lang-close

Kremy nawilżające do twarzy clinique

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (3)
Skóra normalna (3)
Skóra sucha (3)
Skóra wrażliwa (3)
Skóra dojrzała (2)
Skóra przetłuszczająca się (2)
Pielęgnacja Twarzy (3)
CLARINS (3)
Balsam (1)
Żel (1)
Format podróżny (1)
Zaczerwienienia (1)
 • CLARINS

  Clarins Men Creme UV Plus SPF50 - Krem do twarzy

  Doskonały w dużym mieście i przy uprawianiu sportu na zewnątrz, produkt w praktycznym, przenośnym opakowaniu chroni skórę przed promieniami UV i zanieczyszczeniem miejskim. Ochrona przed szkodliwym działaniem słońca i zanieczyszczeń w jednym produkcie zapewniającym kompletną pielęgnację. Nie pozostawia na skórze białych śladów Produkt może być stosowany po aplikacji kremu na dzień.
  209,00 zł
 • CLARINS

  Hydra-Sculpt ClarinsMen - Krem Nawilżająco-Ujędrniający Format Podróżny

  Pielęgnacja nawilżająca dla mężczyzn, która w zauważalny sposób modeluje kontur twarzy. Nowatorska podwójna formuła opracowana z myślą o skórze mężczyzn, łącząca najskuteczniej działające ekstrakty roślinne, aby zapewnić wyjątkowe efekty. Każda z dwóch buteleczek wyposażona jest w samodzielną pompkę obie formuły łączą się w momencie aplikacji, dostarczając precyzyjną dozę produktu oraz maksymalną skuteczność.
  339,00 zł
 • CLARINS

  Zestaw do opalania

  – Krem do opalania ciała o egzotycznym zapachu łączącym słoneczne nuty mandarynki, pomarańczy i czarnej porzeczki. Zestaw produktów, które chronią skórę przed szkodliwym wpływem słońca i odsłaniają najpiękniejszą opaleniznę, a jednocześnie nawilżają, koją i zmniejszają uczucie rozgrzanej skóry. Egzotyczny zapach łączący słoneczne nuty mandarynki, pomarańczy i czarnej porzeczki.
  109,00 zł 80,90 zł
  -26%
Polecane