lang-close

Krem Vital Perfection

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Do wszystkich typów skóry (6)
Skóra dojrzała (1)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Oznaki starzenia się (4)
Skóra szara (3)
Pielęgnacja Twarzy (6)
SHISEIDO (6)
 • SHISEIDO

  Vital Perfection - Krem przeciwstarzeniowy wygładzający i ujędrniający

  Jak stosowaćStosuj rano i wieczorem jako ostatni etap rutyny pielęgnacyjnejNałóż niewielką ilość kremu na pięć obszarów twarzyRównomiernie rozmasuj krem na twarzyKompleksowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa Stosuj po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum Ultimune.Nałóż Vital Perfection Overnight Firming TreatmentWszystkie rodzaje skóry. Vital Perfection został opracowany przy użyciu ekskluzywnego kompleksu KURENAI TruLift wzmacniającego skórę i poprawiającego jej jędrność(1) oraz ReNeura Technology++™ zapewniającej szybkie efekty odmładzające(1).Formuła zawiera również kompleks VP8 z 4MSK będący skutecznym składnikiem rozświetlającym zapewniającym jednolity i promienny wygląd. (1) test in vitroZapach i opakowanie Elegancki zielono kwiatowy zapach japońskiej orchidei o kojących i relaksujących właściwościach.Opakowanie inspirowane jest tradycyjną japońską ceramiką raku.
  star star star star half star   3
  635,00 zł
 • SHISEIDO

  Vital Perfection - Ujędrniający krem przeciwstarzeniowy na noc

  Vital Perfection zawiera ekskluzywny kompleks KURENAI TruLift wzmacniający skórę i poprawiający jej jędrność(1) oraz ReNeura Technology++™ zapewniającą szybkie efekty odmładzające. (1) test in vitroZapach Elegancki zielono kwiatowy zapach japońskiej orchidei o kojących i relaksujących właściwościach.Dlaczego stosować krem na noc?Ten intensywnie nawilżający krem na noc działający podczas snu pomaga rozświetlić i ujędrnić skórę wspomagając naturalny proces regeneracji aby naprawić uszkodzenia powstałe w ciągu dnia.Jak stosowaćStosuj wieczorem jako ostatni etap rutyny pielęgnacyjnejNałóż niewielką ilość kremu na pięć obszarów twarzyRozmasuj krem na twarzy zaczynając od policzków i czoła.Kompleksowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa Stosuj po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum Ultimune.Stosuj Vital Perfection Cream rano i wieczorem. Zainspirowana swoimi holistycznymi badaniami w zakresie dermatologii neurologii i innych dziedzin medycznych firma Shiseido opracowała przełomowe wieloaspektowe rozwiązanie które stymuluje potencjał skóry.Ten bogaty ochronny krem na noc uzupełnia i stymuluje skórę podczas snu.
  star star star star star   3
  695,00 zł
 • SHISEIDO

  VITAL PERFECTION UPLIFTING AND FIRMING CREAM - Krem do twarzy

  Odmładzająca linia Vital Perfection marki Shiseido zwyciężyła w kategorii „kosmetyki ekskluzywne pielęgnacja twarzy” w prestiżowym plebiscycie „Doskonałość Roku” 2020 roku magazynu „Twój STYL”. Vital Perfection to proaktywna linia pielęgnacyjna dla efektu zliftingowanej napiętej pełnej blasku cery. Vital Perfection to proaktywna linia pielęgnacyjna dla efektu zliftingowanej napiętej pełnej blasku cery.
  765,00 zł
 • SHISEIDO

