lang-close

Mango Sephora Collection

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra normalna (2)
Skóra sucha (2)
Skóra dojrzała (1)
Skóra mieszana (1)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra wrażliwa (1)
Ciało i Kąpiel (4)
Wyłączność (4)
SEPHORA COLLECTION (4)
Skóra sucha (4)
Żel (2)
Płatki (1)
Naturalny (1)
 • SEPHORA COLLECTION

  Mango mask set – Zestaw trzech masek z mango

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj do zakładki „Wyniki testów”!ROŚLINNE SUPER SKŁADNIKI!Roślinne super składniki zostały starannie wybrane ze względu na naturalne bogactwo dobroczynnych substancji i uznane właściwości pielęgnacyjne aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby Twojej skóry i włosówWitaminowa maska do twarzyMango(1) znane z zawartości cukrów białek i aminokwasów. Ta syntetyczna witamina została wybrana ze względu na właściwości pielęgnacyjne.DODATKOWA SZTUCZKA!– Karton wyprodukowany z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposóbGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego ZESTAW MASEK Z MANGO – Zestaw 3 masek do twarzy dłoni i włosów.KOSMETYKI NATURALNEGO POCHODZENIA SKUTECZNE I PRZYJEMNE DLA ZMYSŁÓW!SEPHORA COLLECTION przygotowała letni zestaw do pielęgnacji złożony z trzech odżywczych masek z mango(1) do twarzy dłoni i włosów.
  49,00 zł 33,90 zł
  GOOD FOR
  -31%
 • SEPHORA COLLECTION

  Holiday Vibes – Maski na dłonie z mango

  Plusy? (1) bez składników pochodzenia zwierzęcegoGOOD FOR YOUFormuły składają się w co najmniej 90% ze składników pochodzenia naturalnego GOOD FOR VEGANProdukty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego Dobre dla Ciebie Odpowiednie dla osób na diecie roślinnej Wegańska formuła(1) zawiera 92% składników pochodzenia naturalnego.Idealny prezent aby zadbać o swoje dłonie lub dłonie swoich bliskich.
  star star star star star   1
  25,00 zł 11,90 zł
  GOOD FOR
  -52%
 • SEPHORA COLLECTION

  Bath Bomb - Musujące kule do kąpieli

  ZapachyCotton flower Kwiat bawełny Otoczy Cię mgiełką spokojnej łagodności. Z ekstraktem z kwiatów bawełny.Cherry blossom Kwiat wiśni Kwiatowy i delikatny zapach przypominający wiosenny sen wśród kwitnących wiśni. Z ekstraktem z gardenii tahitańskiej.Mango Mango Soczyste i pyszne mango zaraża pozytywną energią!
  star star star empty star empty star   2
  13,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • SEPHORA COLLECTION

  Moisturizing Hand Cream - Krem do rąk

  Zapachy Cotton flower Kwiat bawełny Otoczy Cię mgiełką spokojnej łagodności. Z ekstraktem z kwiatów bawełny.Cherry blossom Kwiat wiśni Kwiatowy i delikatny zapach przypominający wiosenny sen wśród kwitnących wiśni. Mango Mango Soczyste i pyszne mango zaraża pozytywną energią!
  star star star star half star   4
  25,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
Polecane