lang-close

Kenzoki Youth Flow

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Oznaki starzenia się (7)
Skóra szara (5)
Skóra sucha (1)
Do wszystkich typów skóry (5)
Skóra dojrzała (2)
Skóra sucha (1)
Pielęgnacja Twarzy (6)
Ciało i Kąpiel (1)
KENZOKI (7)
Naturalny (6)
Balsam (3)
Serum (3)
Nowości (1)
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow - Zestaw pielęgnacyjny

  Ochrona przed stresem oksydacyjnym pozwala zachować młodość skóry dzięki czemu staje się ona bardziej odporna dzień po dniu.3. Zabierz wszędzie ze sobą swój zestaw do pielęgnacji skóry KENZOKI YOUTH FLOW.Ten rytuał łączy wodne i oleiste ekstrakty z kwiatu świętego lotosu z naturalnie pozyskiwanym ekstraktem z malwy. 97% składników pochodzenia naturalnego(1)Znacząco przyspiesza(2) odnowę naskórka dzięki czemu skóra wygląda na odnowioną.
  185,00 zł
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow – Serum odmładzające

  Odkryj KENZOKI SERUM YOUTH FLOW nowe globalne przeciwstarzeniowe serum do twarzy dla skóry która promienieje młodością dzień po nocy. Spowolniony "przepływ młodości" jest synonimem powstawania zmarszczek i linii mimicznych słabszej skóry i mniej młodzieńczego wyglądu. Oprócz tego wewnętrznego procesu starzenia się nasza skóra jest narażona na codzienne niekorzystne czynniki (promieniowanie UV zanieczyszczenie środowiska stres...).
  389,00 zł
  GOOD FOR
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow - Tonik lotion do twarzy

  Odkryj KENZOKI PRESERVATIVE YOUTH TONIC LOTION pierwszy krok w rytuale pielęgnacji skóry Youth Flow. 94% kobiet twierdzi że ich skóra wygląda piękniej(2)Formuła zawiera 97%(3)składników pochodzenia naturalnego. Dzień po dniu skóra jest jakby sublimowana tekstura skóry jest udoskonalona rysy twarzy wygładzone a skóra wyraźnie bardziej promienna i jednolita.
  215,00 zł
  GOOD FOR
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow - Aksamitny krem do twarzy

  Oprócz tego wewnętrznego procesu starzenia się nasza skóra poddawana jest codziennym niekorzystnym wpływom (promieniowanie UV zanieczyszczenie środowiska stres). GOOD FOR YOUSkładniki formuły zawierają minimum 90% składników pochodzenia naturalnego.GOOD FOR A BETTER PLANETEko projektowane opakowanie i/lub odpowiedzialne pozyskiwanie składników Spowolniony "przepływ młodości" jest synonimem powstawania zmarszczek i linii mimicznych słabszej skóry i mniej młodzieńczego wyglądu.
  365,00 zł
  GOOD FOR
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow - Serum ujędrniające pod oczy

  94% kobiet twierdzi że ich oczy wyglądają młodziej(1).Formuła zawiera 97%(2)składników pochodzenia naturalnego. Pozostałe 3% przyczynia się do integralności i zmysłowości formułyGOOD FOR YOUSkładniki wyprodukowane w co najmniej 90% z naturalnych składnikówGOOD FOR A BETTER PLANETEko opakowanie i/lub odpowiedzialne pozyskiwanie składników Dzięki efektowi perłowemu oczy stają się natychmiast bardziej świetliste i promienne.Jego delikatna konsystencja zapewnia uczucie świeżości i natychmiastowo wnika w skórę.
  325,00 zł
  GOOD FOR
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow - Maseczka regenerująca na noc

  94% kobiet twierdzi że ich skóra wygląda młodziej(1)Plusy? Chroniona przed skutkami stresu oksydacyjnego skóra jest bardziej odporna i zachowuje młodość. Pozostałe 8% przyczynia się do integralności i zmysłowości recepturyGOOD FOR YOUSkładniki wyprodukowane w co najmniej 90% z naturalnych składnikówGOOD FOR A BETTER PLANETEko opakowanie i/lub odpowiedzialne pozyskiwanie składników
  409,00 zł
  GOOD FOR
 • KENZOKI

  Kenzoki Youth Flow Hand Cream - Krem do rąk

  Odkryj KENZOKI YOUTH FLOW HAND CREAM nową pielęgnację dłoni łączącą koncentrację serum i wyjątkowe właściwości sensoryczne aby zachować ich młodość. 100% kobiet twierdzi że jakość skóry wydaje się poprawiona (2).Jego zalety? Łączy w sobie wodę z kwiatu świętego lotosu i oleiste ekstrakty dwa potężne składniki aktywne które działają synergicznie aby chronić skórę przed stresem oksydacyjnym i stymulować regenerację naskórka z naturalnie pozyskiwanym ekstraktem z malwy który stymuluje kluczowe mechanizmy skóry działając przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco.
  199,00 zł
  NOWOŚĆ
Polecane