lang-close

NARCISO RODRIGUEZ Bleu Noir

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Drzewny (6)
Piżmowy (4)
Aromatyczny (2)
Orientalny (2)
Ambrowy (1)
Owocowy (1)
Pikantny (1)
Słodki (1)
Szyprowy (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (3)
≥ 500 ml (1)
Perfumy (6)
NARCISO RODRIGUEZ (6)
Wyłączność (5)
Woda perfumowana (2)
Woda toaletowa (2)
Standard (2)
Format podróżny (1)
 • NARCISO RODRIGUEZ

  BLEU NOIR PARFUM - Perfumy

  Męski zapach for him BLEU NOIR PARFUM od narciso rodriguez, to bardziej intensywna i wyrafinowana wersja ikonicznych zapachów z linii for him bleu noir wody toaletowej i wody perfumowanej. Powoli serce rozwija się do bogatej, magnetycznej bazy zbudowanej z akordów zamszowej skóry, drzewa sandałowego i ziemistej wetywerii, subtelnie przesyconej słodkim akcentem fasoli tonka. Kompozycję otwierają ostre cytrusowe nuty głowy włoskiej bergamotki i mandarynki, które łączą się z drzewnym aromatycznym cyprysem, uwalniając świeżą energię kontrastującą ze zmysłowym, otulającym piżmem tętniącym w sercu zapachu.
  od 425,00 zł
 • NARCISO RODRIGUEZ

  Bleu Noir For Him - Woda Toaletowa

  Billy Vandendooren uosabia zmysłowość nowego męskiego zapachu narciso rodriguez, for him bleu noir, poprzez swoją beztroskę, która przykuwa naszą uwagę. Jego uchwycona na zdjęciu charyzma, jednocześnie uwodzicielska i tajemnicza, jest podobna do tej jaką ma w sobie Carmen Kass na visualu nowego zapachu for her, l’absolu od narciso rodriguez. Narciso Rodriguez zwraca uwagę na detale i kolorystykę, dlatego długo dopracowywał flakon for him bleu noir.
  od 349,00 zł
  star star star star half star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • NARCISO RODRIGUEZ

  For him bleu noir - Woda perfumowana

  Nowy zapach męski marki narciso rodriguez for him bleu noir woda perfumowana to kwintesencja magnetycznego przyciągania i sztuki uwodzenia. Zapach intensywny, uwodzicielski, tajemniczy. Męska zmysłowość zamknięta w kompozycji o piżmowym sercu, kwiatowo korzennych nutach głowy z dominacją bergamotki i czarnego pieprzu oraz uwodzicielskiej bazie z akordów drzewnych błękitnego cedru, czarnego hebanu i bursztynowego wetiweru.
  155,00 zł 107,90 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -30%
 • NARCISO RODRIGUEZ

  Bleu Noir For Him - Woda Perfumowana

  Woda perfumowana Narciso Rodriguez Bleu Noir For Him to kwintesencja magnetycznego przyciągania i sztuki uwodzenia. Zapach intensywny, uwodzicielski, tajemniczy. Męska zmysłowość zamknięta w kompozycji o piżmowym sercu, kwiatowo korzennych nutach głowy z dominacją bergamotki i czarnego pieprzu oraz uwodzicielskiej bazie z akordów drzewnych błękitnego cedru, czarnego hebanu i bursztynowego wetiweru.
  od 379,00 zł
  star star star star half star
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • NARCISO RODRIGUEZ

  For Him Kit Bleu Noir Edt - Zestaw

  Mężczyzna inspirujący to według Narciso Rodrigueza ten, który posiada umiejętność bycia nieskrępowanym, ale też pewnym siebie. Nowy zapach For Him Bleu Noir jest wspaniałym odzwierciedleniem tej estetyki. Piżmo będące niejako „podpisem” kreatora tworzy magiczne serce zapachu i jest podkreślone pikantnymi nutami głowy — kardamonem i gałką muszkatołową — oraz zmysłowymi nutami drzewnymi — niebieskim cedrem atlaskim i czarnym drzewem hebanowym.
  249,00 zł 148,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • NARCISO RODRIGUEZ

  For him bleu noir extrême - Woda toaletowa

  Ostry, świeży i wibrujący, nowy zapach przywraca męski dualizm serce piżmowe otulone jest zieloną mandarynką i bazylią. Woda toaletowa bleu noir extrême dla niego to miejska i nowoczesna reinterpretacja świeżości charakterystyczne serce piżmowe zestawiono ze świeżymi nutami cytrusowymi i drzewnymi oraz zmysłowymi nutami bazowymi. Ożywiona, elegancka i minimalistyczna kompozycja.
  od 345,00 zł
  star star star star star
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane