Marc jacobs edp

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
  Więcej (3)
Kwiatowy (4)
Ambrowy (2)
Owocowy (1)
Świeże (1)
Świeży (1)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (2)
Perfumy (4)
MARC JACOBS (4)
Woda perfumowana (1)
 • MARC JACOBS

  Marc Jacobs Perfect - Woda perfumowana

  Perfect Marc Jacobs afirmuje optymizm, samoakceptację i oryginalność. W głębi drewno cedrowe i kaszmirowe tworzą łagodną, długotrwałą nutę bazy o wykończeniu otulającym niczym kokon. Inspiracją do jego stworzenia była mantra Marca Jacobsa „Jestem doskonały taki, jaki jestem”, którą symbolizuje słowo „PERFECT” wytatuowane na jego nadgarstku.
  od 275,00 zł
 • MARC JACOBS

  MARC JACOBS Perfect - zestaw upominkowy zapachowy

  Perfect Marc Jacobs afirmuje optymizm, samoakceptację i oryginalność. Raodsna, współczesna i promienna woda perfumowana Marc Jacobs Perfect, dostępna teraz w wyjątkowym, świątecznym zestawie. Balsam do ciała Marc Jacobs Perfect 75ml.
  439,00 zł 306,90 zł
  -30%
 • MARC JACOBS

  Perfect Intense - woda perfumowana

  Symbolizuje ją słowo „Perfect”, wytatuowane na jego nadgarstku. Podobnie jak oryginalny zapach, który pojawił się na rynku we wrześniu 2020 roku, PERFECT INTENSE również inspirowany jest osobistą mantrą Marca Jacobsa „Jestem doskonały taki, jaki jestem”. Bogaty, złoty, kuszący zapach, który afirmuje zdecydowane wyrażanie siebie.
  od 299,00 zł
 • MARC JACOBS

  Daisy Eau So Intense - Woda perfumowana

  DAISY EAU SO INTENSE to bogata i uzależniająca kontynuacja uwielbianego zapachu Daisy, przywołująca magiczne, ulotne wrażenia podczas złotej godziny. Wibrujący i musujący zapach otwiera się gwałtownie nutami truskawki i gruszki, po czym wyłania się serce wypełnione słodkim miodem i eleganckimi pąkami róż. Zapach stworzył światowej sławy mistrz perfumiarstwa Alberto Morillas z firmy Firmenich.
  od 289,00 zł
Polecane