  VITAL PERFECTION UPLIFTING AND FIRMING CREAM ENRICHED - Bogaty krem do twarzy

  Vital Perfection to proaktywna linia pielęgnacyjna dla efektu zliftingowanej napiętej pełnej blasku cery. Bogata luksusowa konsystencja kremu sprawdzi się idealnie zarówno w pielęgnacji na dzień jak i na noc skóry suchej i wymagającej.Odmładzająca linia Vital Perfection marki Shiseido zwyciężyła w kategorii „kosmetyki ekskluzywne pielęgnacja twarzy” w prestiżowym plebiscycie „Doskonałość Roku” 2020 roku magazynu „Twój STYL”. Shiseido opracowało rewolucyjne wieloaspektowe rozwiązanie rewitalizujące skórę które odradza jej potencjał regeneracyjny.Kontroluje czynniki powodujące szarość skóry nierównomierny koloryt i zmiany pigmentacyjne.
  star star star star star   1
  765,00 zł
 • SHISEIDO

  Vital Perfection - Uplifting & Firming Anti-aging Cream Enriched

  (2) (2) Test kliniczny lub instrumentalny w grupie 32 kobiet.Skóra jest gładsza wypełniona i jędrniejszaZapach Elegancki zielono kwiatowy zapach japońskiej orchidei o kojących i relaksujących właściwościach.Jak stosowaćStosuj rano i wieczorem jako ostatni etap rutyny pielęgnacyjnejNałóż niewielką ilość kremu na pięć obszarów twarzyRozmasuj krem na twarzy zaczynając od policzków i czoła.Kompleksowa pielęgnacja Nałóż po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum Ultimune.Nałóż Vital Perfection Overnight Firming Treatment jako ostatni etap pielęgnacjiDo cery suchejProdukt przebadany dermatologicznie. Zainspirowana swoimi holistycznymi badaniami w zakresie dermatologii neurologii i innych dziedzin medycznych firma Shiseido opracowała przełomowe wieloaspektowe rozwiązanie które stymuluje potencjał skóry.Uplifting and Firming Cream Enriched to wielozadaniowy krem przeciwstarzeniowy do ujędrnienia i wygładzenia skóry. Nawilża ujędrnia i wzmacnia skórę nadając jej promienny wygląd w dzień i w nocy.Vital Perfection zawiera ekskluzywny kompleks KURENAI TruLift wzmacniający skórę i poprawiający jej jędrność(1) oraz ReNeura Technology++™ zapewniającą szybkie efekty odmładzające.
  star star star star star   2
  635,00 zł
 • SHISEIDO

  Vital Perfection - Uplifting & Firming Anti-aging Day Cream SPF30

  (1) test in vitroZapachElegancki zielono kwiatowy zapach japońskiej orchidei o kojących i relaksujących właściwościach.Dlaczego używać kremu z filtrem SPF30?SPF30 chroni przed UV pyłkami i skażeniem środowiska.Jak stosowaćStosuj rano jako ostatni etap rutyny pielęgnacyjnejNałóż niewielką ilość kremu na pięć obszarów twarzyRównomiernie rozmasuj krem na twarzyKompleksowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa Stosuj po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum Ultimune.Nałóż Vital Perfection Overnight Firming TreatmentWszystkie rodzaje skóry. Zainspirowana swoimi najnowszymi holistycznymi badaniami w zakresie dermatologii neurologii i innych dziedzin medycznych firma Shiseido opracowała przełomowe wieloaspektowe rozwiązanie rewitalizujące skórę które stymuluje potencjał skóry.Uplifting and Firming Cream Day Cream ma gładką przyjemną konsystencję która bierze na celownik utratę elastyczności zmarszczki i ciemne plamy. Idealny w zimie lub w okresach przesuszenia skóry i potrzeby stosowania filtru SPF do ochrony przed promieniami UV w ciągu dnia.Vital Perfection został opracowany przy użyciu ekskluzywnego kompleksu KURENAI TruLift wzmacniającego skórę i poprawiającego jej jędrność(1) oraz ReNeura Technology++™ zapewniającej szybkie efekty odmładzające.Formuła zawiera również kompleks VP8 z 4MSK będący skutecznym składnikiem rozświetlającym zapewniającym jednolity i promienny wygląd.
  star star star star star   2
  635,00 zł
Polecane