lang-close

Maseczka z zielonej herbaty

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (2)
Skóra sucha (2)
Skóra wrażliwa (1)
Skóra sucha (2)
Skóra szara (2)
Skóra normalna (1)
Naturalny (2)
Wzbogacony w antyoksydanty (2)
Pielęgnacja Twarzy (3)
FOREO (2)
INNISFREE (1)
Żel (2)
Balsam (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
 • INNISFREE

  Nawilżająca maseczka na noc - Zielona herbata

  Jego lekka i odświeżająca żelowa konsystencja pozwala na bardzo delikatną aplikację i nie przykleja się do poduszki!Opatentowana technologia Fresh Green Tea Water 2.0™ z wyciągiem z zielonej herbaty i olejkiem z zielonej herbaty dogłębnie odżywia skórę dzięki zawartości 16 aminokwasów i podstawowych minerałów. Maseczka ​​na noc z zieloną herbatą intensywnie nawilża skórę podczas cennych godzin snu kiedy skóra się regeneruje. Innisfree nie testuje żadnych składników ani produktów na zwierzętach.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  star star star star half star   2
  84,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • FOREO

  Oczyszczająca maseczka Green Tea UFO

  OCZYSZCZAJĄCA MASECZKA DLA SKÓRY MIESZANEJWzbogacona zieloną herbatą źródłem antyoksydantów oczyszczająca maseczka Green Tea pomaga złagodzić skórę podrażnioną czynnikami środowiskowymi. Maseczka Green Tea z japońską zieloną herbatą i ekstraktem z korzeni Ulmus Davidiana może być stosowana codziennie a dzięki 6 maseczkom w opakowaniu możesz rozpieszczać swoją skórę kiedy tylko zechcesz. Użyj wraz z urządzeniem UFO aby aktywować pełny potencjał maseczki i zachwycać świeżą zdrowo wyglądającą cerą.
  star star star star star   4
  115,00 zł
 • FOREO

  Sheet Mask Farm To Face Green Tea - Maseczki w płachcie

  OCZYŚĆ SKÓRĘ Z ZIELONĄ HERBATĄMaseczka w płachcie Green Tea bogata w czystą zieloną herbatę silne źródło przeciwutleniaczy pomaga ukoić skórę podrażnioną czynnikami środowiskowymi. Zapakowana w 3 pojedyncze saszetki może być łączona z urządzeniem UFO™ lub użyta samodzielnie aby uzyskać świeże pachnące oczyszczanie skóry twarzy.CZYSTA I NIETESTOWANA NA ZWIERZĘTACH FORMUŁA Z JAPONIITestowana dermatologicznie nietestowana na zwierzętach formuła jest nasycona najczystszą japońską silnie oczyszczającą i łagodzącą zieloną herbatą. Umiejętnie połączona z silnie wiążącymi wodę cukrami korzenia Ulmus Davidiana przywracająca nawilżenie a olejek z wiesiołka i korzeń kudzu dodatkowo oczyszczają i nawilżają skórę.
  95,00 zł
Polecane