lang-close

Krem ochronny spf

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra dojrzała (1)
Skóra mieszana (1)
Skóra normalna (1)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra wrażliwa (1)
Pielęgnacja Twarzy (3)
SHISEIDO (2)
ESTÉE LAUDER (1)
Oznaki starzenia się (1)
Skóra sucha (1)
Skóra szara (1)
Standard (2)
Wyłączność (1)
 • SHISEIDO

  Future Solution LX - Krem Ochronny SPF 20

  Osiągnięcie technologiczne.Wielozadaniowy krem na dzień spowalniający pojawienie się oznak starzenia.Chroni skórę i wspomaga odbudowę genu długowieczności komórek skóry (testy in vitro).Głęboko nawilża przez cały dzień i wspomaga ochronę skóry przeciw szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.Skóra jest wypełniona witalna tryskająca zdrowiem.Krem poprawia teksturę skóry.Dodatkowy atut poziom ochrony przeciwsłonecznej SPF20.Enmei Herb jest rośliną rosnącą u podnóża góry Koya; jej lecznicze właściwości znane są od tysięcy lat.Obecnie Shiseido uprawia ją na własnych plantacjach i wykorzystuje jej właściwości w nowej technologii Future Solution LX.Roślinna słynąca z wyjątkowej długowieczności połączona jest z technologią Skingenecell 1P tworząc rewolucyjny składnik nowej gamy Future Solution LX Skingenecell Enmei.Skingenecell Enmei sprawia że skóra staje się nieprzepuszczalna dla szkodliwych czynników zewnętrznych i wzmacnia się dzień po dniu.Skóra jest zregenerowana. Prawdziwy skarb natury. Odkryj siłę długowieczności.
  995,00 zł 745,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -25%
 • ESTÉE LAUDER

  Ochronny nawilżacz na dzień Daywear - Sheer Tint Moisturizer SPF 15

  Ten delikatnie zabarwiony nawilżacz DayWear jest najważniejszym produktem który nałożysz dziś na skórę.Przełomowy zabieg w widoczny sposób zwalczający pierwsze oznaki starzenia.Ultralekki delikatnie zabarwiony nawilżacz z ekskluzywną formułą antyoksydacyjną Estée Lauder zapewnia czystą naturalną cerę. Skóra zwalcza pierwsze oznaki starzenia. Jest idealnie nawilżona lepiej chroniona promienna.Do wszystkich rodzajów cery.
  star star star empty star empty star   10
  279,00 zł
 • SHISEIDO

  Future Solution LX - Ochronny krem na dzień o działaniu przeciwstarzeniowym

  Wielofunkcyjny krem nawilżający na dzień chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami w ciągu dnia takimi jak promienie UV utlenianie przesuszanie a jednocześnie utrzymuje wysoki stopień nawilżenia. Po 4 tygodniach89% uważa że krem utrzymuje dogłębne nawilżenie skóry w ciągu dnia87% uważa że krem zmienia stan skóry ułatwiając nakładanie makijażu84% uważa że skóra jest bardziej jędrna i promienna85% uważa że skóra jest chroniona przed szkodliwymi czynnikami w ciągu dnia takimi jak przesuszenie(Test konsumencki w grupie 104 kobiet)Dla kogo? Luksusowy krem o delikatnym zapachu zawierający japońskie kwiaty w tym różę Hamansu kwiat wiśni i śliwy o działaniu relaksującym oraz drogocenne japońskie rośliny takie jak zielona herbata Uji wyciąg z korzenia Angelica i wyciąg z liści Oshima Sakura o działaniu wzmacniającym funkcje skóry i właściwości wyciągu Sansho.Jak to działa?Zawiera wysokie stężenie Enmei Skingenecell Shiseido składnika uodparniającego skórę na czynniki wpływające na proces starzenia i stymulującego młodzieńczą cerę wygląd i blask.Stworzony w oparciu o najbardziej zaawansowaną wiedzę w zakresie dermatologii aby zapobiegać oznakom starzenia ten program pielęgnacji skóry chroni ją przed negatywnym wpływem codziennego życia.Kiedy go stosować?Każdego poranka po oczyszczeniu skóry i nałożeniu serum.
  1769,00 zł
Polecane