lang-close

Lacoste L'Homme

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Drzewny (6)
Orientalny (4)
Ambrowy (2)
Pikantny (2)
Piżmowy (2)
Świeże (2)
Waniliowy (2)
Aromatyczny (1)
Kwiatowy (1)
Świeży (1)
51 - 100 ml (4)
≤ 50 ml (3)
101 - 200 ml (2)
Perfumy (7)
LACOSTE (7)
Standard (6)
Woda toaletowa (4)
Żel (1)
 • LACOSTE

  L.12.12 Pour Homme Blanc - Woda Toaletowa

  Efektem jest ponadczasowy klasyczny zapach z męskimi trwałymi akordami. Zapach preferowany przez mężczyzn.Zapach zainspirowany klasyczną białą koszulką polo otwiera się świeżą drzewną i ziołową mieszanką grejpfruta rozmarynu kardamonu i liści cedru aby stworzyć orzeźwiające i aromatyczne pierwsze wrażenie. Te początkowo wyczuwane akordy mieszają się z wyjątkowo męskimi nutami serca na które składają się tuberoza ylang ylang oraz kadzidło nadające zapachowi czystość.
  star star star star star   3
  325,00 zł 161,90 zł
  -50%
 • LACOSTE

  L.12.12 Pour Homme Noir - Woda Toaletowa

  Eau de Lacoste L.12.12 Noir przedstawia nastrój letniego wieczoru. Klasyczna czarna koszulka polo Lacoste L.12.12 – która jest inspiracją dla tego nowego zapachu – jest uosobieniem uniwersalności i zrelaksowanej klasycznej elegancji. Sugestywny i przyciągający Eau de Lacoste L.12.12 Noir to nowoczesne ujęcie klasycznego aromatycznego fougere – jest zarówno świeży i aromatyczny jak też głęboki intensywny i ciepły ogarniając zapachową przestrzeń niczym zmierzch gdzie elementy dnia i nocy łączą się by stworzyć niezwykłą chwilę.
  239,00 zł
 • LACOSTE

  Lacoste L'Homme - Woda Toaletowa

  Współczesnego mężczyznę Lacoste charakteryzują instynktowne atrybuty René Lacoste i Krokodyla Lacoste. Nuty te ukazują siłę charakteru mężczyzny, który sięga po L'Homme Lacoste. L'Homme Lacoste to zapach drzewno korzenny, który odzwierciedla jedyne w swoim rodzaju dziedzictwo René Lacoste'a, elegancko ignorując reguły, aby się z nich wyzwolić.
  od 299,00 zł
 • LACOSTE

  Lacoste L'Homme Timeless - Woda Toaletowa

  Współczesnego mężczyznę Lacoste charakteryzują instynktowne atrybuty René Lacoste i Krokodyla Lacoste. Zapach stworzony dla współczesnego mężczyzny Lacoste. Tak, jak postępował jego poprzednik René Lacoste.
  od 299,00 zł 223,90 zł
  -25%
 • LACOSTE

  Matchpoint - Dezodorant w sztyfcie

  Stanowi niezbędny element rytuału pielęgnacyjnego jest idealnym uzupełnieniem wody toaletowej MATCHPOINT nowego męskiego zapachu LACOSTE. Zapach preferowany przez mężczyzn.Poczuj się pewnie i świeżo przez cały dzień z nowym dezodorantem w sztyfcie MATCHPOINT. Lekko pachnący z orzeźwiającymi nutami zielonymi i drzewnymi zapewnia niezawodną długotrwałą ochronę.
  119,00 zł
 • LACOSTE

  Matchpoint - Dezodorant w sprayu

  Stanowi niezbędny element rytuału pielęgnacyjnego jest idealnym uzupełnieniem wody toaletowej MATCHPOINT nowego męskiego zapachu LACOSTE. Zapach preferowany przez mężczyzn.Poczuj się pewnie i świeżo przez cały dzień z dezodorantem w sprayu MATCHPOINT dla mężczyzn. Lekko pachnący świeżością zielonych nut drzewnych zapewnia niezawodną i długotrwałą ochronę.
  119,00 zł
 • LACOSTE

  Matchpoint - Żel pod prysznic

  Stanowi niezbędny element rytuału pielęgnacyjnego jest idealnym uzupełnieniem wody toaletowej MATCHPOINT nowego męskiego zapachu LACOSTE. Zapach preferowany przez mężczyzn.Poczuj się ożywiony i odświeżony z nowym żelem pod prysznic MATCHPOINT dla mężczyzn. Lekko pachnący z orzeźwiającymi i drzewnymi nutami oczyszcza skórę i pozostawia delikatny zapach.
  65,00 zł
Polecane