lang-close

Kosmetyki hugo boss

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
Drzewny (2)
Orientalny (2)
Kwiatowy (1)
Owocowy (1)
Pikantny (1)
Ciało i Kąpiel (2)
Perfumy (1)
Pielęgnacja Twarzy (1)
HUGO BOSS (4)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Balsam (1)
Woda / mgiełka (1)
Żel (1)
Do wszystkich typów skóry (1)
Skóra normalna (1)
Standard (1)
 • HUGO BOSS

  BOSS Alive - Żel pod prysznic

  Dodatek naturalnej wanilii z Madagaskaru staje się znakiem rozpoznawczym zapachu, symbolem joie de vivre kobiety BOSS ALIVE. BOSS ALIVE to radosny zapach o charakterystycznej aurze, stworzony po to, by inspirować kobiety, aby żyły pełnią życia każdego dnia. Niezależne, eleganckie i niezwykle kobiece – kobiety reprezentujące koncept BOSS ALIVE rozumieją, że spontaniczność i szczęście są w ich życiu równie ważne, jak zaangażowanie i skupienie.
  169,00 zł
  star star star star star
 • HUGO BOSS

  Boss Bottled - Woda po goleniu

  Boss Bottled jest zapachem, który świadczy o sukcesie mężczyzny Boss. Stworzone dla współczesnych i wymagających mężczyzn, perfumy Boss można określić w trzech słowach sukces, nowoczesność i elegancja. Orientalny, bogaty i delikatny zapach dla mężczyzn pewnych siebie, męskich, ale też zwracających uwagę na swój wygląd.
  339,00 zł
 • HUGO BOSS

  BOSS ALIVE - Mgiełka do ciała

  Mgiełka do ciała BOSS ALIVE to kompozycja kwiatowo drzewna, wspólne dzieło kreatorek zapachu Marie Salamagne i Honorine Blanc. Prawdziwe piękno kompozycji leży w jej ekstrawertycznym, intensywnie kobiecym sercu, w którym jednoczą się jaśmin wielkolistny, róża damasceńska i wyborna magnolia Michelia yunnanensis, która wprowadza do niej swoje egzotyczne kwiatowe niuanse z wyjątkowo kremowym i korzennym aromatem. Mgiełka do ciała BOSS ALIVE urzekający zapach łączący nuty kwiatowe i drzewne.
  189,00 zł
 • HUGO BOSS

  The Scent For Her - Balsam do ciała

  Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem Boss The Scent dla Niej nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od Boss Parfums. Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu Boss The Scent, stworzonym po to, by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce, które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem. Emanując wyrafinowaną elegancją, ciepłem i uwodzicielskim charakterem, Boss The Scent dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia od zauroczenia i uwodzenia, po uzależnienie.
  175,00 zł 104,90 zł
  -40%
Polecane