lang-close

LANCÔME Idôle EDP

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Kwiatowy (5)
Szyprowy (2)
Orientalny (1)
Piżmowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (4)
Perfumy (6)
LANCÔME (6)
Woda perfumowana (4)
Standard (1)
Nowości (1)
 • LANCÔME

  Lancôme Idôle - Zestaw z wodą perfumowaną

  Nowa maskara Lancôme Lash Idôle rewolucjonizuje każde spojrzenie, zapewniając prawdziwą objętość i efekt liftingu, który utrzymuje się do 24 godzin i sprawia, że oczy wydają się szersze o +140%. Wyprodukowane przez kobiety, dla kobiet, Idôle szanuje społeczności dzięki składnikom perfum pozyskiwanym w sposób zrównoważony. Odkryj pudełko Idôle, dla zalotnej i podróżującej kobiety, składające się z. Idôle 50 ml woda perfumowana damskie perfumy Lancôme łamią ustalone kody świata perfum, powołując do życia esencję nowego ducha.
  419,00 zł
  NOWOŚĆ
 • LANCÔME

  Idole Aura - woda perfumowana

  Ten zmysłowy aromat Idôle Aura został zamknięty w wyjątkowym, dwustronnym flakonie. Woda perfumowana dla kobiet z serii Idôle wspiera działania na rzecz środowiska poprzez wybór składników z zrównoważonych upraw – wanilia z Madagaskaru czy płatki róży Isparta. Idôle Aura to efekt pracy trzech mistrzyń perfumiarstwa, które połączyły to co najlepsze w ich części świata.
  od 259,00 zł
 • LANCÔME

  Idôle - Zestaw

  Idôle marki Lancôme to kwiatowy zapach, który inspiruje. Projektując ten zapach od Lancôme, wykorzystano aż cztery rodzaje tego niesamowitego kwiatu. Wyznacz nową ścieżkę z Idôle i bądź sama sobie idolką, otwierając się na nowe, ciekawe doznania.
  449,00 zł
 • LANCÔME

  Idôle - Woda perfumowana

  Aby dodać kremowej, intensywnej miękkości temu świetlistemu zapachowi, wzbogacono go o olejek z absolutu jaśminu, który jest jednym z najbardziej nieskazitelnych i delikatnych kwiatów. Odkryj nowy zapach Idôle marki Lancôme symbol siły i determinacji w dążeniu do sukcesu. Najnowszy zapach od Lancôme Nieskazitelne połączenie róży, jaśminu i szypru Dostępne etui na flakon w trzech kolorach.
  od 259,00 zł 181,30 zł
  star star star star empty star
  GOOD FOR
  -30%
 • LANCÔME

  Idôle Intense - Woda perfumowana

  Idôle to prekursorka, pionierka, która olśniewa i zdumiewa. To właśnie kobieta Idôle L’Intense. Rozpyl wokół siebie Idôle Intense od Lancôme i wskrześ w sobie iskrę, która da początek nowym przeżyciom i doświadczeniom.
  od 289,00 zł
  star star star star empty star
 • LANCÔME

  Idôle - Woda perfumowana Format podróżny

  Kwiatowe perfumy od Lancôme Nieznane dotąd połączenie rózy, jaśminu i szypru Intensywny zapach dla silnych kobiet Odkryj zapach Idôle marki Lancôme, stworzony przez wyjątkowe kobiety z myślą o kobietach. Aby dodać kremowej, intensywnej miękkości tym młodzieńczym, delikatnym różanym perfumom, wzbogacono je o olejek z absolutu jaśminu, który jest jednym z najbardziej nieskazitelnych i delikatnych kwiatów w perfumerii. Przełamując znane dotąd schematy oraz kompozycje zapachowe, powstały idealne kwiatowe perfumy, których podstawowym składnikiem są najszlachetniejsze i najbardziej charakterystyczne róże.
  99,00 zł
Polecane