lang-close

Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra wrażliwa (2)
Woda / mgiełka (3)
W płynie (1)
Pielęgnacja Twarzy (3)
Wyłączność (3)
SEPHORA COLLECTION (3)
Standard (2)
Worki i cienie pod oczami (2)
Naturalny (1)
Pełne krycie (1)
 • SEPHORA COLLECTION

  Płyn micelarny do demakijażu - twarz i oczy

  Ekspresowy demakijaż „bez spłukiwania” dla fanek świeżości i lekkości! Jak działa?Micele małe „kulki oczyszczające” skutecznie usuwają zanieczyszczenia i makijaż twarzy i oczu. Ultra lekki płyn pozostawia skórę miękką i świeżą.PlusyFormuła zawiera ekstrakt z nagietka lekarskiego o kojących właściwościach dla doskonałego komfortu.Dostępny w trzech formatach opakowań (50 200 lub 400 ml) do użytku codziennego lub w podroży.Tolerancja testowana dermatologicznie i okulistycznie.
  star star star star half star   18
  36,00 zł 15,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -56%
 • SEPHORA COLLECTION

  Nawilżający płyn micelarny do demakijażu - Twarz i oczy

  "Ekspresowy" płyn do demakijażu SEPHORA COLLECTION który nawilża skórę i nie wymaga spłukiwania.Jak działa ? Skóra jest nawilżona odżywiona i ukojona.Formuła wzbogacona wodą lotosową znaną z właściwości kojących skórę.Ultra lekki płyn pozostawia skórę miękką i bardziej komfortową.Plusy Dostępny w 2 formatach opakowań (200 ml 50 ml) do użytku codziennego lub w podróży.Tolerancja testowana dermatologicznie i okulistycznie.Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry nawet wrażliwej. Micele małe " kulki oczyszczające " skutecznie usuwają zanieczyszczenia również środowiskowe oraz makijaż twarzy i oczu.
  star star star star empty star   4
  36,00 zł 15,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -56%
 • SEPHORA COLLECTION

  Nawilżający płyn micelarny do demakijażu — oczyszczający i nawilżający

  Perfekcyjnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia dzięki czemu skóra jest nawilżona odżywiona i ukojona.Nawilżający płyn micelarny z aminokwasami (1) Nawilżający płyn micelarny SEPHORA COLLECTION zawiera 91% składników pochodzenia naturalnego oraz aminokwasy (1) znane ze swoich właściwości nawilżających. Nawilżający i bezzapachowy płyn micelarny do skóry twarzy oczu i szyi zawiera (1) aminokwasy doskonale usuwa makijaż zapewniając jednocześnie nawilżenie skóry. Koncentrujemy się przede wszystkim na skuteczności produktów i kultowych składników dlatego nawilżający płyn micelarny jest bezzapachowy.
  star star star star half star   14
  od 34,00 zł
  GOOD FOR
Polecane