Krem do loków

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Kręcone (4)
Suche (2)
Normalne (1)
Włosy (5)
BUMBLE AND BUMBLE (1)
CHRISTOPHE ROBIN (1)
DEVACURL (1)
OUAI HAIRCARE (1)
THE INKEY LIST (1)
Wyłączność (2)
Nowości (1)
Naturalny (1)
Balsam (1)
 • CHRISTOPHE ROBIN

  CURLS - Krem do loków z olejem lnianym

  Bajeczny krem ​​do loków zapewnia potrójne działanieODŻYWIANIE Olej lniany, bogaty w kwasy tłuszczowe i składniki odżywcze, poprawia odżywianie włosów. GOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. Ten krem ​​dodaje objętości i poprawia teksturę wszystkich rodzajów loków, dla natychmiastowego widocznego efektu.
  119,00 zł 58,90 zł
  GOOD FOR
  -51%
 • OUAI HAIRCARE

  Curl Creme- Bezwonny krem do stylizacji loków

  Krem bez silikonu, który modeluje, stylizuje i na nowo definiuje loki, zachowując naturalną teksturę, redukując puszenie i dodając włosom blasku. GOOD FOR VEGANProdukty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego Odpowiednie dla osób na diecie roślinnej.
  145,00 zł
  GOOD FOR
 • BUMBLE AND BUMBLE

  Bb. Curl Defining Cream Light - Lekki krem do loków

  Curl, wzbogacona w bogatą mieszankę olejów i maseł, została specjalnie opracowana do cienkich loków i fal. Technologia Hydrasculpt Blend połączona z bogatą mieszanką olejów i maseł nawilża włosy, zmniejsza puszenie się i nadaje połysk. Odpowiedni do cienkich fal i loków.
  149,00 zł
 • DEVACURL

  Zestaw startowy do pielęgnacji grubych, przesuszonych loków

  Starannie dobrany zestaw do grubych loków, fal i sprężynek. W jego skład wchodzą niezbędne produkty do mycia, pielęgnacji i stylizacji loków, które zapewnią im piękny, zdrowy wygląd. Mini formaty.
  155,00 zł
  NOWOŚĆ
 • THE INKEY LIST

  Kuracja podkreślająca skręt loków z nasionami chia

  W kręconych włosach jest więcej wiązań aminokwasu, zwanego cysteiną im więcej tych wiązań, tym mocniej włosy się kręcą. Lekka kuracja stworzona specjalnie do kręconych włosów i sprężynek, która podkreśla skręt, przedłuża jego trwałość i poprawia nawilżenie. Znając biologię włosów i skóry głowy opracowaliśmy unikalną technologię, która pomaga podkreślać i utrwalać naturalny kształt loków, oddziałując na wiązania włosów i wzmacniając nawilżenie.
  45,00 zł
  GOOD FOR
Polecane