lang-close

Luna foreo mini

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Pielęgnacja Twarzy (3)
Promocje (1)
FOREO (4)
Edycja Limitowana (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
Standard (2)
Do wszystkich typów skóry (2)
Syntetyczne (1)
 • FOREO

  LUNA mini 2 - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Eliminuje drobne zanieczyszczenia mikroskopijne resztki sebum, kosmetyków i kurzu, które pozostają na skórze po zwykłym demakijażu. Materiał, z którego wykonano szczoteczkę, jest 35 razy bardziej higieniczny od szczoteczek wykonanych z włosia nylonowego, dzięki czemu urządzenie nie wymaga dodatkowych główek wymiennych. Szczególnie wskazana dla cery zmęczonej, zanieczyszczonej, wiotkiej i o szarawym kolorycie.
  od 519,00 zł 310,90 zł
  star star star star half star
  TYLKO ONLINE
  -40%
 • FOREO

  LUNA Mini 3 - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Superdelikatne silikonowe wypustki i 12 poziomów intensywności sonicznych pulsacji usuwają 99% zanieczyszczeń, sebum i martwych komórek skóry za pomocą 30 sekundowego trybu Glow Boost, bez podrażniania twarzy. Stosuj dwa razy dziennie, aby cieszyć się gładką, jędrną cerą i naturalnym blaskiem, który zauważą wszyscy. Szczoteczka hi tech sterowana aplikacją, odpowiednia do wszystkich typów skóry, zapewnia głębokie oczyszczanie i pozostawia chłonną bazę na Twoje ulubione kosmetyki.
  739,00 zł
  star star star star star
 • FOREO

  Zestaw Picture Perfect: UFO + LUNA mini 2

  Oszczędź 33% i podaruj swojej skórze odświeżający zabieg przy użyciu szczoteczki LUNA mini 2, która pomoże uzyskać Ci promienną cerę, jednocześnie usuwając zanieczyszczenia. Stosowany dwa razy dziennie zestaw poprawi kondycję Twojej skóry i sprawi, że będzie ona nawilżona przez cały dzień. PRZYWRÓĆ SKÓRZE NATURALNY BLASK Obudź swój naturalny blask wraz z zestawem do pielęgnacji 360 stopni, zawierającym inteligentną maseczkę FOREO UFO i oczyszczającą szczoteczkę do twarzy LUNA mini 2 w wyjątkowej cenie!
  1199,00 zł 899,90 zł
  star star star empty star empty star
  -25%
 • FOREO

  Luna Mini 2 CNY - Szczoteczka soniczna do twarzy

  Silikonowe wypustki są bardzo delikatne, nie podrażniają skóry twarzy oraz nie potrzebują wymiennej główki. Dzięki niej uzyskanie gładkiej cery i promiennego blasku stanie się jeszcze prostsze. FOREO LUNA mini 2 wykonano z wytrzymałego, bezpiecznego dla skóry, ultrahigienicznego silikonu odpornego na gromadzenie się bakterii i łatwego do utrzymania w idealnej czystości.
  519,00 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
Polecane