lang-close

Kosmetyki z kwasem glikolowym

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Skóra normalna (4)
Do wszystkich typów skóry (3)
Skóra mieszana (1)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Pielęgnacja Twarzy (4)
Wyłączność (3)
Tylko online (1)
MURAD (1)
PIXI (1)
SEPHORA COLLECTION (1)
THE INKEY LIST (1)
Skóra szara (3)
Zaczerwienienia (1)
Płatki (1)
Serum (1)
Woda / mgiełka (1)
Żel (1)
Standard (2)
Naturalny (1)
 • THE INKEY LIST

  Tonik złuszczający z kwasem glikolowym

  GŁÓWNE SKŁADNIKI Kwas glikolowy w stężeniu 10% pomaga dbać o zdrowie skóry i usuwać zakórniki i drobne linie Wyciąg z oczaru wirginijskiego 5% pomaga zmniejszać produkcję sebum GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego. The INKEY List poleca ten produkt do cery tłustej lub zanieczyszczonej. CO TO JESTKwas glikolowy to substancja otrzymywana z trzciny cukrowej która usuwa martwe komórki naskórka i przyspiesza proces odnowy komórkowej.
  star star star star half star   10
  49,00 zł
  TYLKO ONLINE
 • SEPHORA COLLECTION

  Płatki do twarzy z kwasem glikolowym

  Stworzone w 99% ze składników naturalnego pochodzenia te peelingujące płatki SEPHORA COLLECTION zawierają naturalny kwas glikolowy oraz peptydy które złuszczają i wygładzają skórę w bardzo prostej formie. Super SkładnikiKwas glikolowy pochodzący z trzciny cukrowej znana ze złuszczania i wygładzania skóry. GOOD FOR YOUFormuly zawierajace minimum 90% skladników naturalnego pochodzeniaGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez skladników pochodzenia zwierzecego.
  star star star star star   6
  40,90 zł
  GOOD FOR
 • MURAD

  Chusteczki peelingujące z 10% kwasem glikolowym

  Chusteczki złuszczające zawierają10% kwas glikolowy oraz witaminę C które usuwają martwe komórki naskóra. Poznaj działanie słynnej przeciwstarzeniowej kuracji Dr Murada. Opakowanie zawiera 16 prostych w użyciu wilgotnych chusteczek.
  star star star star star   1
  144,90 zł
 • PIXI

  Glow Tonic Serum - Serum z kwasem glikolowym

  • Zawiera złuszczający kwas glikolowy w celu oczyszczenia skóry i wzmocnienia jej naturalnego blasku. Jako produkt przeznaczony do nawilżania i odżywiania skóry w naszej rozszerzonej linii produktów Glow Tonic Pixi Beauty Glow Tonic Serum jest trzecim krokiem w doskonałej pielęgnacji skóry. • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry• Nie testowane na zwierzętach• Nie zawiera parabenówGOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważonyGOOD FOR VEGANProdukty przyjazne weganom bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  star star star star star   2
  165,00 zł
  GOOD FOR
Polecane