lang-close

Marc jacobs daisy 50ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Kwiatowy (6)
Drzewny (2)
Piżmowy (2)
Świeże (2)
Ambrowy (1)
Owocowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (3)
Perfumy (7)
MARC JACOBS (7)
Flakon (2)
Standard (2)
Woda toaletowa (2)
Edycja Limitowana (1)
 • MARC JACOBS

  Daisy Eau So Intense - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.DAISY EAU SO INTENSE to bogata i uzależniająca kontynuacja uwielbianego zapachu Daisy przywołująca magiczne ulotne wrażenia podczas złotej godziny. Zapach stworzył światowej sławy mistrz perfumiarstwa Alberto Morillas z firmy Firmenich. W głębi długo wybrzmiewa łagodna wanilia którą równoważy świeży zielony mech otulający prawdziwie wyjątkową i kuszącą aurą.
  star star star star half star   4
  od 319,00 zł
 • MARC JACOBS

  Daisy Skies - edycja limitowana - Woda Toaletowa

  ODŚWIEŻAJĄCE. KOJĄCE I RZEŚKIE JAK POWIEW WIATRU W POGODNY WIOSENNY DZIEŃ.TRZY SEZONOWE ZAPACHY INSPIROWANE BŁĘKITEM CZYSTEGO NIEBA I CIEPŁYMI PROMIENIAMI SŁOŃCA.DAISY MARC JACOBS SKIES – EDYCJA LIMITOWANA Limitowane edycje zapachów Daisy Skies odzwierciedlają pogodny spokój i bezkresne horyzonty słonecznego popołudnia nad oceanem. Edycja limitowana Daisy Marc Jacobs Skies połączono w niej niebieski akord mineralny i kwiat żółtego lotosu by stworzyć świeżą kwiatowo wodną kompozycję otuloną kojącym sandałowcem i piżmem.
  355,00 zł
 • MARC JACOBS

  Daisy Love Skies - edycja limitowana - Woda Toaletowa

  ODŚWIEŻAJĄCE. KOJĄCE I RZEŚKIE JAK POWIEW WIATRU W POGODNY WIOSENNY DZIEŃ.TRZY SEZONOWE ZAPACHY INSPIROWANE BŁĘKITEM CZYSTEGO NIEBA I CIEPŁYMI PROMIENIAMI SŁOŃCA.DAISY MARC JACOBS SKIES – EDYCJA LIMITOWANA Limitowane edycje zapachów Daisy Skies odzwierciedlają pogodny spokój i bezkresne horyzonty słonecznego popołudnia nad oceanem. Edycja Limitowana Daisy Love Marc Jacobs Skies w nucie głowy akord soli łączy się z żółtym kwiatem ambrette i tworzy uzależniającą naturalną świeżość która ustępuje wyrafinowanej nucie głębi z niebieskim akordem Crystal Moss i Cashmeranem.
  355,00 zł
 • MARC JACOBS

  Daisy Love Daze - Woda Toaletowa

  Edycje limitowane Daisy Marc Jacobs Daze. Cztery zapachy na wiosnę budzące dobry nastrój.Edycje limitowane Daisy Daze to świeże owocowe spojrzenie na klasyczne zapachy Daisy przenoszące swoją wonią w zaskakujący świat Daisy.Daisy Love Daze otwiera się jasnymi nutami osmantusu otulonymi złocistą miękkością bursztynu. Żywy.
  325,00 zł 161,90 zł
  -50%
 • MARC JACOBS

  Daisy Blush - Woda Toaletowa

  W końcu nuta bazy odkrywa mieszankę piżma i drogocennego drewna pozostawiając zmysłową długotrwałą woń. Zapach preferowany przez kobiety.Inspiracją dla limitowanej edycji Blush były emocje które wywołują rumieńce na kobiecych twarzach. Kompozycję otwiera świeża nuta głowy stworzona z wodnej lilii zmrożonej gruszki i bergamotki.
  180,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • MARC JACOBS

  Daisy - Woda Toaletowa

  Otwiera go finezyjna kompozycja truskawki czerwonego grejpfruta i fiołka. Zapach preferowany przez kobiety.Woń przywodzi na myśl słońce kwiecistą łąkę pełną stokrotek szczęście wolność.Daisy to zapach świeży kobiecy z nutą zabawnej niewinności. Serce zapachu rozkwita nutami gardenii i jaśminu a w jego bazie znajduje się piżmo wanilia i białe drzewa.
  star star star star half star   7
  od 375,00 zł
 • MARC JACOBS

  Daisy Dream - Woda Toaletowa

  Jaśminowe serce wzbogacone śliwką liczi i niebieską wisterią bije kobiecym wdziękiem. Zapach preferowany przez kobiety.Daisy Dream jest lekka i zwiewna niczym przyjemny podmuch letniego wiatru. Przepyszne akordy jeżyny orzeźwiające cząstki grejpfruta i kruche nuty gruszki wprowadzają w błogi stan szczęśliwego fantazjowania.
  star star star star empty star   12
  od 269,00 zł
Polecane