lang-close

Maska na wypadanie włosów

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Suche (3)
Normalne (1)
Naturalny (2)
Wzbogacony w antyoksydanty (1)
Włosy (3)
CHRISTOPHE ROBIN (1)
GISOU (1)
SOL DE JANEIRO (1)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Format podróżny (1)
Nowości (1)
Skóra sucha (1)
Olejek (1)
 • CHRISTOPHE ROBIN

  Maska regenerująca z olejem z opuncji figowej

  Ta kremowa odżywka o intensywnym działaniu odżywczym, złożona w 97% ze składników naturalnego pochodzenia, pielęgnuje suche, zniszczone włosy, poddawane zabiegom chemicznym. GOOD FOR YOUFormuły zawierające minimum 90% składników naturalnego pochodzeniaGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony. Włosy zostają wzmocnione i nabierają wspaniałego wyglądu, a rozdwojone końcówki stają się wyraźnie mniej widoczne.
  215,00 zł
  GOOD FOR
 • GISOU

  Honey Infused Hair Mask – Nawilżająca i odżywcza maska do włosów

  Porada Negin Mirsalehi, aby uzyskać silniejsze działanie odżywcze zmieszaj porcję maseczki z kilkoma kroplami olejku do włosów Gisou Honey Infused Hair Oil . Gisou Honey Infused Hair Mask to intensywnie odżywcza maska do włosów, opracowana specjalnie, aby nawilżać i regenerować włosy, nadając im miękkość, połysk i zdrowy wygląd. Wzmacnia włosy, aby regenerować i zapobiegać łamliwości i rozdwajaniu końcówek.
  215,00 zł
  NOWOŚĆ
 • SOL DE JANEIRO

  Triple Brazilian Butter™ - Nawilżająco-regenerująca maska do włosów

  Włosów suchych. Ultra nawilżająca i regenerująca pielęgnacja włosów, która naprawia do 96% rozdwojonych końcówek już od pierwszego użycia. Włosów zniszczonych, łamliwych, z rozdwojonymi końcówkamiGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony.
  165,00 zł
  GOOD FOR
Polecane