lang-close

Mega-Mushroom Relief serum

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Do wszystkich typów skóry (2)
Skóra normalna (2)
Skóra wrażliwa (1)
Zaczerwienienia (2)
Odwodnienie (1)
Worki i cienie pod oczami (1)
Serum (2)
Balsam (1)
Olejek (1)
Pielęgnacja Twarzy (3)
ORIGINS (3)
Wyłączność (2)
Standard (1)
 • ORIGINS

  Mega-Mushroom Skin Relief Advanced Face Serum - Serum

  Zaawansowane serum do twarzy Mega Mushroom Relief & Resilience natychmiastowo wzmacnia i odświeża skórę nadając jej bardziej promienny wygląd. Przygotowuje Twoją skórę do codziennej rutyny pielęgnacyjnej z wykorzystaniem całej linii Mega Mushroom która chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.Każdego dnia czynniki środowiskowe (zanieczyszczenie zimna pogoda...) i wewnętrzne zaburzenia równowagi (stres zmęczenie...) wyzwalają podrażnienia w skórze. Naturalne organiczne oleje koją skórę i dodają jej subtelnego zapachu mieszanka zapachu Oliban oraz olejków eterycznych geranium pomarańczy mandarynki paczuli i lawendy.
  star star star star half star   4
  269,00 zł 160,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • ORIGINS

  Mega-Mushroom Relief & Resilience Advanced Face Serum - Serum do twarzy

  Zawiera uspokajający aromat mieszanki olejków eterycznych z Olibanum Certyfikowanego Organicznego Geranium Pomarańczy Mandarynki Patchouli i Lawendy.KLUCZOWE SKŁADNIKI Adaptogenny korzeń lukrecji bogaty w kwas glicyretynowy pomaga aktywować naturalne mechanizmy obronne skóry. Łagodzące serum do twarzy które pomaga wygładzić strukturę skóry wzmocnić barierę ochronną i przywrócić widoczną elastyczność skóry aby uzyskać bardziej stabilną mniej uwrażliwioną skórę.KORZYŚCI Formuła z adaptogennym Korzeniem Lukrecji i Korzeniem Astragalusa pomaga skórze przystosować się i przeciwstawić niekorzystnym czynnikom środowiskowym. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry.Dla skóry zaczerwienionej o zaburzonej barierze lipidowej i szorstkiej.30ml Butelka zawiera co najmniej 45% materiałów PET z recyklingu pokonsumenckiego PCR.50ml Szklana butelka.
  od 259,00 zł
 • ORIGINS

  Mega-Mushroom Relief & Resilience Fortifying Emulsion - Emulsja do twarzy

  Nasza nowa emulsja wzmacniająca Mega Mushroom Relief & Resilience Fortifying Emulsion natychmiastowo wzmacnia skórę dzięki 48 godzinnemu nawilżeniu i niezwykłej lekkości. Zawiera technologię odstresowującą skórę z naszym cennym wyciągiem z grzybów Reishi i Chaga a także intensywnie nawilżający ekstrakt z arbuza Skwalen i kwas hialuronowy. Zapewnia nawilżenie na poziomie kremu o lekkiej jak piórko formule jednocześnie redukując widoczne zaczerwienienia.
  star star star star star   4
  189,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane