lang-close

Mgiełka do włosów Chanel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Normalne (5)
Suche (2)
Tłuste (2)
Cienkie pozbawione objętości (1)
Farbowane i z pasemkami (1)
Kręcone (1)
Perfumy (7)
Włosy (1)
CHANEL (8)
Kwiatowy (7)
Orientalny (1)
≤ 50 ml (4)
Standard (3)
Mgiełka zapachowa (3)
Woda / mgiełka (2)
 • CHANEL

  CHANCE MGIEŁKA DO WŁOSÓW

  Otulająca mgiełka która pozostawia na włosach kwiatowe nuty CHANCE. Wysublimowany niezwykle delikatny sposób ożywiania aury zapachu w ciągu dnia.
  275,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU VIVE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów pozostawiająca na włosach kwiatowo-aromatyczne nuty CHANCE EAU VIVE. Otulającą mgiełkę możesz zawsze mieć przy sobie aby ożywiać aurę zapachu w ciągu dnia.
  275,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU FRAÎCHE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów pozostawiająca na włosach musujące kwiatowe nuty CHANCE EAU FRAÎCHE. "Nadarzyła się okazja a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała że prawdziwą szansą była ta którą sama kreowała... pewien stan umysłu sposób bycia.Mgiełka do włosów o musujących kwiatowych nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. W mgiełce przeplatają się energetyczny świeży cytron aksamitny jaśmin i rozedrgana nuta drewna tekowego.
  275,00 zł
 • CHANEL

  CHANCE EAU TENDRE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE. "Nadarzyła się okazja a ja z niej skorzystałam"Mademoiselle Chanel wiedziała że prawdziwą szansą była ta którą sama kreowała... pewien stan umysłu sposób bycia.W mgiełce do włosów o kwiatowo owocowych nutach CHANCE EAU TENDRE zielony i owocowy akord grejpfruta i pigwy przeplata się z aksamitnym jaśminem i białym piżmem. Delikatny czuły zapach o poetyckiej aurze.
  289,00 zł
 • CHANEL

  ALLURE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów o kwiatowych świeżych i orientalnych nutach zapachu ALLURE. Otulającą mgiełkę możesz zawsze mieć przy sobie aby ożywiać aurę zapachu w ciągu dnia.
  275,00 zł
 • CHANEL

  Gabrielle - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów GABRIELLE CHANEL podkreśla kwiatowe i świetliste nuty zapachu.Dzięki nowej formule włosy stają się gładsze bardziej miękkie i lśniące.
  295,00 zł
 • CHANEL

  N°5 - Mgiełka do włosów

  Zapach do włosów N°5 wzbogacony aktywną różą i jaśminem w matowej przezroczystej butelce o kultowym designie rozprasza subtelne nuty i nadaje włosom lśniący wygląd i jedwabistą konsystencję.
  279,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów o świeżych i nowoczesnych nutach zapachowych. Portret kobiety gotowej odważnie kształtować własną przyszłość.Mgiełka do włosów o świeżych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE emanuje żywiołowym aromatem pomarańczy przejrzystością róży i elegancją paczuli. Idealny sposób na ożywienie orientalno świeżej aury zapachu w ciągu dnia.COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z fascynującej osobowości Gabrielle Chanel.
  275,00 zł
Polecane