszczał środowiska. GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. Krem posiada szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB i światłem niebieskim.
  159,00 zł
  star star star half star empty star
  GOOD FOR
Polecane