lang-close

Jimmy choo woda perfumowana 60 ml

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
Kwiatowy (6)
Orientalny (6)
Słodki (3)
Szyprowy (3)
Owocowy (2)
Drzewny (1)
51 - 100 ml (9)
≤ 50 ml (4)
Wyłączność (9)
Edycja Limitowana (1)
Perfumy (9)
JIMMY CHOO (9)
Standard (5)
Zestaw / paleta (2)
Atomizer (1)
Woda perfumowana (7)
Perfumy (1)
 • JIMMY CHOO

  Jimmy Choo - Woda Perfumowana

  Jimmy Choo jest synonimem stylu blasku i błyskotliwego szyku z nutką prowokacji.Kobieta nosząca ten zapach staje się zmysłowa i uwodzicielska dzięki wyjątkowemu szyprowo owocowemu bukietowi o ciepłych bogatych i drzewnych nutach. Zapach preferowany przez kobiety.Wyobraź sobie zapach łączący w sobie kobiecość luksus i elegancję... takie właśnie są nowe perfumy Jimmy Choo. To obiekt pożądania któremu nie można się oprzeć.Jimmy Choo zamyka glamour i szyk w pięknym oszlifowanym flakonie zainspirowanym szkłem Murano.
  star star star star half star   70
  od 279,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • JIMMY CHOO

  Fever - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Jimmy Choo Fever to uzależniający zapach który odkrywa nowy aspekt kobiety Jimmy'ego Choo ekstrawertyczny z natury zabawny i radosny. Jimmy Choo Fever to nowy uzależniający zapach który towarzyszy Ci do końca nocy trwale wyznaczając ścieżkę którą powinnaś podążać. Bawiąc się kontrastami w hipnotyczny sposób oscylując między kwiatowym zapachem a zapachem dla smakoszy.
  star star star star empty star   7
  od 279,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • JIMMY CHOO

  Illicit - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Nowoczesny kwiatowo orientalny ILLICIT jest żywy i prowokujący ale kryjący w sobie zniewalającą i naturalną kobiecą delikatność.Niezwykły efekt zapachowy w którym orzeźwiający imbir łączy się z kobiecymi nutami róży i wyrafinowanego jaśminu przechodząc w smakowite akordy miodu i ambry.Masywny szlifowany flakon ILLICIT przypomina kształtem szklankę w stylu art déco. Luksusowy płyn skrzy się poprzez pionowy szlif wokół podstawy flakonu zamkniętego kwadratowym srebrzystym korkiem wg najmodniejszych trendów.Etui ILLICIT zainspirowane złocistą skórą kreacji z kolekcji Jimmy Choo Wiosna/Lato 2015 przywołuje delikatnie prowokujący styl glamour.
  star star star star empty star   13
  od 249,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • JIMMY CHOO

  Illicit - Zestaw Woda Perfumowana

  Etui ILLICIT zainspirowane złocistą skórą kreacji z kolekcji Jimmy Choo Wiosna/Lato 2015 przywołuje delikatnie prowokujący styl glamour. Zapach preferowany przez kobiety.Nowoczesny kwiatowo orientalny Illicit jest żywy i prowokujący ale kryjący w sobie zniewalającą i naturalną kobiecą delikatność.Niezwykły efekt zapachowy w którym orzeźwiający imbir łączy się z kobiecymi nutami róży i wyrafinowanego jaśminu przechodząc w smakowite akordy miodu i ambry. Masywny szlifowany flakon ILLICIT przypomina kształtem szklankę w stylu art déco.
  159,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
 • JIMMY CHOO

  Illicit Special Edition - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Radosna i szczęśliwa – taka jest limitowana edycja wody perfumowanej inspirowanej wszystkimi kolorami lata.Kwiatowo-owocowy a jednocześnie drzewny zapach oszałamia kolorami i klimatem zachodzącego słońca.Początkowymi nutami zapachu są akordy egzotycznych owoców nutami serca ociepla skórę słoneczny zapach kwiatu Plumerii. Zapach dodatkowo wzbogaca wielopłaszczyznowa miękkość kremowego drzewa sandałowego.
  star star star empty star empty star   1
  269,00 zł 133,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -50%
 • JIMMY CHOO

  Rose Gold Edition - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Jimmy Choo Rose Gold Edition nowy limitowany zapach który ucieleśnia kobietę Jimmy Choo.
  375,00 zł 224,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • JIMMY CHOO

  Fever - Zestaw z wodą perfumowaną

  Zestaw zawieraFever Woda perfumowana (60 ml)Fever Perfumowany balsam do ciała (100 ml)Jimmy Choo Fever to uzależniający zapach który odkrywa nowy aspekt kobiety Jimmy'ego Choo ekstrawertyczny z natury zabawny i radosny. Zapach preferowany przez kobiety.Zestaw wody perfumowanej Fever od Jimmy Choo oraz uzupełniający zapach perfumowany balsam do ciała. Bawiąc się kontrastami w hipnotyczny sposób oscylując między kwiatowym zapachem a zapachem dla smakoszy.Jimmy Choo Fever to nowy uzależniający zapach który towarzyszy Ci do końca nocy trwale wyznaczając ścieżkę którą powinnaś podążać.
  375,00 zł 186,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -50%
 • JIMMY CHOO

  I Want Choo Forever — Woda perfumowana

  Atrakcyjną nutę głowy tworzy intensywna róża połączona z akordami korzennymi różowych jagód i gorzkich migdałów. I Want Choo Forever to zmysłowa i smakowita kompozycja szyprowo bursztynowa o energii dobrej zabawy unosząca się aż do późnej nocy. Ta woda perfumowana jest wyrazem śmiałych propozycji od Jimmy Choo i zachęca do kreowania wspomnień budzących dreszcz emocji.Elegancja i glamour zapachu będą towarzyszyć w ekscytujących wieczorach i budzić skojarzenia z niezapomnianymi chwilami.
  star star star star star   2
  od 279,00 zł 194,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -30%
 • JIMMY CHOO

  I Want Choo - Woda Perfumowana

  Śmiała kwiatowa nuta serca łączy uwodzącą elegancję jaśminu sambac ze zmysłowymi waniliowymi akcentami ekstrawaganckiej i hipnotycznej czerwonej lilii.Na skórze nuty bazowe — wanilia i benzoes — potęgują zmysłowość kompozycji nadając jej intensywny i uzależniający wymiar.Podobnie jak inne kreacje Jimmy'ego Choo butelka została zaprojektowana jako obiekt westchnień jest natychmiast rozpoznawalna dzięki cennemu monogramowi JC i śmiałej złotej nakrętce. Fasetowane szkło igra ze światłem i ukazuje delikatny i wyjątkowo kobiecy brzoskwiniowy ton perfum. "I Want Choo" to wybuch radości i dobrego humoru zniewalająca kompozycja kwiatowo orientalna której zmysłowe akcenty uzależniają i uwodzą.
  star star star star half star   7
  od 269,00 zł 183,75 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -32%
Polecane