lang-close

Maseczka z tkaniny

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Skóra szara (4)
Worki i cienie pod oczami (2)
Niedoskonałości (1)
Odwodnienie (1)
Powiększone pory (1)
Utrata jędrności (1)
Do wszystkich typów skóry (4)
Skóra mieszana (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Wyłączność (4)
Tylko online (2)
Płatki (2)
Żel (2)
Serum (1)
Standard (4)
Pielęgnacja Twarzy (4)
PATCHOLOGY (2)
ERBORIAN (1)
SEPHORA COLLECTION (1)
Witamina C (1)
 • SEPHORA COLLECTION

  Maseczka do twarzy - Maseczka z tkaniny pochodzenia roślinnego

  Maseczka do twarzy z winogronami zabezpiecza przed zanieczyszczeniem środowiskowym skóra jest chroniona bez poszarzałego kolorytu.Maseczka do twarzy z liczi ultra nawilżająca i rozświetlająca dla nasyconej energią skóry i świeżej promiennej ceryMaseczka do twarzy z kokosem odżywia przynosi ulgę dla ukojonej i bardziej komfortowej skóry.Plusy Orzeźwiająca gama super składników i pielęgnacja dostosowana do różnych potrzeb skóry.Tkanina pochodzenia roślinnego ultra przylegająca z efektem „drugiej skóry” i wysoko skoncentrowana formuła dla skutecznego działania w 15 minut.Jednorazowe ultra przystępne maseczki w praktycznym podróżnym formacie. Nowa generacja maseczek do twarzy tkanina pochodzenia roślinnego z efektem „drugiej skóry” która doskonale przybiera kształt konturów twarzy; super składniki i kojące formuły z wysoko skoncentrowanymi składnikami dla efektów widocznych w 15 minut.Jak działają ? Maseczka do twarzy z algami oczyszcza i odtruwa pozostawia cerę zauważalnie bardziej czystą i promienną.
  star star star star half star   9
  od 20,00 zł 5,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -70%
 • PATCHOLOGY

  FlashMasque Illuminate - 5 minutowa rozświetlająca maseczka z tkaniny

  Zdjąć maseczkę. Łatwa w aplikacji maseczka z tkaniny która po jednym założeniu pozostawia jednorodną i promienną skórę. Składniki zawarte w maseczce działają bezpośrednio na skórę rozświetlając ją w kilka minut.Jak używać?Rozłożyć maseczkę i aplikować na czystą i suchą skórę.
  27,00 zł 15,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -41%
 • PATCHOLOGY

  FlashMasque Hydrate - 5 minutowa nawilżająca maseczka z tkaniny

  Zdjąć maseczkę. Łatwa w aplikacji maseczka z tkaniny która po jednym założeniu pozostawia nawilżoną i zauważalnie bardziej sprężystą skórę. Składniki zawarte w maseczce działają bezpośrednio na skórę nawilżając ją w kilka minut.Jak używać?Rozłożyć maseczkę i aplikować na czystą i suchą skórę.
  star star star star half star   3
  27,00 zł 15,90 zł
  TYLKO ONLINE
  -41%
 • ERBORIAN

  BB Shot Mask - Maseczka z tkaniny do twarzy efekt promiennej skóry jak u dziecka

  Rozświetla cerę Po zdjęciu maseczki niedoskonałości wydają się zatarte skóra jest piękniejsza lekko zaróżowiona i jakby wypełniona sprężysta miękka i aksamitna w dotyku.GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego. Idealna do natychmiastowego przywrócenia naturalnego piękna skóry BB Shot Mask swoją strukturą gładkich włókien celulozy rozprowadzających składniki pozostawia cerę jak u dziecka. Perłowe wykończenie BB Shot Mask działa jak serum i sprawia że skóra staje się perfekcyjna.
  star star star star empty star   2
  37,00 zł
  GOOD FOR
Polecane